כיצד להראות זוהרת בערב השנה האזרחים 2020.

3731 - כיצד להראות זוהרת בערב השנה האזרחים 2020.

חגיגות השנה האזרחית 2020, מתקרבות וכבר אפשר להרגיש בכל פינה את אווירת המסיבה המיוחדת שעוטפת אותנו בזוהר וגלאם מנצנץ. שילוב מאוזן והרמוני, יעזור להשיג את המראה הנכון לפתיחת שנה אזרחית חדשה ומלאה בשיק".

מאיה לזר, מנהלת הדרכה "מייבלין ניו יורק" אומרת "כשאנחנו חושבים על מראה האיפור בערב כזה, שכולו חגיגה, חשוב שנזכור לאזן בצורה נעימה לעין בין גווני המאט לבין הצבעים המבריקים והזוהרים הנה השלבים להשגת שלבי האיפור למראה זוהר במיוחד.

 את האיפור יש להתחיל  בהנחת מייק אפ שיעניק לעור  מראה חלק וטבעי ויאפשר לזוהר הפנימי לקרון החוצה. יש לבחור  במייק אפ המתאים לגוון העור בעל גימור מאט שמתאים למראה מאוזן והרמוני, לצד עמידות גבוהה שמגנה על האיפור בערב קר וגשום.

3734 - כיצד להראות זוהרת בערב השנה האזרחים 2020.

לאחר שבסיס העור  חלק ומושלם, זה הזמן להוסיף את הגלואו הנחשק, יש להשתמש בשימר בעל גוון מוזהב עדין, המעניק לאיפור תחושה שהמראה הזוהר מגיע מהעור שקורן מטבעו. הניחו את השימר להארת האזורים הגבוהים בפנים, התחילו מגלגל העין ועצם הגבה, המשיכו לעצמות הלחיים וגשר העף וסיימו בשפה העליונה בקשת הקופידון.

3730 - כיצד להראות זוהרת בערב השנה האזרחים 2020.

בערב הסילבסטר אנחנו מדברות המון על מראה זוהר אך יחד עם זאת אנו לא מסוגלות לוותר על המבט הדרמטי והחושני. לצורך כך, השתמשו במסקרה שתעניק למניפת הריסים מראה מודגש בעל נפח עוצמתי במיוחד! הברישו את הריסים בתנועות סיבוביות כלפי מעלה על מנת לעטוף כל ריס וריס במסקרה ואל תוותרו גם על הריסים התחתונים, למראה דרמטי במיוחד.

3729 - כיצד להראות זוהרת בערב השנה האזרחים 2020.

הטאץ' החשוב ביותר למראה הסילבסטר המושלם הוא ללא ספק שפתיים בצבע עז וחושני, בחרו שפתון בגוון אדום יין עמוק. מומלץ להשתמש  בשפתונים בצורת עפרונות להנחה קלה ומדויקת גם בגוונים כהים.
השפתונים בעלי גימור מאט ועמידות גבוהה לצד לחות שמעניקה לשפתיים תחושה נעימה ורכה לאורך כל הערב.

3732 - כיצד להראות זוהרת בערב השנה האזרחים 2020.

עכשיו, ללא ספק, אתן מוכנות לנשיקת הסילבסטר, מבלי לחשוש שהליפסטיק יזוז או יתייבש בשפתיים ויפריע לנשיקת הסילבסטר האולטיטמטיבית.

מערכת "יופי", מאחלת שנה אזרחית מוצלחת.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]