כוכבת הפופ דואה ליפה, תוביל את קמפיין הבושם החדש של YVES SAINT LAURENT.

3239 - כוכבת הפופ דואה ליפה, תוביל את קמפיין הבושם החדש של YVES SAINT LAURENT.

מותג האופנה והטיפוח, "איב סאן לורן" (YVES SAINT LAURENT), בחר בזמרת הפופ הנועזת DUA LIPA, לקמפיין הבושם החדש אשר יושק בספטמבר 2019, לא רק בגלל היותה אייקון אופנה, אלא משום שהיא מסמלת ומייצגת את האישה העכשווית, החזקה הכותבת את החוקים שלה בעצמה ואשר משלבת נשיות חושנית, קולית, משוחררת וחסרת פשרות יחד עם האמונה שלה בחופש וחירות המבטאות את המורשת של Yves Saint Laurent.

מאז שנת 2017, אלבום הבכורה של דואה ליפה שובר את שיאי ההשמעות בסטרימינג, והיה מועמד ב-5 קטגוריות בטקס פרסי המוזיקה הבריטית לשנת 2018 וקליפ שליווה את הלהיט New Rules, ההמנון של ליפה להעצמה נשית, זכה ליותר ממיליארד צפיות ביוטיוב, מה שהפך אותה לאמנית הצעירה ביותר שעברה את הרף הזה.

כוכבת הפופ דואה ליפה, תוביל את קמפיין הבושם החדש של YVES SAINT LAURENT.

בנוסף דואה ליפה מגדירת תרבות, זוכת 2 פרסי גראמי ו-3 פרסי המוזיקה הבריטית, עם חוש בלתי מתפשר של ייחודיות ה"עצמי" ונכונות להגיד את האמת שלה, דואה הוכתרה כ"מנהיגת הדור הבא" ע"י המגזין "טיים". עם עשרות מיליוני עוקבים, היא מהאנשים הפופולאריים ביותר באינסטגרם.

"אני מאד מתחברת לקמפיין בגלל התעוזה חסרת המורא שלו. אני מאמינה שחשוב שנהיה בטוחות בעצמנו, חזקות ועוצמתיות, מבלי להתפשר על מי שאנחנו, על מה שאנחנו עושות ועל האמונות שלנו, שתמיד נרגיש גאות בדברים שאנחנו עושות, ואני מרגישה שהאמונה הזו שלי זהה לפילוסופיה מאחורי הבושם החדש של Yves Saint Laurent."  אמרה דואה ליפה

עם בחירתה של דואה ליפה לשגרירת הבושם החדש של איב סאן לורן אשר יושק בספטמבר 2019, המנכ"ל הבינלאומי של חטיבת היופי ב- Yves Saint Laurent, סטפן בזי, אמר: "הקול של הדור שלה, דואה ליפה מגלמת את הערכים של עצמאות וחופש שתמיד היו חלק מהדנ"א של Yves Saint Laurent. כבוד גדול הוא לנו לשתף פעולה עם אמנית כה צעירה ומוכשרת עבור הבושם החדש שלנו לנשים."

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]