רשת "אפריל", משיקה את ניחוחות אביב 2019, של מותג היוקרה: LALIQUE.

3153 - רשת "אפריל", משיקה את ניחוחות אביב 2019, של מותג היוקרה: LALIQUE.

רשת הקוסמטיקה המתמחה במוצרי טיפוח, איפור ובישום סלקטיבי, "אפריל", משיקה בבלעדיות לאביב 2019, ניחוחות החדשים לגבר ולאשה מבית היוקרה LALIQUE: את REVE D'INFINI E.D.P ו-L'INSOUMIS MA FORCE שהינו הבושם השני בסדרת בשמי הגברים מסדרת L'INSOIMIS.

REVE D'INFINI E.D.P: 

הניחוח החדש לאישה REVE D'INFINI שואב את השראתו מעיצוביו של רנה לליק המשלבים מודרניות עם הטכניקות של מלאכת היד הקלאסית והבלעדית למותג כאשר הניחוח נוצר בהשראתו של הספרה 8 המייצגת אינסוף ושהינו שהינו המוטיב חוזר לאורך ההיסטוריה בעבודותיו של לליק, כל זה מתורגם לניחוח האינסופי  של הבושם: REVE D'INFINI.

הבושם: REVE D'INFINI EDP BY LALIQUE.

הבשם Richard Ibanez רקח את: REVE D'INFINI EDP עם מרכיבים טבעיים ועדינים המדגישים את ליבו הפורח של הבושם עם הרמוניה ייחודית של תווים, אשר מתחילה בתווים פרחוניים ומסתיימת בתווים עציים המשתלבת בתווי הלב הפירותיים.

הניחוח: תווים עליונים בניחוח ברגמוט, ליצ'י ופרח האיריס האפריקני המתוק. בתווי הלב הורד החושני מרוכך באפרסק קטיפתי ומחוזק בעץ ארז. תווי הבסיס היבשים מכילים וניל, מאסק ועץ האלגום המשתלבים ויוצרים ניחוח אשר קשה לעמוד בפניו.

עיצוב הבקבוק: בהשראת ארט דקו מאופיין בעיצוב מודרני ואלגנטי. עיקולים רכים בגימור משוכלל מעוטרים על פקק הבקבוק. גוף הבקבוק העשוי מזכוכית בגוון חלבי מדגיש את הרכות של הבושם הנשי והמשכר. צוואר הבקבוק מעוטר באבקה ורודה ריחנית ונושא טבעת בגוון רוז גולד שעליה חרוט שם הבושם ומוטיב לולאת האינסוף.

מחיר: E.D.P REVE D'INFINI ₪ ל-100 מ"ל 600.00 ש"ח, 50 מ"ל 400.00 ש"ח.

L'INSOUMIS MA FORCE לגברים:

את סדרת הבשמים LINSOIMIS, יצר הבשם Fabrice Pellegrin, המוכר בשל הצלחתו ברקיחת בשמי חתימה אייקוניים למותגי היוקרה הגדולים בעולם, כגון: מוגלר, ולנטינו, פאקו רבאן, רוברטו קוואלי, ז'אן פול גוטייה, ג'ו מלון ועוד.

L'INSOUMIS MA FORCE BY LALIQUE לגברים.

ניחוח: לימוני ופירותי, ובעל תווים ארומטיים המתמזגים עם האקזוטיות של תבלין ה-הל. בנוסף מכיל הניחוח תווי לבנדר, רוזמרין ועלי כותרת של סיגלית, המספקים איזון עדין לתווי הבסיס העציים של קשמיר ואמבר.

עיצוב הבקבוק: הוא אינטרפרטציה גרפית שהשראתה הינה מוטיב המערבולות מתוך עבודתו המקורית של האמן Rene Lalique משנת 1926. המערבולות המפותלות המוטבעות בצדי הבקבוק הן רמז לניחוח התוסס והמתפרץ של הבושם.

מחיר:  L'INSOUMIS MA FORCE ל-100 מ"ל 400 ש"ח.

את הבושם REVE D'INFINI E.D.P לנשים ואת הבושם L'INSOUMIS MA FORCE לגברים, ניתן להשיג בלעדית ברשת אפריל.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]