מעצבת הגבות שחר אברמוב השיקה את החנות "EYEBROW EXPRESS", בקניון גינדי TLV.

3067 - מעצבת הגבות שחר אברמוב השיקה את החנות "EYEBROW EXPRESS", בקניון גינדי TLV.

שחר אברמוב אשר הפכה לאימפריית גבות גדולה בגיל 27 בלבד, משיקה את EYEBROW EXPRESS חנות קונספט היחידה מסוגה בארץ לעיצוב ושיקום גבות "מהרגע להרגע" בקניון גינדי,TLV המשתרעת על  פני 30 מ"ר בעלות בהשקעה של כ 300,000 ש"ח.

שחר אברמוב הינה כיום תעשייה שלמה ובבעלותה אקדמיה לגבות המונה רשת סניפים בכל הארץ המגלגלים מחזורי ענק עם עשרות אלפי לקוחות בשנה שחר האקדמיה של שחר אברמוב מכשירה מדי חודש מאות תלמידות בשיטה הייחודית לה,  שחר לאחרונה פיתחה גם את המותג RAKSHA COSMETICS מוצרי טיפוח לגבה.

כיצד הפכה ילדת הפריפריה בת 27 למותג ואימפריית גבות עם מאות תלמידות ועשרות אלפי לקוחות בחודש? כיצד לקחה את החולשה והפכה אותה לחוזקה?

הילדה בת ה-12 שחר שנולדה עם גבות דקות וכתם לידה בולט במרכז הגבה, מה שגרם לה לחוסר בטחון ונידוי חברתי מצד חבריה לכיתה,  החליטה בגיל 12  להיפטר "מהכתם" הארור הזה בעצמה, והחליטה לנסות ולשנות את הגבות שלה בעצמה והיתה יושבת שעות מבוצרת בחדרה מול מראה ומנסה לחשוב כיצד להסוות לשפר את מראה הגבה שלה לאחר נסיונות כושלים עלה בה רעיון לעבות את הגבות שלה, באמצעות שמן הקיק שהצליח להסתיר את הכתם ולראשונה בחייה היא הסתכלה במראה ואהבה את מה שהיא ראתה ומאז החל המהפך חברותייה לכיתה שהבחינו בשיפור ובתוצאה רצו גם וכך שחר החלה בגיל  הצעיר 12, לטפל בחברותייה בחדרה הקטן בבית ואט אט העסק החל להתפתח.

מעצבת הגבות' שחר אברמוב השיקה את EYEBROW EXPRESS, בקניון גינדי TLV.

שחר אברמוב בילדותה והיום.

מיד לאחר השחרור, פתחה שחר את העסק "רק גבות עבות", בדירה שכורה בה התגוררה עם בן זוגה בקרית שמונה, לחדר הזה, הגיעו נשים מכל הארץ, היא הייתה מעצבת ומשקמת את הגבות שלהן. לאחר כשנה, כשהעסק המשיך לשגשג החליטה שחר ללמוד את תורת המיקרופיגמנטציה (איפור קבוע בשיטות מחודשות – שיטת השערה, הצללת פודרה) ואף טסה למס' יעדים בעולם על מנת להביא את רזי השיטות הכי חדשניות ארצה וכבר בשנת 2015 החלה להעביר קורסים אודות שיטותיה.

בתחילה, הייתה מעבירה את הקורסים במתנסים ובבתים, לאחר מכן, התרחבה לעיר הולדתה חיפה ובמשך 3 שנים חייתה שחר על הקו פעם בשבועיים, הייתה מקבלת לקוחות בתל אביב, בקרית שמונה ובעוד מקומות בארץ.

לפני כ-3 שנים ועם אלפי לקוחות מדי חודש, שחר ובעלה החליטו לאחד כוחות ולהרחיב את המותג אותו בנתה בעמל רב והחליטו לעבור לעיר הגדולה ולהפוך לרשת הם פתחו 3 סניפים (חיפה, רמת החייל ואשדוד) ואקדמיה בה הכשירו צוות עובדות שעובדות בשיטות של שחר. מדי חודש, מכשירה שחר מאות תלמידות שלאחר הקורס עובדות בשיטות שלה במגוון נקודות ברחבי הארץ והמתפרנסות מזה..

לאחר ששחר פתחה סניפים בכמה מקומות ברחבי הארץ היא החליטה שהגיע הזמן לפתוח חנות במקום מרכזי בתל-אביב ולא מזמן השיקה את EYE BROW EXPRESS בקניון גינדי TLV, בשם: "גבות טו גו" תחת הקונספט גבות מהרגע להרגע.

בחנות  קניון TLV גינדי, ניתן לקבל עיצוב וסידור גבות זמני של כך שבפני הלקוחה עומדת האפשרות להתנסות בעיצוב הגבות  ואם העיצוב מקובל עלייה והיא התחברה אליו יש לה את האפשרות להפוך את המראה לקבוע. מטרתה הסופית של שחר אברמוב היא לפתוח עוד חנויות בקונספט של EYE BROW TO GO שירות מהיר בטיפול גבות המעניק ללקוחה את המראה הקבוע למשך חודשיים, כל זאת בתורים זמינים, נגישים, מהירים ובמחירים נוחים ואטרקטיביים.

מעצבת הגבות' שחר אברמוב השיקה את EYEBROW EXPRESS, בקניון גינדי TLV.

שחר אברמוב, אשר כידוע לא קופאת על שמרייה, הקימה בשנת 2015 מותג איפור ייחודי  בגבות בשם: RAKSHA COSMETICS BY SHAHAR,הכוללים מוצרים משלימים לטיפול בשיטת השערה אשר פותחו על ידה הנותנים מענה מענה לטיפול וטיפוח הגבות, עם פורמולה ייחודית, המסייעת לשמור על שיער הגבה .

סדרת מוצרי הטיפח לגבות RAKSHA COSMETICS BY SHAHAR כוללת את המוצרים הבאים:

מסקרת ג'ל לגבות: מסקרה בעלת פורמולה ייחודית לגבה, המשמשת כמוצר משלים לטיפול המיקרופיגמנטציה מסייעת לשמור על שיער הגבות המוברש כלפי מעלה על מנת ליצור מיזוג עם הגבות החדשות שנבנו. המסקרה מכילה בתוכה ג'ל לא עמיד שאינו גורם לתלישה ומגיעה ב-3 גוונים: חום כהה, חום בהיר ושקוף. מחיר: 80 ₪

מסקרת ג'ל לגבות של המותג RAKSHA COSMETICS BY SHAHAR.

מסקרת סיבי השיער: מכילה בתוכה סיבי שיער קטנים, המתחברים לשערת הגבה ומייצרים לה נפח ומילוי מושלם ומשמשת כמוצר משלים לאחר הטיפול לנשים שבסיס הגבה שלהן מאד דק. המסקרה מגיעה ב-3 גוונים: כהה , מדיום ובהיר. מחיר: 100 ש'ח.

מסקרת סיבי השיער של RAKSHA COSMETICS BY SHAHAR.

ג'ל גבות: ג'ל חמאתי אשר באמצעותו ניתן למלא את הגבות באזורים אשר חסרים בשיער. מתאים לגבות דקות עם חוסרים. הג'ל עמיד ל-24 שעות, נעים למריחה ומגיע עם מברשת ובשני גונים חום כהה וחום בהיר. מחיר: 60.00 ש"ח.

ג'ל גבות של RAKSHA COSMETICS BY SHAHAR.

צללית פיגמנט מגיעה עם מברשת המתאימה את עצמה לגוון הגבה ולא מורגשת במראה שלה. מתאימה לגבות עבות, אך דלילות עם חוסרים. הצללים מעניקה כיסוי לא מורגש ומגיעה ב-2 גוונים: חום כהה וחום בהיר. מחיר: 100 ש"ח.

לצד מוצרי טיפוח הגבה של מותג  RAKSHA COSMETICS ימכרו מוצרים נוספים לטיפוח הגבה כמו: שמן קיק, מסרקים לגבות, מספריים לגבות וכו'.

להטבה מיוחדת השאירו פרטים עכשיו!

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]