מוצרי השיער החדשים לאביב 2019.

3024 - מוצרי השיער החדשים לאביב 2019.

לוריאל פריז, משיקה את COLORISTA Hair Makeup צבע שיער שהינו איפור לשיער, בצבעים נועזים ואופנתיים אשר לא נועדו לכיסוי במרקם ג'ל אשר והנשטפים בחפיפה.

לוריאל פריז, משיקה את COLORISTA Hair Makeup

הסדרה כוללת 15 צבעים המחולקים ל-2 קטגוריות: 8 גוונים נועזים המתאימים לשיער חום ו-7 גוונים המתאימים לשיער בלונדיני. בין הגוונים האופנתיים: צבע פטל, נחושת, ורוד כהה, סגול כהה, סגול שזיף, כחול, ירוק, לילך, ורוד פודרה, אדום ועוד.

לוריאל פריז, משיקה את COLORISTA Hair Makeup.

הוראות שימוש: יש להניח מגבת כהה מסביב לכתפיים, יש למרוח על קצוות השיער בלבד, אפשר בצורת אומברה, יש לתת לצבע להתייבש 10-20 דקות ולאחר מכן לסרק. להוסיף עוד צבע במידת הצורך ולסרק שוב.

מחיר: 34.90 ₪. מחיר מבצע לחודש פברואר: 2019 – 29.90 ₪

Label.m משיקה את סדרת ANTI FRIZZ עם פורמולות חדשניות המועשרת במרכיבים בוטניים בסדרה 7 מוצרים שמפו, מרכך, מסכה, קרם, תרסיס- MIST, לושיין ובאלם, ללא סולפטים, פארבנים וסודיום כלוריד.

Label.m משיקה את סדרת ANTI FRIZZ.

כל סוגי השיער יסבלו בשלב כזה או אחר ממראה פריזי ומדובלל כששערות הראש משתרבבות כלפי מעלה ויוצרות מראה לא מסודר ונפוח. מראה פריזי  נגרם בדרך כלל כתוצאה ממזג אויר לח, תהליכים כימיים כמו החלקות, שיגרת טיפוח לקויה בשיער כמו יבוש או סרוק, או בשל גנטיקה כשמדובר בבעלות שיער מתולתל.

ההבטחה: מטפלת בתופעת ה"פריז"ומותאמת לכל סוגי השיער התוצאה, מראה שיער מוחלק, עם מגע של משי.

סידרת המוצרים:

Label.m משיקה את סדרת ANTI FRIZZ.

שמפו אנטי פריז: מתאים לכל סוגי השיער מעניק לחות, הזנה, רכות, שליטה בפריז, שיער חלק ומגע של משי ומכיל תמצית פירות ים תיכוניים, תמצית מנדרינה ירוקה, פרי עץ הערער וההדס. מחיר:100 ₪

מרכך: מתאים לכל סוגי השיער שליטה בפריזים, התרת קשרים, החלקה לאורך זמן, מגע של משי, עמידות בפני לחות, עם תמצית פירות ים תיכוניים. מחיר: 120 ₪.

Label.m משיקה את סדרת ANTI FRIZZ.

מסכה: מתאימה לכל סוגי השיער שליטה בפריזיות, התרת קשרים, טיפול נשטף, לשיער פגום וקשה לשליטה. נוסחה  הכוללת תמצית של פירות ים תיכוניים המעניקה לחות, שליטה ותוצאות ארוכות טווח, מגע של משי ורכות נפלאה. להשאיר למשך 5 דקות ולשטוף ביסודיות מחיר: 130 ש"ח.

מוצרי עיצוב  שאותם יש להתאים לסוג השיער:

Label.m משיקה את סדרת ANTI FRIZZ.

תרסיס mist: לכל סוגי השיער ועבור שיער עדין אינו מכביד על השיער הגנה מפני חום, הגנה מפני פריזיות וקצוות מפוצלים, מוריד פריזיות, משקם קצוות, ומזרז את זמן ייבוש השיער. מחיר: 120 ₪

קרם לשיער רגיל ודק: מרגיע שיער פגום ומחוספס משקם שיער, מחזק, מעניק הגנה ועיצוב בחום ומוצרי עיצוב. מחיר: 110 ₪

לושיין לשיער עבה: משקם שיער, מחזק, מעניק הגנה ועיצוב בחום ומוצרי עיצוב ניתן להשתמש על שיער מנוגב וגם על שיער יבש להורדת שוונצים. מחיר: 110 ₪

באלם לשיער עבה: פורמולה המופעלת בחום, מקצרת  את זמן ייבוש השיער ב – 35% , מגנה מפני נזקי חימום השיער. להשתמש בכמות קטנה ולפזר באחידות על שיער לח, לתוצאות מיטביות יש לייבש קבוצה אחר קבוצה. מחיר 110 ₪

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]