"זכרון מנחם" ו- PANTENE ממשיכים את קמפיין פיאות לחולות סרטן

570ba54bb5362 - "זכרון מנחם" ו- PANTENE ממשיכים את קמפיין פיאות לחולות סרטן

דנה פרידר, ימית סול, שיר מורנו, ירדן הראל ולירון ויצמן יעלו לאינסטגרם שלהן צילום הזדהות עם אירוע התרמה גדול בדיזנגוף סנטר, של עמותת זכרון מנחם בשיתוף פעולה עם מותג טיפוח השיער PANTENE ממשיכים במאמץ המשותף להעניק פאה משיער טבעי לכל אישה ונערה, המתמודדת עם המחלה בישראל ע"י עידוד בנות ונשים בעלות שיער ארוך לתרום את שיערן באירוע תרומת שיער גדול,שייערך ב- 24 בנובמבר, במהלך שעות היום בדיזנגוף סנטר ת"א.

כל מי שתגיע למתחם דיזנגוף סנטר ב-24.11 תוכל להסתפר על ידי ספרים מצוינים שיתנדבו באירוע, ולתרום את שיערה הארוך, לילדים חולי סרטן (צריך שיהיה לפחות 30 סנטימטר לתרום) ובין התאריכים 23.11-25.11 ניתן יהיה לגשת ולהסתפר בחינם במאות מספרות שלוקחות חלק בכך, כדי לעורר את מודעות הציבור לחשיבות ורגישות הנושא השנה, יקחו חלק באירוע: דנה פרידר, ימית סול, שיר מורנו, ירדן הראל, לירון ויצמן ואנה ארונוב.

570ba54aa0443 - "זכרון מנחם" ו- PANTENE ממשיכים את קמפיין פיאות לחולות סרטן

צילום ריקי קטנרוביץ.

בישראל מתגלים מידי שנה כ-26,000 מקרי סרטן חדשים. אחוז הנשים והנערות החולות בסרטן השד בישראל הוא מהגבוהים בעולם: אחת משבע נשים 7.5,  ישראליות מתמודדת עם המחלה ואחת מההתמודדויות הראשוניות של נשים אלה היא עם נשירת ואובדן השיער, המסמנים אותן כ"חולות" בעיני הסביבה. מדובר באחת מתופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי במחלת הסרטן – נשירת השיער – אשר יכולה להופיע כשבועיים לאחר הטיפול הראשון. למעשה נגזר על הילדות, הנערות והנשים החולות בסרטן להתמודד מדי יום, לא רק עם המחלה עצמה, אלא גם עם ההשלכות הפסיכולוגיות והרגשיות של אובדן השיער וההתקרחות.

פרויקט תרומות השיער – Beautiful Lengths: נערך בישראל זו השנה השלישית על ידי מותג טיפוח השיער PANTENE ובשת"פ עם עמותת זכרון מנחם, מעלה מידי שנה מודעות לנושא וקורא לבנות ולנשים לתרום משיער ראשן למען פאות הניתנות חינם לחולות סרטן. היענות הנשים הישראליות היא יוצאת דופן גם בהשוואה למדינות אחרות בהן נערה קמפיין, כמו ארה"ב או ניו זילנד. מאז החיבור של עמותת זכרון מנחם לפנטן גדלה יכולת הייצור של הפאות פי 2, הודות להעלאת המודעות לאפשרות לתרום שיער.

570ba54b51858 - "זכרון מנחם" ו- PANTENE ממשיכים את קמפיין פיאות לחולות סרטן

חיים ארנטל, מייסד ומנכ"ל עמותת “זכרון מנחם”, אומר כי מבצע תרומת השיער הוא אחד מאבני הדרך החשובים בפעילותו של "זכרון מנחם", המציין חצי יובל שנים לפעילותו הענפה. "האפשרות שלנו להעניק חינם, לצעירות ולנשים המתמודדות עם מחלת הסרטן, פאות איכותיות משיער טבעי היא זכות גדולה עבורנו. במהלך האירוע יוקמו עמדות ספרים אשר יספרו בהתנדבות את אותן בנות שירצו לתרום את שיערן. בנוסף, ייערך מפגש מרגש עם אנשי העמותה.

במידה ויש את האורך הרצוי לתרומה, (צריך שיהיה לפחות 30 סנטימטר לתרום) יש בלינק הבא את רשימת המספרות המשתתפות בקמפיין:

www.beautifullength.co.il 

צילום: הצלמת ריקי קטנרוביץ.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]