צובעים בטוח עם סדרת "INNOSENSE" של "וולה פרופשיונלס"

570ba36da65fc - צובעים בטוח עם סדרת "INNOSENSE" של "וולה פרופשיונלס"

"וולה פרופשיונלס" מותג השיער הבינלאומי משיק את סדרת צבעי  INNOSENSE from KOLESTON PERFECT סדרת צבעי שיער היחידה בעולם עם חידוש פורץ הדרך של הפחתת הסיכוי לפיתוח תגובה אלרגית, הסדרה הושקה אצל מעצב השיער אילן מרגלית עם הפרזנטורית הראשית שלו רוסלנה רודינה אשר ניסתה והתחדשה בצבע שיער מהסדרה.

בשנים האחרונות, אנו עדים למודעות הגוברת של הצרכנים למרכיבי המוצרים כמו גם לבריאותם ואיכות חייהם. אנו חיים בעידן בו השפעותיהם המזיקות של כימיקלים במוצרי הצריכה השונים ידועות  והחיפוש אחר חלופות בריאות באיכות גבוהה הוא דבר שבשגרה. KOLESTON PERFECT INNOSENSE, מותג צבעי השיער המקצועי הראשון המכיל את מולקולת ME+, הוא התשובה לצרכנות הבריאה בתחום צבעי השיער.

570ba36c68c8e - צובעים בטוח עם סדרת "INNOSENSE" של "וולה פרופשיונלס"

אילן מרגלית עם רוסלנה רודינה הפרזנטורית הראשית שלו.

סדרת צבעי השיער "אינוסנס" מבוססת על מולקולת ME+מולקולת צבע מהפכנית המפחיתה את הסיכוי לפיתוח תגובה אלרגית, מבלי להתפשר על ביצועי ותוצאות הצבע,  עופר טורג'מן, מנהל ההדרכה של "וולה פרופשיונלס" בישראל, מסביר: "כחברה בינלאומית מובילה, 'וולה פרופשיונלס' שמה לעצמה מטרה להיות חלוצה בתחום צבעי השיער ולהציע פתרון לנשים המחפשות חלופה בריאה לצבעי השיער הקיימים היום.

תגובה אלרגית לצבעי שיער נגרמת בעיקר, בגלל שתי מולקולות צבע הנמצאות בצבעי השיער: פארא-פנילדיאמין  ופארא-טולנדיאמין  מקובל לחשוב שאמוניה עלולה לעורר תגובה אלרגית, אך למעשה, למרות שאמוניה עלולה לגרום לגירוי מקומי של הקרקפת, שתי המולקולות השכיחות pPD ו-pTD, הן האחראיות לרוב האלרגיות המתעוררות מצבעי שיער. יתרה מכך, אמוניה הוכחה כחומר האלקלי האפקטיבי ביותר לצבעי שיער קבועים. בדיקות מעבדה הראו באופן עקבי כי, אמוניה היא הטכנולוגיה הטובה ביותר לביצועי צבעי השיער והגנת השיער משום שהיא מעלה את רמת ה-pH, כך שהשיער מתנפח והמרכיבים הפעילים יכולים לחדור לתוכו. שימוש במוצרי צבע המבוססים על אמוניה בשילוב מולקולת ME+ עשוי להפחית את הסיכוי לתגובה אלרגית. הפתרון המהפכני של המולקולה מצוי למעשה במבנה המולקולרי שלה, המאפשר את עוצמת הצבע, עמידותו ומידת כיסוי מושלמת, תוך הפחתת הסיכוי להתפתחות אלרגיה. פתרון פשוט ומבריק.

570ba36d3327b - צובעים בטוח עם סדרת "INNOSENSE" של "וולה פרופשיונלס"

סדרת Innosense אשר KOLESTON PERFECT INNOSENSE קטף את המקום הראשון בקטגוריית בחירת מעצבי השיער בתחרות ""stylist choice award, אשר התקיימה במרץ 2015, נבדקה ואושרה על-ידי רופאי עור ומומחי מובילים בתחום האימונולוגיה והרעילות ומכילה את מולקולת ME+ ואינה מכילה את המולקולות המסוכנות פארא-פנילדיאמין ופארא-טולנדיאמין.

סדרת "אינוסנס" קיימת ב-22 גוונים החל מבלונד וברונט מתוחכמים ועד לשחור ואדום נועזים, המותירים את השיער עם צבע חזק ומלא חיים. 

ניתן להשיג אצל מעצב השיער אילן מרגלית תרצה 19 מרכז מרום נווה רמת גן טלפון – 03-6763456 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]