"שוורצקופף פרופשיונל" בסתיו-חורף 2014-2015 ורסטלי וזוהר

 הורסטליות באה  לידי ביטוי בשלושה טרנדים: הומאז' לימי הוליווד הישנים, טרנד ה- METAL CHIC השיק המטאלי, טרנד BOHO CURL תלתלי בוהו, טרנד UNDONE GLAMOUR הברק מרושל 

עונה אחר עונה שואבים מעצבי Schwarzkopf Professional את השראתם ממסלולי תצוגות האופנה החשובים והגדולים בעולם, מאתרים מגמות-מפתח מתהוות ומציתים בעזרתן את דמיונו היוצר של כל מעצב שיער ברחבי העולם. בעונה זו, מגמה אחת משכה את תשומת ליבם של אנשי הצוות הקשובים תמיד, מראה שעוצב בידיהם של המון מעצבים בדרכים רבות ושונות  זוהר מודרני  וכובשת, שהיא חזרה עכשווית על מראה שהתקיים עוד מימי הוליווד הישנה, אך עודכנה כך שתתאים בדיוק לזמננו ותהיה רלוונטית לסתיו-חורף 2014/15.

570b99087b24f - "שוורצקופף פרופשיונל" בסתיו-חורף 2014-2015 ורסטלי וזוהר

570b9908eb487 - "שוורצקופף פרופשיונל" בסתיו-חורף 2014-2015 ורסטלי וזוהר

570b990960bac - "שוורצקופף פרופשיונל" בסתיו-חורף 2014-2015 ורסטלי וזוהר

צוות הקריאטיבי של קולקציית Essential Looks זיקק את הקו המשותף למופעים האלה לשלושה טרנדים מובהקים, החולקים זה עם זה את הרוח של Modern Glamor. סטיב הוגן , הארט-דיירקטור של קולקציית Essential Looks מבית"שוורצקופף פרופשיונל", מתווה כיוונים שונים אלו: ברק מרושל מבטא את הברק הייחודי של ימינו, זה מראה שיש בו רוח-חופשית,  כמו של בריז'יט ברדו-בזמנו של,  "הרגע קמתי מהמיטה"מראה שכל כולו תחושה, תנועה וטקסטורה עכשוויות וטבעיות לדור החדש. שיק מטאלי הוא מראה נועז המבוסס על טרנד הברק עוצמתי, זורם, מוחשי למגע, וכולו אומר ניגודים. בעוד שתלתלי בוהו, בוהמה הוא קריאת כינוס לקראת סוג חדש של בוהמיות פראית, של נשים עצמאיות המצהירות הצהרות סגנון של עוצמה אינטואיטיבית. 

570b9909ca1ff - "שוורצקופף פרופשיונל" בסתיו-חורף 2014-2015 ורסטלי וזוהר

METAL CHICהשיק המטאלי הטרנד המוביל של העונה הוא המראה המטלי הסופר-לוהט עם נצנוץ ניכר של מצלצלים. בדים יוקרתיים וגוונים מתוחכמים של כסף מבריק, זהב, פיוטר וורוד מוסיפים חותם של עוצמה למראה הגם-כך נועז הזה, בתערובת מוחשית למישוש של מרקמים וגימורים כולל רשת, פרווה סינטטית ופרוות שירלינג סינטטית גזורה. קצוות מעוגלים ומעוצבים מאפיינים את הגזירה של התספורת, עם גווני מתכת רגועים המציעים את הבסיס המושלם להדגשות דרמטיות בצבעי כחול-נייבי בוהק ושוקולד עשיר. השימוש בטכניקת האור-צל יוצר נצנוץ ניגודי וגימור של ברק המעניק עומק אמיתי ועניין, הן בלוחיות צבע גרפיות קטנות והן בגדולות.

 

 570b990a3bf03 - "שוורצקופף פרופשיונל" בסתיו-חורף 2014-2015 ורסטלי וזוהר

BOHO CURLתלתלי בוהו  משלב גווני שחור עשירים ואדום-מכבי-אש, הוא מחווה לשיק הרוקיסטי המתמרד, על שכבותיו הרבות מרובי הטקסטורות, בעוד ששמלות-חולצה סקסיות וחליפות-מכנס מקטיפה בירוק-ברקת שואבות השראה משנות ה-70. המגמה מתאפיינת בהרבה תחרה רקומה ביד וקישוטי טלאי, שמדגישים את נושא המרקמים ומוסיפים מגע היפי רך לתחושת הוינטג' המודרני. השיער מתאפיין בחגיגה רבת נפח של תלתלים רכים וגדולים במראה כללי אסוף, עם קוים מעוגלים ודירוג עדין, המוחמאת על ידי טכניקת צביעה מומרת שמשתמשת בצבעים מקבוצת הזהובים והחומים ליצירת מראה סופי לא אחיד וטבעי.

 

570b990ab22a1 - "שוורצקופף פרופשיונל" בסתיו-חורף 2014-2015 ורסטלי וזוהר

UNDONE GLAMOUR– ברק מרושל מסלולי תצוגות האופנה הרבו להציג בעונה זו זוהר ממותן, המגלם את תמצית הסגנון חסר המאמץ של תקופתנו. בין אם מדובר בסגנון מחויט, מקושט, מעוטר בנוצות, עם גימור פרווה או במרקמי בד שונים – הנושא המאחד במגמה זאת הוא "לעולם אל תתאמץ יותר מדי, אך תהיה כזה שלא יוכלו לעמוד בפניך", מה שאומר המון בטחון עצמי אפל ובוגר. צווארונים גבוהים ורוכסנים, מרקמים יוקרתיים והרבה עור גמיש מצטרפים יחד ליצירת מראה של פיתוי נונשלנטי. השיער מעוצב באופן שלא-מנסה-להוכיח-כלום, ומאמץ גישה רפויה ומרושלת עם אורכי שיער מנוגדים ושכבות סתורות. טכניקת הצביעה בגוונים Kiss Colour יכולה לנוע בין העדין לנועז, ולשזור את שילובי הצבעים לאורך השערות בהמוני גוונים בהירים של שיער שטוף שמש החל מהגוונים הבלונדיניים וכלה בצבעי דבש וקרמל רכים, לקבלת רוח מודרנית אמיתית.

 

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]