"אלי כהן המרכז לפתרונות שיער" – אמן הפאנות ותוספות שיער.

מימון רחלי
IMG 0416 - "אלי כהן המרכז לפתרונות שיער" - אמן הפאנות ותוספות שיער.

אלי כהן הנחשב לאושייה, בתחום הפאנות ותוספות השיער הגיע אל התחום מעולמות התיאטרון והבמה, כאשר התמחה בפאנות ולמד את רזי טכניקות התקנת פאות והעבודה עם שיער טבעי ואת "אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער", ברמת גן פתח בשנת 1980, ואשר פתח למקור עלייה לרגל לנשים המעוניינות לשדרג את המראה בתוספות שיער טבעי, נשים עם שיער דליל שמעוניינות להוסיף נפח או להאריך את שיערן ונשים המתמודדות עם מחלות לצד שירות מכל הלב, ההופך את הביקור במרכז לחוויה מעצימה ומרגשת בכל פעם מחדש.

pic 2e4rt 0004 IKO8154 2 - "אלי כהן המרכז לפתרונות שיער" - אמן הפאנות ותוספות שיער.

המרכז של אלי מתאפיין ביושר והגינות מקצועית שאין שני לה. הפאות של אלי מיוצרות על ידו בהתאמה אישית, טילור מייד מה שנקרא, כך שאין פאה מוכנה מראש כאשר איכות השיער מדורגת במקום גבוה ביותר. מדובר בשיער טבעי בלבד, אירופאי ומשובח. ללא שערה סינתטית אחת וכל זאת על מנת לספק הרגשה טבעית ותחושת נטורל. אלי הוא זה שמכין את התבנית, את השיער, את הרשת עצמה ולאחר מכן הוא שולח זאת למפעל על מנת שיוכלו להכניס את השיער אל תוך הרשת. אחד היתרונות בפעולות אלו היא בחירת הצבע המדויק של הלקוחה, ישנן לקוחות שלהן שיער מיוחד שמאוד קשה לחקות, אך בזכות העובדה שאלי הוא זה שמכין את הפאה הוא יכול לשלוט בצבעוניות שלה כך שכל פאה מותאמת באופן מושלם לראש הלקוחה באופן מקסימלי.

יחודו של אלי כהן הוא שהוא פיתח את שיטת הקשירה, שיטה ייחודית בנושא תוספות השיער להבדיל מהלחמת השיער לקרקפת היכולה לגרום נזק לקרקפת והתקרחות כך שבזכות השיטה הפאה או התוספת אינה מהווה אי נוחות, קושי או כבדות על השיער. ישנן לקוחות שונות המספרות כי בעבר כשהיו עושות הלחמות היה מאוד קשה להן לישון על הכרית כיוון והיו מרגישות את התוספות וזה היה מפריע להן. בשיטת הקשירה שפיתח אלי כהן התוספות או הפאות מרגישות כחלק בלתי נפרד מהשיער ומהקרקפת כך שאין כל הפרעה בשעות היום או הלילה.

IKO8760 - "אלי כהן המרכז לפתרונות שיער" - אמן הפאנות ותוספות שיער.

אלי הוא לא רק אמן, הוא גם מלאך: עבודתו של אלי עם נשים המתמודדות עם סרטן הביאה אותו לא פעם למדידות ושירות גם במחלקות האונקולוגיות ברחבי הארץ. כאשר ביקר במחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב בשנת 2002, הופתע לגלות נשים רבות המסתובבות במחלקה ללא פתרון מלא לשערן. לצורך זאת הקים בהתנדבות את המספרה במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב, המשרתת אלפי נשים ומאפשרת להן לקבל טיפול מלא במקום במהלך הטיפולים. כיום ממשיך אלי ללוות נשים רבות במהלך הטיפולים, מגיע למדידות גם בבתי חולים ועובד בשיתוף עמותת "בראש מורם" למען חולי אלופציה אראטה.

דוגמא להגינות המקצועית של אלי היא "לא בכל מחיר". אלי הוא מקצוען ללא פשרות, כך שאם פאה מסוימת או תוספות שיער בסגנון כזה או אחר לא יתאימו ללקוחה – אלי ייבחר עבורה את מה שנכון או במקרה קיצוני יותר, פשוט ימליץ לה לוותר. אנחנו אוהבים אנשים כמו אלי.

pic 1 ee 0004 IKO8281 1 - "אלי כהן המרכז לפתרונות שיער" - אמן הפאנות ותוספות שיער.

הפאה שלך דורשת תיקון? אין בעיה, במרכז של אלי כהן מבצעים גם תיקונים עבור פאות קיימות ותוספות שיער שהשתבשה עליהן דעתן. בקיצור, יש לכן כאן אבא ואמא לכל דבר ועניין. מי צריך יותר מזה?

לפרטים נוספים: אלי כהן : אתר החברה:    https://www.hair-center.co.il

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]