"היירסטטיקס", הפתרון להתקרחות גם בחלק הקדמי של הראש.

pexeles - "היירסטטיקס", הפתרון להתקרחות גם בחלק הקדמי של הראש.

כ-40% מהנשים סובלות מהתקרחות בשלב כלשהו בחייהן. אובדן שיער אצל נשים עשוי לפגוע בדימוי העצמי, לגרום לדיכאון ולפגוע באופן דרמטי באיכות החיים. הליך השתלת שיער בעייתי מאוד לנשים מאחר ומדובר בפרוצדורה שנמשכת לאורך תקופה ודורשת גילוח של האזור המושתל. הפתרונות שקיימים כיום לנשים הם מוגבלים וכוללים: שזירת שיער, הסוואת האזור הקירח על ידי אבקה בצבע השיער, הדבקת תוספות שיער או שימוש בפיאה מלאה או חלקית, אולם לכל אחד מהם חסרונות משמעותיים. 

אז מה היא בעצם השיטה הטכנולוגיה המהפכנית והפטנט הישראלי העונה לשם "היירסטטיקס", שהגיע לשוק לאחר שמונה שנים של פיתוח, מחקר וניסויים קליניים ומעקב אחר מטופלות שעברו את הזרקת השיער. מדובר בשיטה הראשונה בעולם המאפשרת השתלת שיער סינתטי אצל נשים שסובלות מהתקרחות  או דלילות שיער. "היירסטטיקס" הנה פרי פיתוח ישראלי, ושיטתה מבוצעת בהצלחה כבר בכמה מדינות בעולם. לאחרונה זכתה החברה במקום הראשון בפרס החדשנות של IMCAS  תערוכת הדרמטולוגיה האסתטית החשובה באירופה .

חברת "היירסטטיקס" הוקמה על ידי זוג יזמים ישראליים במימון של משקיעים מישראל ומשוויץ ובסיוע המדען הראשי במשרד הכלכלה.  החברה פיתחה מוצר המוזרק בהליך ייחודי ע"י מומחים לכירורגיה פלסטית או מומחים לרפואת עור ברשת כללית אסתטיקה  ההליך מאפשר לראשונה להזריק שיער סינתטי לאזורי התקרחות אצל נשים. ד"ר עמוס לויאב, רופא ראשי ב'כללית אסתטיקה': "מדובר במהפכה של ממש עבור נשים, ובפתרון שעשוי לעיתים לשנות חיים".

הזרקת השיער 1 - "היירסטטיקס", הפתרון להתקרחות גם בחלק הקדמי של הראש.
מראה השיער לפני הטיפול .

הזרקת השיער מתבצעת בתהליך הדרגתי: ראשית מתבצע מבחן קדם-השתלה ולאחר 6  שבועות מתבצע ההליך המלא בכפוף לאישור הרופא המבצע. הזרקת השיער נעשית בהרדמה מקומית בלבד ונמשכת פחות מכ-60 דקות . שתלי השיער המוזרקים  הינם שתלים סינטטיים בעלי מבנה אנטומי המוחדרים לקרקפת באמצעות מחסניות סטריליות חד פעמיות. כל שתל מחובר לעוגן מיניאטורי המבטיח קיבוע מידי ובטוח לקרקפת, השתלים עשויים מניילון ומניטינול  חומרים בטוחים בעלי תאימות ביולוגיות הנמצאים בשימוש בתעשייה הכירורגית מזה עשרות שנים.

ראוי לציון: השתלים המוזרקים מוצעים גם במגוון צבעים וסגנונות מתולתל / חלק. הטכנולוגיה זכתה לתקן CE האירופאי וכמובן קיבלה את אישור משרד הבריאות במסגרת אמ"ר (אביזרים ומכשירים רפואיים) וכיום היא מתבצעת במספר מדינות באירופה, בברזיל ובישראל. היירסטטיקס מאושרת לשימוש רק על ידי רופאים שהוכשרו לביצוע התהליך מה שמבטיח שהתהליך יתבצע במקצועיות המקסימלית.

לשיטת "היירסטטיקס" יתרונות ברורים: בשיטה זו מושתלות בכל פעם עד 25 שערות  סינתטיות, מה שהופך את התהליך למהיר וקל ומעניק פתרון נהדר לשיער באזורי ההתקרחות. ה"עוגנים" המותקנים בקצה השערות המושתלות מבטיחים כי השיער המוזרק יהיה עמיד ויציב לאורך זמן רב, בין שלוש לחמש שנים.  בשיטת   היירסטטיקס  ניתן להזריק  סוגי שיער  סינתטי  שונים לרבות שיער מתולתל, ובשיער המושתל אפשר לטפל בדיוק כמו בשיער טבעי. יש לציין כי השיער המוזרק מוצע בשלל צבעים, למעט ג'ינג'י ולבן. 

לאחר הזרקת השיער - "היירסטטיקס", הפתרון להתקרחות גם בחלק הקדמי של הראש.
תוצאת השיער לאחר טיפול.

מטרתם של העומדים מאחורי הפטנט העולמי היה להעניק אחת ולתמיד מענה מידי והולם לנשים שנאלצות להתמודד עם סבל נפשי ופיזיולוגי בלתי יתואר הכרוך באיבוד השיער וסמל הנשיות. עד כה לא היה כל פתרון אמתי לבעיה, אך כעת עם הופעת הפטנט וההכרה לה זכתה החברה לאחרונה בקהילה הרפואית-דרמטולוגית  עולמית  עם זכייתה במקום הראשון  והיוקרתי בקטגוריית החדשנות  מטעם IMCAS, נראה כי  יותר מתמיד נשים ברחבי העולם תוכלנה סוף כל סוף ,להגשים את חלומן  ולהרגיש בטחון עם שיערן.

הטכנולוגיה החדשנית פותחה על ידי דביר קרן, מדען – ממציא ישראלי, שכבר רשם פטנטים על שורת מכשירים רפואיים שפיתח בתחום הקרדיולוגיה והכירורגיה. פיתוח המוצר נעשה במימון של משקיעים מישראל ומשוויץ ובסיוע המדען הראשי במשרד הכלכלה, ונרשם כפטנט מוגן. לצורך ייצור הטכנולוגיה  והשיווק הוקמה חברה ישראלית-שוויצרית בשם hairstetics .  

בארץ מטפלים בשיטה בהצלחה רבה מיטב מבכירי הדרמטולוגים : ד"ר להבית אקרמן ד"ר צחי שלקוביץ , ד"ר סיוון מרסר, ד"ר אכי פרידמן , "כללית אסתטיקה" – רשת מרפאות לרפואה אסתטית וכירורגית המונה 16 סניפים בפריסה ארצית.

לפני ואחרי טיפול הזרקת שיער היירסטטיקס ישראל - "היירסטטיקס", הפתרון להתקרחות גם בחלק הקדמי של הראש.

שיטת "היירסטטיקס" החדשנית המוצעת ברשת 'כללית אסתטיקה' מהווה מהפיכה של ממש בתחום.

ד"ר עמוס לויאב, רופא ראשי ב'כללית אסתטיקה': "החלטנו על שיתוף הפעולה עם  'היירסטטיקס' לאחר שנוכחנו כי מדובר במהפכה של ממש עבור נשים,  ובפתרון שעשוי לעיתים לשנות חיים. הטכנולוגיה מתאימה לרוב הגדול של הנשים שסובלות מבעיות הידללות שיער או התקרחות, בטוחה לשימוש, בעלת אישור ממשרד הבריאות ואף זכתה באישורCE  של האיחוד האירופי. מעבר לכך, רופאים כירורגיים בכללית אסתטיקה שהוכשרו לכך מבצעים את הזרקת השיער, מה שמעניק ללקוחות שלנו ביטחון מלא בהצלחת התהליך". 

ההשתלה מתבצעת ברשת 'כללית אסתטיקה' בהרדמה מקומית רק על ידי  מומחים בכירורגיה פלסטית או ברפואת עור. על מנת לוודא שההליך יצליח הוא מתחיל בהזרקת קבוצה קטנה של שיער סינתטי (כ-48 שערות בלבד). לאחר מכן, המטופלת נשלחת לביתה ומקבלת טיפול אנטיביוטי באמצעות משחה וכדורים למשך כמה ימים, על מנת לוודא כי הגוף הזר נקלט בקרקפת ושאין זיהום. רק בשלב זה  ולאחר 6 שבועות מתחיל ההליך המלא של ההזרקה בהתאם למספר השיערות הסינתטיות שיש להזריק (כ-600 בממוצע).   

במהלך הפעולה הרופא מזריק לקרקפת בכל פעם בלחיצה אחת "מחסנית" שמכילה עד 25 שערות סינתטיות. ה"עוגן" מתרחב מתחת לעור הקרקפת ומבטיח את יציבות השערה המושתלת.  

היירסטטיקס - "היירסטטיקס", הפתרון להתקרחות גם בחלק הקדמי של הראש.

מנהלת רשת כללית אסתטיקה לימור רפאל-בלפונטה: "מתוך הקשבה לצרכי הלקוחות,  עלתה ההבנה כי יש צורך אמיתי במתן  מענה  לנשים הסובלות מהתקרחות או דלילות שיער, ואנו מאוד מאמינים בפתרון הזה. שיטת היירסטטיקס מצטרפת לרשימת הטיפולים האסתטיים המוצעים  ברשת  המבוצעים על ידי רופאים מנוסים שהוכשרו לכך ומאפשרת ליהנות מתוצאות איכותיות".

מנכ"ל  היירסטטיקס אורן נאמן: "אנחנו גאים מאוד בשיתוף הפעולה עם "כללית אסתטיקה"  רשת המרפאות האסתטיות הגדולה בישראל. אנו מאמינים שבכך ננגיש את HAIRSTETICS לנשים רבות הסובלות מאיבוד שיער , בהליך קצר, בעל תוצאה מיידית ובמינימום אי נוחות".   

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]