מוצרי שיער מומלצים, לקייץ 2021.

מוצרי שיער חדשים לקיץ 2021

מותג טיפוח השיער אמריקאי Authentic Beauty Concept, מציע פתרונות טיפוח שיער טבעיים, טבעוניים ואקולוגיים בקטגוריות הפרמיום פרופשיונל, הנמכרים במספרות בלבד.

44170 - מוצרי שיער מומלצים, לקייץ 2021.

הסדרות כוללות שמפו, מסיכות, מרככים, קרם לחות, שמפו יבש, ספריי הגנה ועוד, למגוון סוגי שיער, לצד הקפדה על שימוש בחומרים ותהליכי ייצור שאינם פוגעים בסביבה או בבע"ח.

44168 - מוצרי שיער מומלצים, לקייץ 2021.

פורמולות המוצרים של Authentic Beauty Concept, מבוססות על רכיבים טבעיים בלבד כמו מייפל ופקאן, מנגו ובזיליקום, תה ירוק, תמרים וקינמון. כל מוצרי Authentic Beauty Concept ניתנים לרכישה במספרות נבחרות ברחבי הארץ, הרשימה המלאה באתר הרשמי של המותג.

מותג טיפוח השיער המקצועי לוריאל פרופסיונל משיק את סדרת PRO LONGER  – סדרת טיפוח לשיער לחידוש האורכים והקצוות. כשהשיער ארוך, הקצוות שלו עלולים להיפגם, להתפצל ולהתדלדל. השיער חסר עובי ונראה פחות בריא. זו הסיבה שבמספרה, מעצבי שיער מקצועיים ימליצו לך לגזור מספר סנטימטרים. אבל את לא רוצה להקריב את אורך השיער שלך.

44166 - מוצרי שיער מומלצים, לקייץ 2021.

סדרת פרו לונגר, טכנולוגיה מוגנת על ידי פטנט: מועשרת בטכנולוגיה חדשנית ומוגנת על ידי פטנט הנקרא Filler-A100 ומורכבת משני מרכיבים פעילים: פילוקסן שידוע כמרכיב הפועל מהשורשים ועד הקצוות, תוך התמקדות באזורים שבירים. פעולתו המתמשכת חודרת לסיבי השיער ומעבה אותם. פוליקווטרניום, ידוע כמרכיב היוצר שכבת מגן המחזקת את הסיבים, ומתמקד ספציפית בקצוות (אזורים פגומים בעלי מטען שלילי) וממלא אותם במטען חיובי. כתוצאה מכך הקצוות מתמלאים והשיער נעשה עבה יותר לרעמת שיער מושלמת ואחידה מהשורשים ועד הקצוות. עם ריכוז גבוה של Filler-A100, הסרום ימלא את הקצוות.

הסדרה כוללת: שמפו, מסכה, טיפול חדשני וראשוני מסוגו Ends Filler הממלא את הקצוות של השיער הארוך וקרם לחידוש מיידי והגנה מחום. כבר בשימוש הראשון, ניתן לראות תוצאות, אשר נשמרות ומצטברות גם לטווח הארוך. הסדרה  מכילה גם חומצת אמינו שהינו מרכיב מחזק ומחדש, השיער נהיה חזק יותר ואינו נשבר.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]