חדש על המדף

730 - חדש על המדף

"אלטמן" משיקה פרוביוטיק INTENSE

עם פעילות כפולה של שחזור פלורת המעי והפחתת תופעות לוואי בעיכול חברת "אלטמן" משיקה את פרוביוטיק INTENSE – פרוביוטיקה מתקדמת לטיפול במצבים אקוטיים כמו שימוש באנטיביוטיקה, מצבי דלקת, קרוהן, קוליטיס, וירוסים של שילשולים וכו.

729

כאשר מתרחשת הפרה של האיזון האקולוגי העדין  והמורכב במערכת העיכול, כתוצאה מגורמים סביבתיים או פיזיים, עולה הסיכון למחלות זיהומיות או מחלות דלקתיות של מערכת החיסון. במצבים כאלו קיימת חשיבות לבסס מחדש, או לשקם את המיקרוביום. זנים פרוביוטיים מסוימים יכולים לשפר את הרכב חיידקי המעי ופעילותם, ולפיכך להפחית את הסיכון למגוון תופעות ומצבים בריאותיים.

פרוביוטיק INTENSE משלב טכנולוגיה חדשנית (פטנט) המחקה את הסביבה הטבעית של התא ושומרת על יציבות החיידקים. שכבת הגנה ביולוגית לעומת פיזיקלית. הגנה זו מביאה לשימור החיידקים וליציבות גבוהה יותר של המוצר.

קולגייט משיקה:  TOTAL PRO BREATH HEALTH Colgate

מי לא נתקל בתופעה הלא נעימה של ריח פה רע שמנשב מפיו של מכר / חבר / קולגה? תופעה לא נעימה בלשון המעטה שרבים לא יודעים איך להתמודד איתה ונאלצים לסבול ולהתעלם.

האם תעירו לאדם קרוב אליכם שיש לו ריח רע מהפה? איך תתמודדו? ומה אתם עושים על מנת שלכם לא יהיה הבל פה מרחיק אנשים? מסקר שנערך לקראת השקת משחת שיניים חדשה המסייעת להתמודד עם ריחות פה: 50% מהישראלים יעדיפו להתרחק ממי שיש לו ריח רע מהפה ורק 8% יעירו בנימוס 3 מתוך 10 ישראלים מדווחים כי פסלו דייט בגלל ריח רע מהפה.

731

 

אז מה עושים? מהן הדרכים שבהן נוקטים כדי לשמור על  ריח נעים מהפה?
הרוב המכריע כצפוי, 91%, מעידים כי צחצוח שיניים הינה האופציה הראשונה, 64% לועסים מסטיק, 42% משתמשים במי-פה ואילו 27% משתדלים לא לאכול שום/ בצל.  בשאלה זו הנשאלים בחרו יותר מתשובה אחת).

קולגייט משיקה:  TOTAL PRO BREATH HEALTH Colgate משחת שיניים שמסייעת בהגנה מפני ריח רע מהפה ומנטרלת אותו לנשימה רעננה ובריאה במשך 12 שעות, אפילו אחרי אכילת בצל ושום. הוכח  מדעית כי בתוך 12 שעות מהשימוש המשחה נלחמת נגד חיידקים שגורמים לריח רע מהפה. החלקיקים "מנטרלי הריח" הפעילים במשחה מנטרלים את הריח הרע שנגרם מהחיידקים, אפילו ריח כמו שום.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]