חברת בייבי ביורן חוגגת יום הולדת 55.

228 - חברת בייבי ביורן חוגגת יום הולדת 55.

לכבוד חגיגות 55 שנים להיווסדה בוגבו ישראל, יבואנית מותגי הפרימיום בוגבו, בייביזן ובייבי ביורן, החליטה לפנק את אמהות ישראל, ב- 55 מנשאים של המותג.

בפעילות מיוחדת לרגל 55 שנה להיווסדה ודרך פעילות ב-facebook, הגולשות יתבקשו לשתף "מה הדבר שהן הכי רוצות לעשות עם ה "בייבי" שלהן וקשה להן לעשות ללא המנשא".

מהנהלת בייבי ביורן ישראל נמסר כי: "לכבוד חגיגות יום ההולדת שלנו החלטנו להעניק ל 55 אמהות מאושרות את המנשא שלנו במתנה בכדיי שגם להן היה את החופש לעשות הכול.

פרטים נוספים בדף ה facebook של בייבי ביורן: בייבי ביורן ישראל  Babybjorn Israe

כמו כן חברת בייבי ביורן לא קופאת על שמריה וממשיכה להשיק מוצרים בהתאם לרוח הזמן כמו את כיסא האכלה בטיחותי לתינוק229, המתאים לתינוקות מגיל 6 חודשים- ועד לגיל 3 שנים שפותח ועוצב בשיתוף עם רופאי ילדים ואורטופדיים מובילים.

הכיסא מעוצב בעיצוב ארגומטרי ליציבות התינוק תוך הקפדה על בטיחות מקסימאלית: התינוק לא יוכל לעמוד על רגליו, להשתחרר או להפוך את הכסא. מגש ההאכלה מעוצב כיחידה אחת חלקה לנוחיות המגש נשלף ומתחבר בקלות, ונוח לניקוי מהיר בסמרטוט, וכמו כן ניתן להכניסו לשטיפת במדיח הכלים ומתכוונן על ידי כפתור לחיצה במחבר החיבור לכסא, בתחתית מנגנון מנעול הביטחון הכפול. מחיר- 1600 שקל.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]