סימני מתיחה בהריון ולאחר ההריון? בואו נדבר על זה!

פריז סרום מרוכז לטשטשו סימני מתיחה פיטולסטיל 199 שח צילום אסף לוי 2 2 - סימני מתיחה בהריון ולאחר ההריון? בואו נדבר על זה!

לצד הדברים הנפלאים שמביאים איתם היריון ולידה, ישנן גם תופעות פחות נעימות שלא מקבלות מספיק תשומת לב, כמו סימני מתיחה. אז הגיע הזמן לדבר גם על זה. כי מובן שנשים לאחר לידה משתוקקות לחזור לעצמן מהר – להגיע למשקל האופטימאלי, ללבוש שוב את בגדי הרווקות, להרגיש חיונית ומטופחת בתקופה מאתגרת במיוחד. אבל מה לגבי העור? האם גם הוא יכול לחזור לעצמו לאחר הלידה?

ד"ר סילבי פואניונק, מומחית רפואת עור ופלסטיקה  מסבירה:

מהם סימני מתיחה?

סימני מתיחה הם תופעה מוכרת ונפוצה הנובעת משינויים הורמונאליים ופיזיולוגיים – אצל מתבגרים, אצל אנשים החווים שינוי קיצוני במשקל, אצל ספורטאים וכמובן – אצל נשים בהיריון. הגוף מבצע התאמות פיזיולוגיות למצב החדש והשינויים החיצוניים באים לידי ביטוי בעור  – הרקמה האלסטית נמתחת ועלולה להיקרע. במקרה זה יופיעו סדקים שלעיתים הם אף מגרדים, סימנים אלה מכונים "סימני מתיחה" שאינם נעלמים ונשארים גם לאחר הלידה  (ל 90% מהנשים יופיעו סימני מתיחה במהלך ההיריון).

כשמם כן הם, סימנים הנוצרים בעקבות מתיחה של רקמת העור. הם יכולים להופיע בעקבות שינויים מהירים במשקל, שינויים הורמונליים ועוד תהפוכות שפוגשות את העור שלנו לאורך החיים ומשפיעות מאוד על המרקם והנראות שלו. הגוף מבצע התאמות פיזיולוגיות למצב החדש והשינויים החיצוניים באים לידי ביטוי גם בעור  – הרקמה האלסטית נמתחת ועלולה להיקרע. במקרה זה יופיעו סדקים שלעיתים הם גם מגרדים.

פריז פיטולסטיל סרום מרוכז מחיר 199 שח צילום אסף לוי 2 עותק - סימני מתיחה בהריון ולאחר ההריון? בואו נדבר על זה!
סרום מסדרת phytolastil של מותג הטיפוח ליראק LIRAK, פריז, המבוסס על סגולות צמחים יחודיות למניעה, טשטוש והעלמת סימני מתיחה.

סימני מתיחה בהיריון:

כל היריון הוא שונה, גם מאישה לאישה וגם מהיריון להיריון. יחד עם זאת, מחקרים הוכיחו כל 90% מהנשים יופיעו סימני מתיחה במהלך ההיריון, ברמה כזו או אחרת. סימני מתיחה יכולים להופיע לראשונה במהלך ההיריון השני או השלישי, גם אם לא הופיעו כלל בהריונות קודמים. כמו כן, לגנטיקה יש השפעה אך לגוון העור למשל אין השפעה על סיכוי היווצרות הסימנים בזמן היריון. הופעת הסימנים מתחילה לרוב לאחר תחילת החודש הרביעי, במהלכו העור נמתח משמעותית והגוף מתחיל להתרחב ולהתאים את עצמו למצב החדש.

סימני מתיחה טריים הנראים לעין יופיעו לרוב בצבע סגלגל ורדרד-בורדו או חום בעוד שסימני מתיחה ותיקים, אלו שהפכו לצלקות דקיקות או עבות יותר, נראות לעין בצבע לבן פנינה. כך או כך, התופעה הזאת המתבטאת בעיקר באזורים שנמתחו כמו הבטן, הירכיים, החזה והישבן – היא תופעה שמטרידה נשים ובעיקר אמהות טריות אך לא זוכה למספיק תשומת לב.

סימני מתיחה במצבם הראשוני, המופיעים בעקבות עלייה במשקל או היריון, המופיעים בגוונים ורודים, סגולים וחומים, עם שימוש במוצר יעלמו לחלוטין ב-50%  מהמקרים. סימני מתיחה ותיקים בגוון לבן הנחשבים לצלקת ובלתי ניתנים לטיפול, בשימוש בפיטולסטיל יצומצמו ב -68% באורך, בעומק, ברוחב ובגוון.

בזכות התרכובת המהפכנית שלו, הפיטולסטיל מחזק את מרקם העור והופך אותו לעמיד וחלק יותר. הסרום המרוכז ממצק ומותח עור רפוי ומצוין לטיפול לאחר לידה וירידה במשקל. בטוח לשימוש בזמן הנקה ומומלץ על-על-ידי רופאים ופלסטיקאים בכל רחבי העולם כבר 45 שנים.

הפתרונות:

פריז פיטוליסטיל גל 199 שח צילום אסף לוי 2 - סימני מתיחה בהריון ולאחר ההריון? בואו נדבר על זה!
ג'ל מסדרת phytolastil של מותג הטיפוח ליראק – LIRAK פריז, המבוסס על סגולות צמחים יחודיות למניעה, טשטוש והעלמת סימני מתיחה. להיריון

רובם הגדול של המוצרים המוצעים בשוק לטיפול בסימני המתיחה לא יסייעו בשיפור משמעותי ונראה לעין.  בימים אלו, השיקו מעבודת ליראק פריז בישראל את מוצר הדגל האייקוני שלהם את סדרת פיטולסטיל phytolastil, סרום וג'ל טבעיים סדרת מוצרים טבעית המבוססת על סגולות צמחים יחודיות למניעה, טשטוש והעלמת סימני מתיחה שהוכח מחקרית כיעיל: מסייע בשיפור משמעותי, בעל יעילות קלינית מוכחת, 80% מהנשים דיווחו על שיפור משמעותי עד היעלמות מוחלטת של סימני המתיחה.

ההבטחה: בשונה מהמוצרים הקיימים בשוק, הפיטולסטיל הוא פתרון טבעי (למעלה מ 98 אחוזים רכיבים טבעיים) ובטוח לשימוש גם במהלך היריון. מניעה וטיפול בסימני מתיחה, טבעית ומוכחת קלינית:  המוצרים מבוססים על פורמולה טבעית אשר נבחנה תחת פיקוח רפואי והוכחה קלינית ב 12 מחקרים על יותר מ-500 נשים כמונעת ומפחיתה סימני מתיחה. המוצר מאושר ע"י משרד הבריאות, בעל תוצאות קליניות מוכחות ולא נוסה על בעלי-חיים כמו כן נבחן תחת פיקוח רפואי והוכח קלינית ב-12 מחקרים על מאות נשים ובעל המלצות רפואיות למעלה מ 45 שנים.

רכיבים: הפורמולה מכילה קומפלקס צמחי מצמחי האלכימלה, קיסוס ושבטבט. התכשיר עשיר בחומרים המעודדים היווצרות סיבים תומכים בעור, גמישות הדרמיס תוך התחדשות של האפידרמיס.

פריז פיטולסטיל סרום מרוכז מחיר 199 שח צילום אסף לוי - סימני מתיחה בהריון ולאחר ההריון? בואו נדבר על זה!
סרום מסדרת phytolastil של מותג הטיפוח ליראק – LIRAK

סרום מרוכז: לטשטוש ומניעה של סימני מתיחה אצל מתבגרים/אנשים החווים שינויים במשקל. מסייע בהעלמת סימני מתיחה ושיקום העור. הפורמולה פועלת להחדרת החומרים לשכבות העור ותומכת לשמירת עור הגוף גמיש וחלק.

השימוש המומלץ עם סרום פיטולסטיל הינו פעמיים ביום, בוקר וערב, למשך 8 שבועות לפחות.

פריז פיטולסטיל גל מחיר 199 שח צילום אסף לוי 1 - סימני מתיחה בהריון ולאחר ההריון? בואו נדבר על זה!
ג'ל למניעת סימני מתיחה בהריון מסדרת פיטולסטיל של מותג הטיפוח ליראק -LIRAK, פריז.

ג'ל למניעת סימני מתיחה בהריון: מתאים לשימוש מתום חודש השלישי ועד לחודש אחרי הלידה, למריחה על האזורים הבעייתיים בלבד. הג'ל מחזק את העור ומונע היווצרותם של סדקים, ומועשר בקומפלקס צמחי ייחודי המעורר היווצרות סיבים תומכים בעור. המוצר נותן מענה גם לסימנים ותיקים מבצע הפחתה של 64% בעומק, רוחב, באורך וצבע של סימני המתיחה גם הותיקים בדר"כ בצבע לבן.

השימוש המומלץ עם ג'ל פיטולסטיל: פעם ביום בלבד. למריחה על האזורים המתוחים, על עור נקי ולשימוש חיצוני בלבד.

מחירים: ג'ל להריון  199 ש"ח, סרום מרוכז, 199 ש"ח.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]