מוצרי בריאות חדשים, על המדף לקיץ 2021.

קליין רוני אחיון ורוניקה גירנקו קרדיט ROCO RUNS 3 e1626016523777 - מוצרי בריאות חדשים, על המדף לקיץ 2021.

חברת הרבלייף משיקה: אבקת סיבים תזונתיים, משלימה את הצריכה היומית המומלצת של סיבים תזונתיים, העומדת על לפחות 25 גרם ביום על מנת לשמור על תפקוד תקין של מערכת העיכול.

בין בריאות מערכת העיכול סיבים תזונתיים ואלוורה צילום יחצ הרבלייף 7 - מוצרי בריאות חדשים, על המדף לקיץ 2021.

סיבים תזונתיים הם חומרים הקיימים במזונות צמחיים שאינם מתעכלים ומתפרקים במערכת העיכול האנושית, אלא עוברים שלמים יחסית בקיבה ובמעי ומופרשים מחוץ לגוף. למרות שהם אינם נספגים בגוף, סיבים תזונתיים מהווים רכיב חשוב במזון התורם רבות לבריאותנו ולבריאות מערכת העיכול, החל מהסדרת היציאות ועד להפחתת הסיכון למחלות לב וסוכרת. קיימים 2 סוגי סיבים: מסיסים, מתמוססים במים ובלתי מסיסים, לא מתמוססים במים.

בין בריאות מערכת העיכול סיבים תזונתיים ואלוורה צילום יחצ הרבלייף 4 1024x1024 - מוצרי בריאות חדשים, על המדף לקיץ 2021.

אבקת סיבים תזונתיים של הרבלייף בטעם מעודן של תפוח מכילה תערובת טבעית של סיבים מסיסים ובלתי מסיסים, ניתן לשלב אותה בתפריט הרגיל, לערבב עם מים או להוסיף לשייק יתרונות אבקת סיבים תזונתיים: מייעלת את תהליך העיכול, מסייעת בייצור ותחזוקת המיקרופלורה במעי,  מסייעת בניקוי הגוף מרעלים, תורמת לתחושת השובע ומסייעת בשמירה על המשקל. האבקה מכילה: קרניטין, חומצת אמינו חיונית שמסייעת להפחתת משקל ותורמת לפירוק השומנים והפקת אנרגיה בגוף, 5 גרם סיבים תזונתיים ו- 17קלוריות למנת הגשה.

הרבלייף משיקה פתרון לצריכת ארוחה מאוזנת את חטיף תחליף ארוחה FORMULA 1 EXPRESS: על בסיס חלבון סויה, המוצע בשני טעמים: שוקולד ופירות יער. מתאים גם לצמחוניים. מחקרים מראים שהחלפת ארוחה אחת ביום בתחליף ארוחה כגון פרומולה 1 אקספרס מסייעת בשמירה על המשקל ובמניעת עלייה במשקל עבור אנשים שהפחיתו במשקל באמצעות תזונה מבוקרת קלוריות.

חטיף פורמולה 1 אקספרס מחיר 95.5 שח צילום דן פרץ 1 1 1024x683 - מוצרי בריאות חדשים, על המדף לקיץ 2021.

חטיף הפורמולה 1 אקספרס מהווה פתרון יעיל לתזונה מאוזנת כחלק מאורח חיים בריא ופעיל ומגיע באריזה קלה ונוחה, בעל הרכב מאוזן מבחינה תזונתית ומכיל את כל מה שהגוף זקוק לו בארוחה, מה שהופך אותו לתחליף ארוחה מצוין, עשיר בחלבון סויה, סיבים תזונתיים המספקים 32% מהתצרוכת היומית המומלצת ולמעלה מ-20 ויטמינים ומינרלים, ביניהם: ויטמין C ו-E נוגדי חמצון עוצמתיים במסייעים בחיזוק המערכת החיסונית, ויטמין B12, מגזניום, ברזל וסידן.

אריזת 'קורנפלקס של אלופים' של תלמה מושקת החודש באריזה חגיגית, ועליה סיפורם של שלושת ספורטאים הפראלימפיים ורוניקה גירנקו, שחיינית בנבחרת השחייה של ישראל, אחיה קליין, חותר בסירת רביעייה בנבחרת החתירה של ישראל, רוני אוחיון, שחקנית כדור שער בנבחרת הנשים של ישראל, שלהם העניקה תלמה חסות ואשר יופיעו על אריזות "קורנפלקס של אלופים" במהדורה חגיגית.

אוחיון 1 - מוצרי בריאות חדשים, על המדף לקיץ 2021.

במקביל תקדם תלמה בתקשורת ובכינוסיה הדיגיטליים את הסיפורים האישיים ואת המסע למשחקים הפראלימפיים של שלושת הספורטאים, במסגרת המהלך, תמונותיהם וסיפוריהם האישיים של שלושה ספורטאים הפראלימפיים ואת הערכים העומדים מאחוריהם.

גירנקו e1626016120144 - מוצרי בריאות חדשים, על המדף לקיץ 2021.

נגה בנר סוארי, מנהלת השיווק של דגני תלמה: "תלמה גאה לתמוך בספורט הפראלימפי בישראל, מתוך מחויבות לעידוד אורח חיים פעיל ומיצוי היכולות הטמונות בכל אחת ובכל אחד מאיתנו ורוניקה, רוני ואחיה מבטאים הלכה למעשה את ערכי המימוש העצמי והשאיפה להישגים, והחיבור בינם לבין תלמה הוא טבעי ונכון. אנו מזמינים את הקהל הרחב להתרשם מהסיפורים האישיים ומעוררי ההשראה שלהם."

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]