בעקבות משבר הקורונה – סוף עידן השכרת משאבות החלב.

44160 - בעקבות משבר הקורונה - סוף עידן השכרת משאבות החלב.

ככל שמתרבים המחקרים המעידים על התועלות הבריאותיות הכרוכות בהנקה, יותר ויותר נשים בארץ ובעולם בוחרות להניק את תינוקן. הביקוש למשאבות חלב אישיות עלה משמעותית, ולא רק בזכות התועלת שבהנקה, גם בגלל משבר הקורונה.

בעקבות נגיף הקורונה והמשבר שחלף,  גורמים במחלקות היולדות בבתי החולים עדיין ממשיכים להמליץ על שימוש במשאבה אישית מתוך מטרה לשמר סביבה הגייינית ובריאה עבור כל יולדת. בעקבות כך, שוק משאבות החלב חווה פריחה משמעותית בפיתוח, בשכלול הטכנולוגי, בהיצע ובביקוש, ומציע כיום שפע של דגמים וחידושים ליולדת. ובתי החולים ממליצים ליולדות להגיע עם משאבות חלב אישית ללידה. כמו כן, במסגרת חזרה לשגרה ופתיחת המשק, יותר אמהות חזרו לשוק העבודה, ובכך נוצרה עליה בביקוש משאבות החלב על מנת שיוכלו להמשיך לשאוב חלב אם גם מחוץ לבית.

44161 - בעקבות משבר הקורונה - סוף עידן השכרת משאבות החלב.

חנות האונליין דין סטור מציעה ליולדות את משאבת החלב החדשנית Finesse של המותג הבינלאומי Ameda. דגם Finesse, מציע עוצמת שאיבה שוות ערך למשאבת Platinum, המשאבה המוסדית של המותג, הנמצאת בשימוש בבתי חולים בכל רחבי הארץ. טכנולוגיית השאיבה המוסדית מוזערה והותאמה לגרסת ה-Finesse המציעה משאבה אישית, דו-צדדית, קלת משקל, בעיצוב קומפקטי ובהתאמה לשימוש יומיומי.

משאבת חלב Finesse מושלמת לאמהות החוזרות לעבודה ולמחפשות פתרון לשאיבה מהירה, נוחה ויעילה. בעת השימוש במשאבה ניתן לווסת את קצב השאיבה ולשאוב בשאיבה כפולה תוך כדי בקרת מהירות הודות לפטנטים CustomControl ו – CustomFit השולטים על עוצמת השאיבה בהתאמה אישית. המשאבה דינמית וניתנת להפעלה דו-צדדית או חד-צדדית.

מחיר מומלץ לצרכן: 699 שח מבצע עד ה 30 למאי בחנות דין סטור: משאבת חלב Finesse במחיר לצרכן: 549 ₪ כולל תיק נשיאה מתנה. לינק לרכישה: https://www.dynstore.co.il/mom-care/breast-pumps/ameda-finesse

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]