"אבולוציה ברשת המשביר – MASHBIR", שממציאה עצמה מחדש הכוללת לוגו חדש.

PHOTO 2021 08 17 17 26 18 1 - "אבולוציה ברשת המשביר - MASHBIR", שממציאה עצמה מחדש הכוללת לוגו חדש.

אחרי 74 שנים, עם 2 מיליון חברי מועדון ואתר אונליין חדש שתופס תאוצה מטאורית, רשת MASHBIR רשת הלייפ-סטייל המועדפת בישראל, מתחדשת כל הזמן ונותנת מענה אמיתי לצורך אמיתי ואחד מהם הוא שינוי הלוגו שלב בדרך להשגת מטרת העל להיות הרשת המובילה בישראל בעולמות הלייפ-סטייל והשיק ולייצר גאוות מותג לכל מי שירכוש ב- MASHBIR.

סקרים שנערכו הראו כי אנשים תופסים את רשת ה- MASHBIR קלסית, עם אופנה ומוצרים שישרתו אותם לאורך זמן, באיכות גבוהה ועם מנעד מותגי-על מהארץ ומהעולם. והכל במחירים אטרקטיביים. הסקרים הראו כי אנשים מעדיפים לרכוש בכלבו היות והקניה יותר רלבנטית עבורם, חוסכת זמן וכסף.

PHOTO 2021 08 17 17 26 19 - "אבולוציה ברשת המשביר - MASHBIR", שממציאה עצמה מחדש הכוללת לוגו חדש.

MASHBIR שם לו למטרה להרחיב עוד יותר את מנעד מותגי העל, והסנונית הראשונה היא של המעצב קנת קול שקולקציית כלי מיטה חדשה בעיצובו ניתן למצוא במחלקת הטקסטיל וכלי הבית. מותגים נחשקים יביאו איתם קהל צעיר שיזהה את עצמו עם הרשת וימצא את הסטייל והשיק שהוא מחפש.

PHOTO 2021 08 17 17 26 19 1 - "אבולוציה ברשת המשביר - MASHBIR", שממציאה עצמה מחדש הכוללת לוגו חדש.

ולכן מדובר באבולוציה, בהתפתחות, ולא ברבולוציה, מהפכה. מתיחה לכל הכיוונים All The Way ולהיות חדשניים ועדכניים עם לוגו חדש, עם שקיות חדשות ועם תמהיל מוצרים סטייליסטי ושיקי, שיעורר גאווה ויהפוך לשיחת היום.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]