קולקציית H&M X Love Stories: הלבשה תחתונה כייפית ואופנתית.

2458 - קולקציית H&M X Love Stories: הלבשה תחתונה כייפית ואופנתית.

H&M בשיתוף פעולה ראשון  עם מותג ההלבשה תחתונה הידוע  מאמסטרדם, LOVE" STORIES",  אשר נוסד בשנת 2013 ע"י מרלוס הודמן וידוע בעיקר בשל ההדפסים האקלקטיים שלו, העיצובים הנוחים והאופציות הרבות למיקס אנד מאצ', קולקציית  H&M X Love Stories תציע פריטי הלבשה תחתונה ונוחים, פיג'מות, כיסויי עיניים, גרבי סאטן, ופאוצים לנסיעות מתחרה ופוליאמיד רך.

קולקציית H&M X Love Stories: הלבשה תחתונה כייפית ואופנתית.

צוותי העיצוב של H&M ו-Love Stories יצרו יחד קולקציה המבוססת על ההדפסים המיוחדים ושילובי הצבעים שהודמן אוהב לכנות "Perfect Mismatches" הדפסים מנומרים והדפסי כוכבים בשילוב תחרה לצד רצועות אלסטיות רחבות וקצוות פרומים בגווני  ורוד, ירוק ושחור. את כל הפריטים ניתן לרכוש בנפרד ולערבב כל אחת לפי סגנונה האישי.

קולקציית H&M X Love Stories: הלבשה תחתונה כייפית ואופנתית.

"לנז'רי תמיד היה חלק חשוב מאד באופנה. שיתוף פעולה זה מראה שהלבשה תחתונה יכולה להיות פשוטה וכיפית בדיוק כמו שאר פריטי הלבוש, גם אם לרוב אנחנו לא ממש רואים אותם. לפיכך, החיבור עם Love Stories הוא מושלם. כבר זמן רב שאנחנו מעריצים את מרלוס בזכות האנרגיה שלה והעיצובים המדהימים שלה ואנו נרגשים מאוד משיתוף הפעולה הזה." אומרת פרנילה וולפהרט, ראש מחלקת העיצוב ב-H&M.

קולקציית H&M X Love Stories: הלבשה תחתונה כייפית ואופנתית.

" אני אוהבת לקרוא לשיתוף הפעולה בינינו לבין H&M רומן. מהיום הראשון, היה כבוד עצום אחד כלפי השנייה והייתה כימיה בין כל המעצבים, ולכן הצלחנו ליצור יחדיו כל כך טוב.הקולקציה סובבת סביב פריטים מסיפורי אהבה קלאסיים- חזיות תחרה, תחתוני ביקני וחוטיני- באמצעות 'אי התאמה מושלמת' של הדפסים וצבעים." אומרת מרלוס הודמן מייסדת מותג Love Stories.

הקולקציה תגיע לסניף fashion tlv ולסניף עזריאלי תל אביב.

טווח מחירים 49.90 ₪ – 229 ₪, טווח מידות : XS-L

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]