השחקנית ג'וליאן מור נבחרה לפרזנטורית של "טריומף".

1441 - השחקנית ג'וליאן מור נבחרה לפרזנטורית של "טריומף".

השחקנית זוכת האוסקר ג'וליאן מור נבחרה לפרזנטורית  של מותג ההלבשה התחתונה טריומף ותשמש כפנים הבינלאומיות של קולקציית הקפסולה החדשה של המותג. את הקמפיין לקולקציית הקפסולה שנקראת "Florale" צילם צלם האופנה המוערך רנקין. לדברי מור: "קולקציית Florale של טריומף מייצגת את כל מה שאני רואה כסגנון האישי שלי: אלגנטי, עכשווי וגורם לי להרגיש הכי יפה. תענוג להיות חלק ממשפחת טריומף" אומרת ג'וליאן מור.

 

1442 - השחקנית ג'וליאן מור נבחרה לפרזנטורית של "טריומף".

 

מור, בת ה- 56, שחקנית קולנוע ותיאטרון בריטית, זוכת פרס אוסקר ושני פרסי גלובוס הזהב, החלה את דרכה כשחקנית באופרות סבון וסללה את דרכה מהר מאוד להפקות מקור ענקיות שזיכו אותה במעמד של אחת השחקניות המבוקשות והמוערכות של ימינו, ביניהם: "פארק היורה", "השעות", "חניבעל" ו- "עדיין אליס" עליו זכתה בפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר.

זה  הקמפיין  הראשון של ההלבשה התחתונה הראשון שג'וליאן מור  מובילה, והיא מצטרפת לקאסט הפרזנטוריות של טרימוף, ביניהן השחקנית והדוגמנית ליב טיילור. סוזאן מק'קנה, ראש המותג העולמי של טריומף: "אחרי ציפיות רבות אנחנו גאים ונרגשים להציג את ג'וליאן מור כפנים של קולקציית Florale. ג'וליאן היא התגלמות האישה המודרנית, מתוחכמת ומסוגננת, מה שהופך אותה למתאימה בצורה מושלמת לקולקציה ולטריומף ".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]