הלבשה תחתונה- 12 דברים שלא ידעתם עליה

פירושה של המילה הלבשה תחתונה- Lingerie"" מתייחסת גם לקולקציה עבור נשים וגם לקולקציה עבור גברים, הנשים בתקופת יוון הקדומה היו הראשונות ללבוש בגד שתמך בשדיים שלהן. תחתונים עם פתח במפשעה היו פעם הפריט הפופולרי ביותר לנשים. הן לבשו אותם לא כי הם היו סקסיים, אלא בגלל שתחתונים סגורים במפשעה היו מיועדים רק לגברים.

מארי פלפס ג'ייקובס טענה שהיא יצרה את החזייה כפי שאנו מכירים אותו בשנת 1914. עם זאת, Herminie Cadole מצרפת אמרה שהיא יצרה את החזייה כבר ב1889 וכריסטין הדט מחזיקה את הפטנט משנת 1889, כך שניתן להגיד שכל אחת מהן יכולה לקחת קרדיט. כך או כך, תודה רבה, גבירותיי!

570ba544474cd - הלבשה תחתונה- 12 דברים שלא ידעתם עליה

נשים בבריטניה לובשות את מידות החזייה הגדולות ביותר בממוצע.

נשים ביפן לובשות את מידת החזייה הקטנה ביותר בממוצע.

לאישה האמריקנית יש בממוצע 21 סטים של הלבשה תחתונה. האם יש לך פחות או יותר?

שיטת מידות החזיה כפי שאנו מכירים אותה כיום החלה כבר בשנות ה -30.

נשים איטלקיות לעתים קרובות לובשות לנז'רי אדום בערב השנה החדשה למזל טוב. 

חזיית הספורט (גוזייה) הומצאה לראשונה בשנת 1975.

חוטיני נוצר על ידי אדם שחשב שרקדניות אקזוטיות מראות יותר מדי עור.

570ba544d67da - הלבשה תחתונה- 12 דברים שלא ידעתם עליה

קולקציית הלבשה תחתונה סתיו חורף 2015-16  מארי מיילי מציגה: "מצב רוח זוהר"

התחרה המשולבת בגוונים נועזים המשולבת עם צבעים רכבים היא אחד המוטיבים המרכזיים של עונת חורף 2106, הניגודיות של תחרה עם סאטן נותנת אמירה חזקה והופכת את ההלבשה התחתונה  לאבזר לילה רומנטי וסקסי התחרה בקולקציית ההלבשה התחתונה של חברת מארי מיילי מאופיינת תחרה בלעדית עם סגנון רטרו עדין שיוצר ניתן למצוא מערך מגוון של סגנונות עם תפנית דרמטית עם פלטה של צבעים וגוונים כמו ורודים זוהרים וכחול ספיר מעורבבים עם נגיעות של שחור, בורדו מבריק מעורבב עם ורוד היוצר מראה נועז שנותר נשי וכמובן עם שילובים מסורתיים כמו שחור ולבן מקבלים שדרוג אופנתי, שובב באמצעות יישומים גרפיים.

בקולקציית החורף של חברת "מיילי" ניתן גם למצוא מגוון של  סטים חלקים וסקסיים עם הדפסה חדשה אפורה מנומרת וגם סטים בצבעי ורוד חם. חזיות הספורט מגיעות בהדפסים בהירים ללא תפרים, המגוון החדש של ה-activewear הוא רך למגע, קל מבד נושם כדי להשלים את הקווים של הגוף בתנועה.

570ba5458c501 - הלבשה תחתונה- 12 דברים שלא ידעתם עליה

מחירים: 59 – 89 ₪ לתחתונים, 259 ₪ – 289 ₪ לחזיות. להשיג בחנויות נבחרות ברחבי הארץ

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]