"המשביר לצרכן" מציג את מחלקת ההלבשה התחתונה למידות גדולות.

מותגי הלבשה תחתונה מובילים למידות גדולות במשביר לצרכן.

מחלקת ההלבשה התחתונה של המשביר לצרכן, תכלול גם את מגוון המותגים המקומיים והבינלאומיים של Triump , Sloggi, טריומף, בוניטה דה מאס, פמינה, סלוגי, דלתא, ,Viania ,LOU ,Bestform.

הקולקציות השונות במחלקה מציעות מגוון פריטי הלבשה תחתונה, החל מהחזיה הראשונה, כותנות הבייבי-דול, סטים חגיגיים לכלות, חזיות פונקציונליות לשימושים שונים וכן אביזרים נוספים, תוך שימת דגש על מגוון מידות רחב (עד מידה I), גזרות נוחות ותמיכה מוגברת לחזה ולגב.

מותג ההלבשה BESTFORM מידות גדולות במשביר לצרכן.

מותגי הנשים הצרפתיים LOU ו-מותג ההלבשה התחתונה Bestform מבית LOU , מביאים עמם טרנדים אירופאים בולטים, תוך שימת דגש של פנייה לכלל הקהלים באמצעות מבחר גזרות אופנתיות סקסיות ונשיות גם למידות גדולות.

BESTFORM: תומך בנשים עסיסיות ומלאות הרוצות לבטא את הנשיות בסקסיות ונשיות ומתאים לנשים בכל גילאים, הן בגזרות והן בטעם ומציע תמיכה וסגנון ומגוון צורות החל מהשייפ הקלאסי עד לטרנד של הרגע ואידאלי עבור השוק הישראלי המשלב גם בגלל שהוא משלב מודרניות, התאמה ומחיר ומציע הלבשה תחתונה למידות גדולות מאד.

מותג ההלבשה הצרפתי LOU הידוע כאחד ממותגי ההלבשה התחתונה הצרפתית האלגנטיים והאופנתיים ביותר לנשים המעריכות אופנה הקיים כבר למעלה מ-70 שנה, נושא עימו מסורת של שנים רבות במומחיות בענף ההלבשה התחתונה וידוע גם בדגמיו היצירתים כאשר הוא עדיין מקדם ומשמר את הערכים החזקים של איכות גבוהה ו"שיק פריזאי".

מותג ההלבשה התחתונה LOU מגיע למשביר לצרכן.

זו אחת הפעמים הראשונות שמותגי פרימיום צרפתיים נמצאים במשביר ואנו יודעים שהם יכולים למשוך צרכנים יוקרתיים המחפשים במותגי פרימיים בינלאומיים של הלבשה תחתונה כמו המותג LOU.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]