מוצרי טיפוח וקוסמטיקה מובילים לחורף 2019.

חברת הקוסמטיקה והטיפוח "כריסטינה" משיקה את Propeel פילינג פנים, מסדרת Clinical Christina שהינו פיתוח וחלק מסדרת Clinical אשר פותחה לשימוש עבור רופאים ומשווק בלעדית על ידי 'סלע מדיקל'.

ההבטחה: מוצר פורץ דרך המספק למטופלים פרוצדורה רפואית שאינה כירורגית ויעילה מאוד לטיפול במגוון מצבי עור. בנוסף הפילינג משלב 3 מנגנונים הפועלים בסינרגיה אחת כאשר כל אחד ממלא תפקיד מהותי בתהליך ההתחדשות העצמית של העור, משפר את יעילות הטיפול ומסייע ביצירת מרקם אחיד ובהשבת הרכות, והגמישות של העור. הפליניג הינו פיתוח מדעי חדשני של חברת כריסטינה,  לשימוש על ידי רופאים מתחום האסתטיקה בכדי לתת מענה איכותי וממוקד לעור הנוטה להיפר פיגמנטציה, קמטוטים, עור פגום וחסר חיוניות. הפילינג החדשני יחזיר את האלסטיות והגמישות לעור,  ישקם את מרקמו ויעניק מראה אחיד וחלק לפנים. הפילינג חדשני ומבוסס על מקורות טבעיים מהים המעניק שיפור ניכר במרקם העור וחושף מראה עור, אחיד, חלק וחיוני .

מרכיבים: חומרים הפעילים הטבעיים כמו סיליקטים, אלמוגים העשירים במינרלים, יסודות קורט וויטמינים הידועים בתכונות הריפוי שלהם המעניקים לו יכולות ריפוי ושיקום עוצמתיים. כמו כן החומרים הפעילים בפיליניג חודרים לעומק התא ומגרים אותו לפעילות מואצת. פעילות טבעית זו מעודדת את ייצור הקולגן ומשפרת את המבנה הטבעי של העור מה שמחייה את העור ויוצר גוון עור אחיד, מטשטש כתמי היפר פיגמנטציה ומחליק קווי הבעה, כך שהעור מקבל מראה בריא וזוהר לאורך זמן.

יופי באזז

השם שלך (חובה)
[text* your-name]

האימייל שלך: (חובה)
[email* your-email]

נושא
[text your-subject]

ההודעה שלך