שיר אלמליח ומאור בוזגלו ממשיכים לככב בקמפיין קייץ 2018 של לי קופר.

2124 - שיר אלמליח ומאור בוזגלו ממשיכים לככב בקמפיין קייץ 2018 של לי קופר.

הדוגמנית שיר אלמליח ושחקן הכדורגל מאור בוזגלו נבחרו זו עונה שלישית ברציפות כפרזנטורים של מותג הג'ינסים לי קופר,  לקמפיין עונת אביב קיץ 2018.

לדברי דן איתמר, סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של  קבוצת בריל המפעילה את רשת לי קופר בישראל: "לאור הצלחת הקמפיינים המשותפים עם שיר אלמליח ומאור בוזגלו, בחרנו להמשיך עמם לעונה שלישית קיץ 2018. שיר אלמליח ומאור בוזגלו אהובים, מייצגים ומזוהים עם ערכי המותג ובנוסף מאור בוזגלו עבר תקופה לא קלה אבל  אין ספק שהמוטיבציה והביטחון העצמי שלו עוזרים לו להתמודד עם הקשיים ולהתגבר על כל מכשול, אנו שמחים שהוא אתנו בעונה נוספת. שיר אלמליח היא מצליחה, אופנתית, עוצמתית ועצמאית כאשר השילוב בינה לבין מאור כפרזנטורים של המותג הוא שילוב מנצח".

2126 - שיר אלמליח ומאור בוזגלו ממשיכים לככב בקמפיין קייץ 2018 של לי קופר.

 הכדורגלן מאור בוזגלו

שיר אלמליח (28) היא דוגמנית מבוקשת שהצטלמה לעשרות קמפיינים ברחבי העולם ביניהם של חברות האופנה דולצ'ה וגבאנה, שאנל, וטום פורד. כמו כן, הצטלמה למגזינים כמו המגזין האמריקאי "GQ", המגזין האמריקאי "קוסמופוליטן", מגזין"Marie Claire", "Elle".

2125 - שיר אלמליח ומאור בוזגלו ממשיכים לככב בקמפיין קייץ 2018 של לי קופר.

 הדוגמנית שיר אלמליח.

הכדורגלן מאור בוזגלו (30)  אשר לפני פציעתו שיחק  בהפועל באר שבע, ידוע בחוש האופנתי ובמראו העדכני וזכה לא מעט לכינוי מטרוסקסואל.

עבור קמפיין אביב הקייץ 2018, של לי קופר שיר אלמליח ומאור בוזגלו יקבלו למעלה מ- 100 אלף ₪. הקמפיין יעלה באמצעות משרד הפרסום "לעומק התודעה", בתקציב של כ-3 מיליון ₪ ויכלול בין היתר: סרטון טלוויזיה, פעילות רחבה בדיגיטל וברשתות החברתיות, שלטי חוצות, קטלוג, פוסטרים בנקודות המכירה ופעילות יחסי ציבור.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]