שבוע האופנה בניו יורק: ראף סימונס מציג את קולקציית סתיו- 2018, של קלוין קליין.

2063 - שבוע האופנה בניו יורק: ראף סימונס מציג את קולקציית סתיו- 2018, של קלוין קליין.

במסגרת שבוע האופנה של ניו יורק הוצגה קולקציית סתיו 18 של מותג האופנה קלוין קליין בעיצובו של  ראף סימונס, בבורסה האמריקנית לניירות ערך, לתצוגה הגיעו סלבס רבים מעולם הקולנוע והאופנה כמו ניקול קידמן, לופיטה ניונגו, איזבל הופר,בובי בראון, פריס ג'קסון, סינדי קרופורד, רנדי גרבר, הלנה כריסטנסן ועוד.

הקולקציה והמקום הציגו את שיתוף הפעולה המתמשך והמגוון בין קלווין קליין וקרן אנדי וורהול לאמנות חזותית. דמויות הלוני טיונס של האחים וורנר ווייל-אי-קויוטי ורוד-ראנר, שהוקרנו במקור כסרטונים בבתי קולנוע משנת 1949, מופיעים אף הם על בגדים נבחרים. הם מזכירים את תום הילדות, הרעיון המאוד חשוב של נעורים אמריקנים, ואפשר גם לראות בהם משל למרדף אחרי החלום האמריקני.

2060 - שבוע האופנה בניו יורק: ראף סימונס מציג את קולקציית סתיו- 2018, של קלוין קליין.

ניקול קידמן

תחת הכותרת נופים, תצוגת סתיו 18, של קלווין קליין  הוצגה על קרקע אפית ולא מציאותית המזכירה סימולטנית אולפן קולנוע. תפאורת הרקע מקבלת השראה מההיסטוריה הקרובה של קלווין קליין, אבל מעוצבת מחדש: קטעים מהמתקנים של סטרלינג רובי עבור המותג מופיעים כנגד חלקים של אסם התבואה מהערבה האמריקנית של המאה התשע עשרה שמופיע בקמפיין אביב 2018 של קלוין קליין,  קירות האסם מכוסים בתמונות בגודל של לוח מודעות של יצירות האמנות של אנדי וורהול שהשתמשו בהן באותה קולקציה; לצידן, צינור של תעלת אוורור מגיח, מגע זר של המדעי או המעבדתי. את הריצפה מכסה כמו שטיח שכבה עבה של פופקורן; מרחוק היא נראית כמו שלג.

2061 - שבוע האופנה בניו יורק: ראף סימונס מציג את קולקציית סתיו- 2018, של קלוין קליין.

לופיטה ניונגו

מנהל הקרייאטיב של המותג ראף סימונס: "הקולקציה הזאת היא התפתחות של המושג קלווין קליין מבחינתי של מבט לתוך החברה האמריקנית, אבל עכשיו רחב יותר, אוניברסלי. זאת אלגוריה של מפגש בין עולמות ישנים ועולמות חדשים, שמתייחסת לגילוי אמריקה, מירוץ החלל בשנות השישים ועידן המידע במאה העשרים ואחת. כביטוי של רעיון הדמוקרטיה, אין היררכיה תרבותית: התמהילים משחררים בגדים ואזכורים מהמשמעות שלהם, מהנרטיבים שלהם עצמם, ויוצרים מהם קולאז' כדי לגלות משהו אחר – חלום שונה. יותר מכל דבר אחר, מהות הקולקציה הזאת היא חופש. מילה שמגדירה את אמריקה, ואת קלווין קליין".

2059 - שבוע האופנה בניו יורק: ראף סימונס מציג את קולקציית סתיו- 2018, של קלוין קליין.

לורה דרן

מר סימונס הציג את קולקציית סתיו 2018 שלו לקהל שכלל את האורחים המפורסמים: ניקול קידמן, לופיטה ניונגו, איזבל הופר, מרגו רובי, מילי בובי בראון, A$AP Rocky, לורה דרן, צ'דוויק בוזמן, מייקל ב. ג'ורדן, לטישה רייט, סבסטיאן סטאן, ביל סקרסגרד, לוקס הדג'ס, ג'ודית לייט, קייל מקלקלן, ג'יימס מרפי, סנדי ברנט, סינדי שרמן, קילילה דב היינז, כריסטינה ריצ'י, האריס דיקינסון, אשטון סונדרס, אלכס היברט, רואן בלנשרד, אמנדלה סטרנברג, אניה טיילור ג'וי, רייצ'ל ברוסנהן, אלפי אלן, ברנרד סאמר, דיין דה-האאן, פריס ג'קסון, מאיה הוקי, ג'ק קילמר, ג'וליה גרנר, סרגיי פולונין, אנבלה שיורה, ולריה ביללו, נטשה דפיירון, סינדי קרופורד, רנדי גרבר, קרלי קלוס, קרוליין מרפי, הלנה כריסטנסן, וויני הרלו, ג'לי לין, ג'סיקה ג'נג, קמילה קואליו, הלנה בורדון, ריאן אנדרסון, הלנה האוף, ריצקי הוטין ו-Clara3000, בין היתר.

2062 - שבוע האופנה בניו יורק: ראף סימונס מציג את קולקציית סתיו- 2018, של קלוין קליין.

המותג נוסד ב-1968 על ידי קלווין קליין והשותף העסקי שלנו בארי שוורץ, בנינו את המוניטין שלנו כמובילים באופנה אמריקנית באמצעות האסתטיקה הנקייה והחדשנות של העיצובים שלנו. המכירות הקמעונאיות הגלובליות של מוצרי המותג קלווין קליין עלו על 8 מיליארד דולר ב-2016 והופצו ביותר מ-110 מדינות. חברת קלווין קליין מעסיקה יותר מ-10,000 עובדים בכל העולם. נרכשנו על ידי PVH Corp. ב-2003.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]