הדוגמנית אלה איילון, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP.

איילון לרשת סקופ קולקציית חורף 2024 צילום שי פרנקו 8 - הדוגמנית אלה איילון, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP.

הדוגמנית אלה איילון, שחייה נעים על קו ישראל ארה"ב,  נבחרה להוביל את קמפיין סתיו חורף 2023-24 של רשת SCOOP. איילון תקבל עבור הקמפיין החדש 100 אלף ₪ שיעלה במחצית חודש אוקטובר בתקציב הנאמד בכ 1.5 מיליון ₪.

איילון לרשת סקופ קולקציית חורף 2024 צילום שי פרנקו 6 - הדוגמנית אלה איילון, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP.

אלה איילון  כוכבת רשת וסטודנטית ללמודי  משחק ב – LA  נחשבת לאחת הדוגמניות הישראליות המצליחות בעולם. בימים אלה מחפשת איילון דירה בתל-אביב. מאחורי איילון מספר רב של  קמפיינים למותגים מובילים, ביניהם:  Abercrombie Hollister , Forever21, Reebok, American Eagle, Pacsun, Garage Revice ועוד. זו לא הפעם הראשונה שאיילון מקדמת את המותג  SCOOP, עוד בשלהי הקריירה שלה כיכבה בקמפיין קיץ  2019 של SCOOP לצד בן זוגה דאז- רז זלצרמן.

פרדי אינסאנז אלה איילון ורוני אינסאנז צילום שי פרנקו 1 - הדוגמנית אלה איילון, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP.
פרדי אינסאנז ורוני אינסאנז הבעלים של רשת SCOOP ואלה איילון.

מאלה איילון נמסר: "אני ממש מתרגשת על הבחירה בי להוביל את הקמפיין SCOOP, מבחינתי זה גם סוג של סגירת מעגל אחרי שכבר הצטלמתי להם בעבר ומאז הרבה דברים קרו. עם כמה שאני עובדת עם מותגים בחו"ל ונהנית מזה, העבודה בארץ היא תמיד הכי מרגשת ומשמחת עבורי".

איילון לרשת סקופ קולקציית חורף 2024 צילום שי פרנקו 9 - הדוגמנית אלה איילון, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP.

הקמפיין של רשת SCOOP בכיכובה של איילון יעלה לרגל השקת קולקציית סתיו חורף החדשה יכלול בין היתר: תשדירי טלוויזיה בערוצי 12, 13 ו 14, שלטי חוצות, מודעות בעיתונים, קמפיין דיגיטלי רחב, פעילות ברשתות החברתיות ופרסום בנקודות המכירה.

איילון לרשת סקופ קולקציית חורף 2024 צילום שי פרנקו 5 - הדוגמנית אלה איילון, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP.

לדברי רוני אינסאנז, מנכ"ל רשת SCOOP : "השנה הקרובה אנו נמשיך ונפעל יחד עם כוכבי רשת ומובילי דעה מובילים ברשתות החברתיות, שם נמצא מרבית מהצרכנים של המותג, קהל שהוא  צעיר, טרנדי ויודע מה הוא רוצה.  אלה איילון מחזיקה למעלה מ – 360 אלף עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה, ואנו רואים בה דמות אידיאלית ורלוונטית, להעברת המסרים של המותג:  אופנתי, עדכני, מתחדש ורלוונטי".  

איילון לרשת סקופ קולקציית חורף 2024 צילום שי פרנקו 7 - הדוגמנית אלה איילון, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP.

רשת SCOOP העסיקה בעבר פרזנטורים מובילים כמו: רותם סלע, דניאל גרינברג, אנה זק, הזמרת אודיה אזולאי, יאנה יוסף, דר זוזבסקי, רוסלנה רודינה, בר פאלי, שגיא ביטבוקס, עומר ברזני ועוד.

איילון לרשת סקופ קולקציית חורף 2024 צילום שי פרנקו 11 - הדוגמנית אלה איילון, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP.

 רשת SCOOP  נמצאת בבעלות אנשי העסקים  רוני ופרדי אינסאנז. הרשת מונה 75 סניפים בפריסה ארצית והיא כוללת  מגוון מחלקות מתמחות: מחלקה לנעלי נשים, גברים וילדים, ומחלקת תיקים ואביזרי אופנה.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]