מותג האופנה האיטלקי – "אליזבטא פראנקי", הגיע לככר המדינה.

פראנקי סתיו חורף 23 קרדיט צילום רונן חריסטופורוב 5 - מותג האופנה האיטלקי - "אליזבטא פראנקי", הגיע לככר המדינה.

מה המשותף לאנג'לינה ג'ולי, ג'ניפר לופז, ג'סיקה אלבה, שאקירה ועוד מפורסמות?הן כולן לקוחות נלהבות של מעצבת האופנה האיטלקית המפורסמת אליזבטא פראנקי, הידועה כמעצבת פמיניסטית, שהוכתרה כדוגמה למנהיגות נשית שמאז ומתמיד עשתה כותרות בעולם האופנה ומאז 2012, נחשבת לאחת מהחלוצות האמיצות בתחום, כאשר הוציאה פרוות חיות מהמותג שלה ועברה לפרוות סינטטיות.

פראנקי סתיו חורף 23 קרדיט צילום רונן חריסטופורוב 7 2 - מותג האופנה האיטלקי - "אליזבטא פראנקי", הגיע לככר המדינה.

במרץ האחרון נפתחה לראשונה חנות הדגל של אליזבטא פראנקי במעוז מותגי היוקרה- כיכר המדינה. והזכיר לנו שהאיטלקים יודעים לעשות אופנה טוב יותר מכולם עם קולקציית סתיו-חורף 23 במגוון גזרות קלאסיות, צבעים ייחודיים ובגדים בתפירה עילית ולשם שינוי מחירים ידידותיים לצרכנית.היא מספרת שעשתה את דרכה לעולם האופנה שהיה שייך לגברים בלבד, בלי פחד, והיא גאה להראות את עצמה כמו שהיא. השנה המותג כיכב בשבוע האופנה בבירת האופנה מילאנו וזכה לאהדה רבה מהתעשייה.

פראנקי סתיו חורף 23 קרדיט צילום רונן חריסטופורוב 2 - מותג האופנה האיטלקי - "אליזבטא פראנקי", הגיע לככר המדינה.

קולקציות המותג מציגות גזרות קלאסיות ונשיות, בדים איכותיים בתפירה עילית, צבעים ייחודיים וטרנדיים, פרינטים עם נוכחות וכמו גם אקססוריז כמו עגילים, תכשיטים, נעליים ותיקים עם לוגו המותג. המותג משדר ביטחון עצמי ועוצמה נשית וטווח המחירים הוא בין 800-10,000 ₪.

האחראיות הבלעדיות על ייבוא בית האופנה האיטלקי הן נאהי ואיה אבו אלנעאג', שתי אחיות מנצרת, שחוץ מתשוקה לאופנה וחוש סטייל משובח הן לא חשבו שהתעסקות באופנה תהפוך להיות הקריירה שלהן, שלא נאמר השליחות שלהן.

פראנקי סתיו חורף 23 קרדיט צילום רונן חריסטופורוב 1 - מותג האופנה האיטלקי - "אליזבטא פראנקי", הגיע לככר המדינה.

נאהי, בעלת תואר שני במנהל עסקים ואיה בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. השתיים נשות משפחה וקריירה חריפות שלאחר משא ומתן ארוך עם בית האופנה האיטלקי, זכו בזיכיון הבלעדי למותג אליזבטא פראנקי בישראל.

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]