והפרזנטוריות החדשות של GUESS, SCOOP ו-LAVIDO הן….?

אזולאי צילום לידור חדידה 1 - והפרזנטוריות החדשות של GUESS, SCOOP ו-LAVIDO הן....?

הזמרת והיוצרת אודיה אזולאי, נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP, קורל סימנוביץ' נבחרה לפרזנטורית של GUESS והשחקנית אליאנה תדהר נבחרה לפרזנטורית של מותג הטיפוח והיופי האורגני LAVIDO.

אודיה זמרת, יוצרת, מלחינה ישראלית, הפכה השנה לזמרת המדוברת ביותר בישראל, שרשרת להיטי ענק שלה כבשו בזה אחר זה את פסגות המצעדים, "אור", "אם הייתי צריכה", "תשבור לי ת'לב", "מה איתך אבא", "אינטלקטוערס", "אוהבת אותך בטעות", "בימים ההם", "הרב שלי אמר" ועוד.

אזולאי צילום לידור חדידה 2 2 - והפרזנטוריות החדשות של GUESS, SCOOP ו-LAVIDO הן....?
הזמרת אודיה אזולאי פרזנטורית החדשה של SCOOP.

זהו הקמפיין הראשון של הזמרת הצעירה והמצליחה שהשנה כבשה את המצעדים ועשתה היסטוריה כששתי הופעותיה באמפי קיסריה הפכו במהרה לסולד אאוט והיא הזמרת הנשית הצעירה ביותר שכבשה את קיסריה.

לדברי רוני איינסאז, מנכ"ל רשת SCOOP: "בחרנו באודיה  מתוך השראה להרבה מאוד נערות,  נשים וצעירות הרואים בה דמות מובילה ואידיאלית, יוצרת בתחומה עם קורטוב של ענווה. כמו כן היא יכולה לייצג נאמנה את המותג ולהעביר את המסר המרכזי של SCOOP : אופנה, טרנד והצלחה. אנו בטוחים שאודיה  תסייע ביצירת עניין ותוכן להשקות החדשות ולפעילויות שנערוך השנה הקרובה".

אודיה אזולאי מסרה על הבחירה: "אני מאוד מתרגשת לקבל קמפיין ראשון. אני שמחה לייצג את  SCOOP הידוע כמותג המוביל בתחומו בישראל".

בפעם הראשונה: מותג האופנה GUESS בישראל, בחר פרזנטורית ישראלית את הדוגמנית הבינלאומית, אשת העסקים, מובילת דעת הקהל ואושיית הרשת קורל סימנוביץ'. כמו בעולם, המותג בוחר לשורותיו נשים המתכתבות עם שפתו הייחודית ומייצגות נשיות חזקה, תעוזה, סטייל, ואיכות גבוהה של לייף סטייל.

PHOTO 2022 09 08 09 40 04 - והפרזנטוריות החדשות של GUESS, SCOOP ו-LAVIDO הן....?
קורל סימנוביץ', הפרזנטורית החדשה של GUESS,

סימנוביץ' תככב בקמפיינים של המותג בישראל בשנה הקרובה ואף תככב בנבחרת המשפיעניות והדוגמניות של המותג בחו"ל כחלק מנבחרת בינלאומית.

לדברי גל פרלמן, מנכ"ל ושותף בקבוצת גלובל ברדנס גלרי:* "קורל מהווה השראה לנשים רבות בזכות היותה אהובה במיוחד על הקהל הישראלי והיא מלאת סטייל אישי לצד אימהות ונשיות מתפרצת. כמו כן, היא מזוהה עם חלק מערכי החברה, בהם: אופנה, טרנד והצלחה. אנו בטוחים שקורל תסייע ביצירת עניין ותוכן להשקות החדשות ולפעילויות השיווקיות השונות שנערוך בשנה הקרובה. אנו נמשיך לפעול לקידומם והנגשתם של מותגים בינלאומיים באיכות מנצחת לקהל בישראל."
*קורל סימנוביץ:* "אני נרגשת להצטרף להצלחה ולהובלת המותג GUESS קדימה, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בקמפיין ושיתוף פעולה במדינה שאני הכי אוהבת בעולם. מחכה כבר ליום צילום הראשון שלנו יחד".

השחקנית המובילה, מנחת הטלוויזיה והזמרת אליאנה תדהר (30) נבחרה לשמש כשגרירה של מותג הקלין ביוטי המוביל בישראל LAVIDO – לבידו, זו הפעם הראשונה שהמותג לבידו, מוביל מהליכים אסטרטגייים דיגיטליים עם שגרירה מקומית.

אליאנה תדהר צילום יחצ 1 1 - והפרזנטוריות החדשות של GUESS, SCOOP ו-LAVIDO הן....?
השחקנית אליאנה תדהר הפרזנטורית החדשה של LAVIDO.

אליאנה שמחזיקה בתואר ״שיאנית הפסטיגלים של כל הזמנים״ לאחרונה כיכבה בסרטו של אבי נשר ״תמונת הניצחון״, שיחקה בתפקיד הראשי בדרמה המצליחה של הוט ״בעלת החלומות״ ואף יצרה וכיכבה בלהיט הקולנוע ״הסיפור שלנו״ יחד עם בעלה לי בירן.

אליאנה תדהר אמרה: "בשנים האחרונות נכנסתי עמוק לכל עולם הסקין קר(skin care), ניסיתי המון גישות וכיוונים עד שמצאתי את הדרך הנכונה והמדויקת בשבילי. בזמן הזה גיליתי שהמוצרים שאני הכי אוהבת להשתמש בהם הם מוצרים על בסיס טבעי. זה מרגיש לי נכון לעור שלי והכי קרוב למקור. לדבריה: "לבידו זה מותג שמייצג בדיוק את הערכים בהם אני מאמינה: איכות, טבעיות וקיימות. אני שמחה להצטרף למשפחת לבידו, החיבור בינינו הוא פשוט וטבעי ואין לי ספק שנצליח יחד".

לדברי נעה הירש סמנכלית השיווק של לבידו: "הרבה זמן חיפשנו פנים למותג, כאלה שייצגו לא רק יופי חיצוני אלא גם אישיות שמביאה עימה ערכים דומים לאלה של המותג: יופי טבעי ונקי, קיימות וכבוד לסביבה, ישראליות, צניעות, שקיפות ומשפחתיות. אני מאמינה שזה המסר שאליאנה מעבירה בצורה הטבעית ביותר לכל בית בישראל.  אני בטוחה שאליאנה תרגיש במהרה כחלק ממשפחת לבידו ומצפה לשנה מלאת עשייה והצלחה".

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]