מיכל בן ישי – תכשיטנית עם טוויסט.

PHOTO 2022 07 17 14 28 30 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

לכל מי שמחפש תכשיט שונה ומיוחד, המיוצר בעבודת יד ולא מוצר המוני תעשייתי, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ולרמת גימור גבוהה החל מבחירת היהלומים , עבודת השיבוץ, ועיבוד החומרים עם הטוויסט והטאץ' המיוחד שלה שהפכו לסימן היכר של תכשיטיה. שעשויים מחומרי גלם איכותיים וברמת ביצוע גבוהה ביותר, כדאי שתכירו את מעצבת התכשיטים מיכל בן ישי, שמעצבת תכשיטים מזהב וכסף עם שיבוצי יהלומים ואבנים טובות ואיכותיות, ועם טביעת ידה האישית וכשתגיעו לחנות שלה ברמה"ש, לא תדעו מה לבחור.

IMG 0691 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

מיכל מעצבת את קולקציית התכשיטים מזהב אולם תוכלו למצוא גם תכשיטי כסף. "תכשיט מזהב שומר על יופיו לאורך השנים ורק משתבח. הצבע שלו מתחזק, הוא מקבל חספוס כמו טביעת אצבע של החיים" היא מסבירה. שיטות עיבוד הזהב הן רבות ומגוונות ולעיתים היא מעדיפה לשמר את החומר בצורתו הגולמית ובכך יוצרת תכשיטים בלוק בלתי מעובד, שאינם מבריקים ומנצנצים ונושאים חותם אישי.

PHOTO 2022 07 17 14 28 23 2 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

התכשיטים משובצים ביהלומים במגוון צבעים, יהלומים בצורתם הגולמית, וגם אבני חן או אבנים שלא עברו עיבוד, מהמחצבה היישר לתכשיט.

מקורות ההשראה

”הכול מדליק אותי" אומרת מיכל, "דברים שאני רואה, חווה, שומעת ופוגשת. זה יכול להיות קעקועים, חיות, רוקנרול, השראות מהחיים. הראש שלי כל הזמן מחפש חומרים חדשים, לאחרונה אני מאד מחוברת למוטיבים המיוחדים השאובים מעולם החי. נחשים שבדמותם אני יוצרת הרבה תכשיטים היות והנחש עבורי הוא התחדשות, הוא משיל את עורו ויוצר חדש, והוא לטעמי נשי. לא בכדי הוא סמלה של הרפואה. גם דבורים, נמרים, דגים ופרפרים. אני מחוברת לעולם הקעקועים, פיתחתי שיטה לעיצוב תכשיטי קעקוע בה אני מרוקנת את התכשיט מהחומר וממלאת אותו בצבעי אמייל.

IMG 0693 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

"מיכל, תעצבי לי אוזן".

לנתח גדול מלקחותיי אני מעצבת תכשיטים לפי הזמנה. מהשלב התכנון הראשוני או על בסיס תכשיט קיים שרוצים לשנות. הלקוחות מתחברות לסטייל שלי ורוצות כל מה שאני עונדת. הן מורידות ממני תכשיטים  כי סומכות על טעמי. זה הגיע למצב בו נכנסה לחנות לקוחה שביקשה "מיכל תעצבי לי אוזן". תכננו את מראה האוזן כמה חורים באיזה מרווחים, בחרנו את העגילים המתאימים ועיצבנו ביחד אוזן  עדויה בתכשיטים שלי.

PHOTO 2022 07 17 14 28 28 1 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

מה התכשיט שהוא מבחינת "בסט סיילר" ומזוהה איתך?

עגיל שעצבתי לפני כמה שנים ועדיין מייצרת, חישוק קטן ועדין לחלקה העליון של האוזן, שנראה כמו שני חישוקים. כבר ראיתי שמעתיקים אותי עם הדגם הזה, זה תכשיט שנחטף.

PHOTO 2022 07 17 14 28 27 1 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

מה החלום שלך:

PHOTO 2022 07 17 14 28 29 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

"החלום מתרחש ממש עכשיו." היא אומרת. "שנתיים מאז שפתחתי את החנות, ואני אוהבת את מה שאני עושה. מחוברת ליצירה ולאנשים. זה המכלול של שניהם ביחד ולא רק להיות מעצבת תכשיטים, יש לי לקוחות של שנים שאני מחוברת אליהם ומשמעותית עבורם. כן, אני מאמינה שאפרוץ גם מעבר לגבולות המדינה, ישראל היא מדינה קטנה, אני מוכשרת ויש לי מה להציע וזה יקרה. אני פורחת ופני קדימה.

PHOTO 2022 07 17 14 28 23 1 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

מה בקולקציה?

המנעד רחב במיוחד, עגילים, צמידים, טבעות, שרשראות ותליונים. התכשיטים עדינים ומשתלבים אחד בשני לשלם אחד מרתק. כל תכשיט עומד בפני עצמו וביחד משלבים ביניהם סיפור חדש. "אני אוהבת לענוד את התכשיטים בקומות" אומרת מיכל, "משרשרת יהלומים עדינה שצמודה לצוואר, מתחתיה שרשרת בעיצוב כנפי דבורה, שרשרת מדליון צבועה באמייל, ולבסוף "מאלה" הטרנד האופנתי האחרון, שהן שרשרות ארוכות מאבני חן משולבות עם אלמנטים מזהב, אבני אוניקס, יהלומים, ותליון מזהב. השילוב בין התכשיטים הוא שיוצר את הטוויסט המעניין והשונה, וכל אחת יכולה לבחור כל יום מחדש, שילובי שרשרות לפי מצב רוחה, ולייצר סיפור חדש ולוק שונה.

PHOTO 2022 07 17 14 28 27 2 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

הטבעות בעיצובה של מיכל הן שונות מכל מה שהכרתם, בין אם מדובר בטבעות 18 קראט בגימור מט ושיבוץ יהלומים שחורים שהפכו לטרנד מוביל, טבעות בשיבוץ של יהלומים לא מעובדים, יהלום בליטוש עתיק, או אבנים עתיקות מיוחדות שהיא מלקטת אצל אספנים. טבעות חותם בסגנון עתיק כמו באנגליה ומשובצות ביהלומים, טבעות עם כוכבים כסימון לילדים ועוד. עיצובים מיוחדים בשיבוץ יהלומים שחורים, לבנים, חומים או שקופים, או באבני חן כמו אקווה מרין ורובי. כל תכשיט נראה אחרת, כל תכשיט הוא בלעדי.

PHOTO 2022 07 17 14 28 24 1 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

קיימת קולקציה עשירה מאוד של עגילים באורכים שונים עם אלמנטים רבים מעולמות שונים ומגוונים כמו עולם החיות, רוק-אנד-רול, כוכבים, פרחים, ועוד. רובם משובצים ביהלומים קטנים ועדינים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה.

PHOTO 2022 07 17 14 28 23 3 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

גם הצמידים הם שונים ומיוחדים. עיצובים המשלבים חומרים יומיומיים עם חומרים סופר איכותיים, יהלום איכותי שמשובץ על כבל או שזור על חוט מעניין. "יהלומים בג'ינס" היא קוראת להם, שילוב של יוקרה עם היומיומי.

PHOTO 2022 07 17 14 28 26 - מיכל בן ישי - תכשיטנית עם טוויסט.

מה עם קולקציה לגברים? גברים ענודים הם מאד לטעמי ואני חושבת שזה מחמיא להם. כרגע ישנה קולקציה קטנה הכוללת צמידים עם חריטות, טבעות ושרשראות. לחלק מהגברים שנכנסים לחנות אני מעצבת תכשיט ביחד איתם וע"פ טעמם, וישנם רבים שבוחרים מתוך קולקציית הנשים, וזה נראה נהדר. הכל עניין של לפתוח את הראש לאחר והשונה, ולהעז.

מיכל בן ישי רחוב אוסישקין 49 , רמת השרון.

טלפון : 054-590-7097.

אתר: https://mby-shop.com/

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]