"סתם שתדעי, שאת לא סתם."- בר רפאלי ורשת HOODIES, משיקים תיק שהרווחים ממכירתו ייתרמו ל"פורום מיכל סלה" ז"ל.

HOODIES - "סתם שתדעי, שאת לא סתם."- בר רפאלי ורשת  HOODIES, משיקים תיק שהרווחים ממכירתו ייתרמו ל"פורום מיכל סלה" ז"ל.

רשת HOODIES משקיעה מדי שנה ופועלת רבות למען המאבק באלימות נגד נשים. כעת מצטרפת הפרזנטורית בר רפאלי ומשיקה יחד עם HOODIES תיק שהרווחים ממכירתו ייתרמו ל"פורום מיכל סלה" ז"ל.

רשת האופנה HOODIES משקיעה רבות למען המאבק באלימות נגד נשים ופועלת כבר תקופה ארוכה במטרה לקדם שיח בנושא וכמהלך ראשוני יצאה עם מיזם בשיתוף המכינה הקדם צבאית "מנשרים קלו" – "את לא לבד" במטרה לעורר מודעות לאלימות כלפי נשים. עושה צעד נוסף למען מטרה חשובה זו ומשיקה בשיתוף "פורום מיכל סלה" ליין תיקים שיימכר בכל סניפי הרשת ועליהם יהיה כתוב המשפט: "סתם שתדעי, שאת לא סתם. שתדעי" ומספר טלפון 118 לדיווח על מקרי אלימות.

HOODIES השקת שיתוף פעולה עם פורום מיכל סלה ביום ציון המאבק באלימות נגד נשים קרדיט צילום רפי דלויה 19 Medium 3 - "סתם שתדעי, שאת לא סתם."- בר רפאלי ורשת  HOODIES, משיקים תיק שהרווחים ממכירתו ייתרמו ל"פורום מיכל סלה" ז"ל.
חברי "פורום מיכל סלה" ז"ל.

התיקים יימכרו ב-69 סניפי הרשת במחיר סמלי של 19.90 ₪ והרווחים ממכירת התיקים ייתרמו ל"פורום מיכל סלה", עמותה רשומה ללא מטרות רווח אשר הוקמה במאי 2020 בעקבות הרצח של מיכל סלה ז"ל. הפורום פועל ושם לעצמו למטרה להציל חיים ולמנוע אלימות כלפי נשים.

HOODIES השקת שיתוף פעולה עם פורום מיכל סלה ביום ציון המאבק באלימות נגד נשים קרדיט צילום רפי דלויה בר רפאלי וניצן ישראלי מנכל הודיס 9 1 - "סתם שתדעי, שאת לא סתם."- בר רפאלי ורשת  HOODIES, משיקים תיק שהרווחים ממכירתו ייתרמו ל"פורום מיכל סלה" ז"ל.
בר רפאלי עם מנכ"ל "הודיס" אורן בר גיל .

הרווחים מרכישות התיקים יתרמו לעמותה לקידום פרויקט סיירת מיכל המעניק לאישה מאוימת אשר חיה עם בן זוג מאיים, "חליפת ברזל" של הגנה והרתעה. במסגרת הפרויקט כל אישה מאוימת תקבל התקנת מצלמות אבטחה בבית המגורים, לחצן מצוקה, חבילת שיעורי הגנה עצמית ושליחת מכתב אזהרה מאת עו"ד אל הגורם המאיים. פרויקט סיירת מיכל מציל חיים. חבילת ההגנה וההרתעה מעניקה לאישה המאוימת ולילדיה בטחון פיזי, איכות חיים, בריאות נפשית, ריפוי מטראומה, חיזוק הביטחון העצמי, רכישת מסוגלות ושליטה על חייה ועל חיי ילדיה.

אורן בר-גיל סמנכ"ל קבוצת HOODIES, מוסר: "נושא האלימות נגד נשים לא יורד מסדר היום הציבורי לצערנו הרב ואנו כרשת מעוניינים לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע ולעזור. לאחר שהוספנו את התוויות לבגדי הנשים בשנה האחרונה, על מנת שהמידע יהיה נגיש לכל אישה בכל רגע ובלי שמישהו אחר מלבדה יוכל לראות זאת. אנו גאים להוציא לדרך פרויקט נוסף בשיתוף "פורום מיכל סלה" לעודד תרומה למאבק זה ולהעלות את המודעות לכך כמה שיותר. אנחנו מקווים שתופעה עצובה זאת תמוגר בעתיד לבוא".

HOODIES השקת שיתוף פעולה עם פורום מיכל סלה ביום ציון המאבק באלימות נגד נשים קרדיט צילום רפי דלויה 52 Medium - "סתם שתדעי, שאת לא סתם."- בר רפאלי ורשת  HOODIES, משיקים תיק שהרווחים ממכירתו ייתרמו ל"פורום מיכל סלה" ז"ל.

לילי בן עמי, אחותה של מיכל סלה ומקימת העמותה "פורום מיכל סלע", אמרה: "הפורום שם דגש על "חשיבה מחוץ לקופסא", יזמות אישית, אחריות, הסברה ומודעות ציבורית רחבה לזיהוי תמרורי האזהרה לאלימות בזוגיות ומניעת אלימות כלפי נשים. עד כה הפורום הצליח לרתום בכירים בתעשייה, בממשל, מומחי הייטק ושחקנים חדשים נוספים אל תוך מגרש האלימות במשפחה ואנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רשת HOODIES וכניסתם לשותפות עם הפורום ומברכים ומודים על כל מאמץ ועשייה לקדם ולעודד שיח בנושא".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]