אירוקה תומכת באמנים צעירים בשיתוף הפעולה,"עדשות מצלמות משקפיים".

משותף לאירוקה ובוגרי בית הספר לצילום רון קדמי צילום דניאל סיני 1 1 - אירוקה תומכת באמנים צעירים בשיתוף הפעולה,"עדשות מצלמות משקפיים".

אירוקה, רשת המשקפיים המובילה בישראל ממשיכה את המסורת לקידום אמנים צעירים, לאחר הצלחת שיתוף הפעולה המתוקשר עם בוגרי שנקר ומוזיאון יעקב אגם, משיקה פרויקט חדש ומיוחד עם בוגרי בית הספר לצילום של רון קדמי.

במרכז הפרוייקט "עדשות מצלמות משקפיים" שמונה בוגרי בית הספר לצילום: ארנסט פינקשטיין, דניאל סיני, הגר דקל, לילך זמיר, מושיקו טישלר, נוי דבורה, ניצן כץ וסער פסח – כולם קיבלו משקפיים מהקולקציה החדשה של אירוקה ואת החופש ליצר את התמונה האולטמטיבית. כל אחד מהאמנים הביא את עולמו הפנימי והאישי לכדי קומפוזציה ותמונה. כל תמונה מעבירה מסר אחר ומייצגת עולם שונה של דימויים.

משותף לאירוקה ובוגרי בית הספר לצילום רון קדמי צילום ארנסט פינקשטיין 1 1 - אירוקה תומכת באמנים צעירים בשיתוף הפעולה,"עדשות מצלמות משקפיים".

הפרויקט צפוי להעלות ב15 ליולי ברשתות החברתיות במגזינים ואתרים מקוונים. בפרויקט נבחרו מספר מותגים בינלאומיים של משקפי שמש וראייה, ממיטב קולקציית אירוקה לקיץ 2021, בין המותגים שצולמו בקמפיין: סלין, פנדי,גוצ'י, טום פורד, פראדה, רייבאן, טומי הילפגר, דוויד בקאהם, מוסקינו ועוד.

משותף לאירוקה ובוגרי בית הספר לצילום רון קדמי צילום מושיקו טישלר 11 - אירוקה תומכת באמנים צעירים בשיתוף הפעולה,"עדשות מצלמות משקפיים".

רון קדמי על שיתוף הפעולה עם אירוקה: "בית הספר של רון קדמי לצילום אופנה משתף פעולה עם חברת אירוקה, בפרויקט מרהיב, עם מיטב הבוגרים של הבית ספר. הבוגרים קבלו מאירוקה את החופש האומנותי ליצור קמפיין משקפיים לחברה. החשיבה מחוץ לקופסה של חברת אירוקה בלייצר קמפיין חדש ומרענן למותג ,עם הדור הבא של צלמי האופנה בישראל, הניבה תוצאות מרהיבות ומגוונות . כל צלם הביא את הסטייל האישי שלו והתפיסה הצילומית המשוחררת מכל התנייה מסחרית" .

משותף לאירוקה ובוגרי בית הספר לצילום רון קדמי צילום סער פסח 3 - אירוקה תומכת באמנים צעירים בשיתוף הפעולה,"עדשות מצלמות משקפיים".

לי אפיק, מנכלית רשת 'אירוקה' על יוזמת הפרויקט: "עולמות הראיה, העיצוב והאופנה הם עולמות קסומים. כחברה ישראלית אוהבת ישראל, חשוב לנו באירוקה, לקדם ולעודד את היצירה והאומנות הישראלית. שמחנו לתת את הבמה לצלמים הצעירים והמוכשרים מבית הספר לצילום של רון קדמי, אנחנו מודים להם על שיתוף הפעולה הרציני וגאים בתוצאות הפרוייקט".

משותף לאירוקה ובוגרי בית הספר לצילום רון קדמי צילום דניאל סיני 3 - אירוקה תומכת באמנים צעירים בשיתוף הפעולה,"עדשות מצלמות משקפיים".

רון קדמי הצלם עטור הפרסים ומנהל בית הספר, החל לפעול כצלם אופנה בשנות התשעים המוקדמות, בתקופה שבה ישראל נפתחה למרחב ויזואלי חדש. הודות לקדמי, תרבות הצילום בישראל החלה לפעול בקנה מידה הוליוודי ובערכי הפקה שעד לאותה תקופה, לא היו מוכרים במחוזותינו. מאז נבחר קדמי לצלם האופנה המוביל בישראל, קטף את הקמפיינים הכי נחשקים, היה אמון על הפקות האופנה הגדולות וזכה בפרסים וקטגוריות נחשקות בענף הצילום .

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]