קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים "קרוייצברג-קינדר" יוצאת מהמסגרת.

venus e1625049569847 - קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים "קרוייצברג-קינדר" יוצאת מהמסגרת.

מותג המשקפיים הברלינאי, "קרוייצברג-קינדר" שפרץ לחיינו רק לפני 3 שנים, ממוקם היום כמותג בינלאומי מוביל, והפך לדבר הבא בעולם משקפי השמש והראיה, בועט, מעז ולא מפסיק להפתיע מחדש בכל עונה השונה מכל מה שהכרתם, הוא המותג המיועד למי שרוצה להיות שונה בלי להתנצל, שחרט על דגלו לייצר משקפיים עם עיצובים מיוחדים ושונים, כאלה הקיימים רק במותגי הפרמיום ובעלויות הגבוהות ביותר, להנגיש אותו לקהל הרחב.

Annie II 1 - קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים "קרוייצברג-קינדר" יוצאת מהמסגרת.
קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים הברלינאי, "קרוייצברג-קינדר".

השקה חגיגית של קולקציית Disruption, לעיתונאים, סלבס ואנשי מדיה, תתקיים ביום חמישי ה-13.5.21 בחנות האופטיקה החדשה "אופטיקה מסגרת אחרת" שעוצבה בהשראת הסאבווי של ניו יורק ושכמוה טרם נראה בישראל, מנהל אילן ביטון, אופטומטריסט מוסמך עם ידע וניסיון של למעלה מ-20 שנה וכמי שידוע כאיש מקצוע מהשורה הראשונה ועם נפש של אמן. ב-"אופטיקה מסגרת אחרת" תוכלו לחוות ולראות את כל המסגרות החדשות של המותג שיבעט לכם הישר בבטן, "קרוייצברג-קינדר".

Dima 2 1 768x1024 - קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים "קרוייצברג-קינדר" יוצאת מהמסגרת.
קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים הברלינאי, "קרוייצברג-קינדר".

קרוייצברג-קינדר נולד מתוך צורך של אנשי הברנזה הברלינאית לרכוש משקפיים מיוחדים שיביעו אותם מבלי הצורך לשבור משכנתא. התושבים הצעירים "ילדי קרויצברג" של שכונת קרוייצברג על שמה נקרא המותג, שכונה של אמנים ואנשי מוסיקה, בדומה לפלורנטין בתל אביב ולסוהו בניו יורק. קרויצברג-קינדר הוא המותג הכי אמיתי שאתם מכירים. זהו המותג היחיד בעולם שאנשים אמיתיים מהעיר ברלין משתתפים בקמפיין בתור דוגמנים ובהתנדבות. באופן זה, כל מי שמרכיב את המשקפיים מרגיש קול ומגניב, בדיוק כמו "ילדי קרויצברג" הברלינאים. לא בכדי הקמפיין הפרסומי של המותג מרגיש ונראה אחרת מרוב הקמפיינים הקונבנציונליים והבנאליים הקיימים.

Shani 684x1024 - קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים "קרוייצברג-קינדר" יוצאת מהמסגרת.
קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים הברלינאי, "קרוייצברג-קינדר".

קולקציית קיץ 2021

כל עונה הם מצליחים להפתיע מחדש, עם קולקציה שלא ניתן להישאר אדיש אליה. והפעם לקראת קיץ 2021 הם יוצאים עם קולקציית חדשה Disruption "הפרעה". אחרי השנה של המגפה שהייתה סוג של הפרעה בשגרת החיים בה יצאנו מאזור הנוחות וראינו איך העולם משתנה, עכשיו הזמן לאופטימיות, להתמקד בשמחה, בצבעוני, ולהאמין שיש אור בקצה המנהרה.

star 717x1024 - קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים "קרוייצברג-קינדר" יוצאת מהמסגרת.
קולקציית קייץ 2021, של מותג המשקפיים הברלינאי, "קרוייצברג-קינדר".

מה בקולקציה?

הקולקציה מאד מגוונת ועשירה. מסגרות אוברסייז לצד מסגרות קטנות שהם הטרנד החם של הקיץ ושהולך לכבוש את בירות אירופה. מסגרות ממתכת, ומסגרות אצטט, ושילוב של שני החומרים. מסגרות אוברסייז מרובעות או אובליות, מסגרות בגזרת מסכות גדולות במיוחד, או כאלה גדולות ומחודדות בהגזמה כמו כנפי עטלף. העדשות בהירות ובצבעוניות של וורודים, תכלת ואדום בורדו. צבעי המסגרות מגוונים מאד, מאדומים, ושחורים ועד ניואנסים של גוונים ירוקים, עם טוויסט עיצובי שעושה כל זוג משקפיים לאחר, שונה ובלעדי.

המותג נמכר בארצות רבות, גם באיטליה הנחשבת כ"מכה" של המשקפיים, ביוון, וגם בארצות קרות יותר כמו רוסיה ופולין. טווח מחירים: 790-990 ₪. להשיג באופטיקה מסגרת אחרת, כ"ג יורדי הסירה 5, נמל תל אביב, ובחנויות האופטיקה המובחרות .

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]