רשת סקופ פונה למגזר הדתי, משיקה קולקציה ייעודית.

44243 - רשת סקופ פונה למגזר הדתי, משיקה  קולקציה ייעודית.

אחרי שכבשה רשת נעלי  SCOOP, את המגזר הערבי ופתחה 22 סניפים בישובים ומרכזי מסחר ייעודיים לקהל זה, החליטה החברה להעמיק את פעילותה גם במגזר הדתי/ חרדי ומשיקה קולקציה ייעודית לקהל הדתי, הכוללת מגוון רחב של פריטים לנשים, נעלי נוחות, סניקרס, נעלים לאירועים, נעלי ספורט, נעלי עקב "צנועים" ונעלי כלות.   

לרגל ההשקה תצא רשת SCOOP במהלך החודש הקרוב בקמפיין רחב למגזר הדתי, בהשקעה הנאמדת ב  700 אלף ₪.  הקמפיין נערך ע"י בתל-אל פרנקו, ויכלול פעילות בדיגיטל, שלטי חוצות בדגש על ערים דתיות  כמו בני ברק, ירושלים,  אלעד, מודיעין עילית, ביתר עלית וכן פרסום בנקודות המכירה.

44241 - רשת סקופ פונה למגזר הדתי, משיקה  קולקציה ייעודית.

בין הפריטים למגזר הדתי ניתן למצוא: סניקרס סוליית טרקטור, נוח ומתאים ליום יום עם חצאיות ושמלות, נעלי "עקב נמוך", לאירועים, שבתות, ליציאה בערב, מגיע במגוון רחב של צבעי פסטל רגועים, כפכפים שטוחים עם סוליוית נוחות כפכפים "סגורים" נעלי כלות, נעלי בלרינה ומוקסין, סנדלי רצועות פלטפורמה במראה מגושם, נעלי ספורט, לצד קולקציית הנעלים מציעה הרשת מגוון רחב של אביזרי אופנה במחירים לכל כיס, לדוגמא: משקפי שמש, תיקים אופנתיים, מזוודות, ארנקים.

44240 - רשת סקופ פונה למגזר הדתי, משיקה  קולקציה ייעודית.

לדברי רוני אינסאנז, מבעלי רשת SCOOP: "אנו מזהים  מהפכה בענף האופנה במגזר הדתי, הפאשיסטיות הדתיות חוברות לטרנדים באמצעות אינסטגרם והרשתות החברתיות וזיהינו פוטנציאל משמעותי. על כן החלטנו להשקיע ובעזרת צוות של 8 עובדים פועלים במשך חמשת החודשים האחרונים לפתח קולקציה חדשה ולעשות התאמות נכונות לאופי החברה. לדוגמא:  נעלים התואמות לשמלות וחצאיות באורכים שונים".

44242 - רשת סקופ פונה למגזר הדתי, משיקה  קולקציה ייעודית.

 עוד מוסיף אינסאז:" הלקוחה מהמגזר הדתי מודעת מאוד לאופנה אך יחד עם זאת מחפשת מחיר אטרקטיבי, מאחר ומדובר בדר"כ במשפחות גדולות, מרובות ילדים, הן קונות יותר מהצרכנית "החילונית" ומשקיעות יותר כי יש להן יותר אירועים, שבתות, חתונות, בר מצוות וגם רוכשות לפני החגים", כמו כן בערים בהן יש ריכוז גבוהה של אוכלוסייה ממגזר  הדתי כמו: ירושלים, בני ברק, בית שמש וכו, סניפי רשת SCOOP  יחזיקו את הקולקציה הייעודית וכן הפרסום במקום יהיה צנוע ומותאם".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]