רשת SCOOP – "סקופ", נכנסת לתחום משקפי השמש.

44199 - רשת SCOOP - "סקופ", נכנסת לתחום משקפי השמש.

רשת SCOOP "סקופ", נכנסת לתחום משקפי השמש ותשווק ב- 89 סניפיה משקפי שמש לנשים. במסגרת זו משיקה השבוע קולקציית קיץ 2021 ראשונה המתאפיינת בטרנדים מובילים ובמחירים המתאימים לכל כיס.

44201 - רשת SCOOP - "סקופ", נכנסת לתחום משקפי השמש.

לרגל ההשקה תצא רשת SCOOP, בקמפיין ממוקד לצעירות ולנשים, באמצעות משרד הפרסום בתאל פרנקו, בקמפיין יככבו הפרזנטוריות של המותג: הדוגמניות נטע ברזיני, מוניקה ג'וזף ועומר ברבי. הקמפיין יעלה בתקציב הנאמד בכחצי מיליון ₪ ויכלול פעילות דיגיטל, שלטי חוצות, פרסום בנקודות המכירה ופעילות ברשתות החברתיות עם הפרזנטוריות.  

44202 - רשת SCOOP - "סקופ", נכנסת לתחום משקפי השמש.

קולקצית משקפי השמש של "סקופ", רחבה ומגוונת כוללת את הטרנדים המובילים ונותנת מענה לסגנונות שונים, מתאפיינת בצבעוניות עשירה המשלבת את ארבעת הטרנדים המובילים לקיץ 2021: אובר סייז – משקפיים סופר גדולות, במראה  רטרו שיק. במגוון רחב של צורות הנדסיות, בעלות נוכחות הן בצבעים הכהים והן במסגרות. חלק מקולקציית האוברסייז ללא מסגרות כלל.  מסגרת עגולה– משקפיים עגולים,  ממסגרות מתכת או פלסטיק, כולל עדשות צבעוניות המזכירות את שנות ה60 העליזות, מלבן רטרו –   פריט מאסט לקיץ 2021, הרשת מציעה את משקפי המלבן במגוון רחב של צבעים וגוונים. מנימליסטי מתוחכם- קטן, עדין, אבל עם זיק של שובבות לא מתאמצת המזכירה לנו את הלוק של נערי הפרחים כיאה לשנות ה70.

44200 - רשת SCOOP - "סקופ", נכנסת לתחום משקפי השמש.

לדברי רוני אינסאנז, מבעלי רשת SCOOP: "החברה מייצרת את המשקפיים במפעלים בסין המייצרים עבור מותגים מובילים, מתמחים.  החלטנו להיכנס בכל סניפי הרשת לאחר שערכנו פיילוט ב 5 סניפים מובילים וראינו שיש ביקוש והצרכנים אף מתאימים את הנעלים, לתיק ולמשקף." לדבריו: נשקיע במהלך בקמפיין רחב על מנת לבדוק כניסה גם למשקפי שמש לגברים, במחירים אטרקטיביים במיוחד".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]