הגברים של לי קופר בקייץ 2021.

לי קופר בקולקציית קייץ 2021

קולקציית קיץ 2021  של "לי קופר", משלבת סקאלה של ג'ינסים מהמראה הספורטיבי עד למראה מתוחכם לערב, לצד פריטי אופנה לכל שעות היום, שעוצבה בדגש טרנדים בולטים לעונה הנוכחית עם שילוב של נוחות, נועזות וצבעוניות המתאפיינת, במגוון רחב של ג'ינסים ופרטי אופנה לכל שעות היום והערב, תוך הקפדה רבה על איכות הבדים והתאמתם לקיץ הישראלי.

44144 - הגברים של לי קופר בקייץ 2021.

קולקציית הקיץ  משלבת שלל סגנונות והשראות אשר לכל אחת ייחודיות משלה. ניתן למצוא פריטים אשר שואבים השראה מעולמות הספורט והכדורסל וניתן להרכיב הופעה מתוחכמת המתאימה לערב, למסיבות ולאירועים עם פריטים אלו. על מנת שהפריט יקבל פיגמנט מבריק  וחגיגי, נעשה שימוש באמצעות בדי  100% כותנה באיכות גבוהה.

44142 - הגברים של לי קופר בקייץ 2021.

בנוסף, הקולקציה מציעה לראשונה פריטים השואבים השראה מעולמות המחזור והאקולוגיה, המאופיינים בחומרים טבעיים ובצבעוניות טבעית ובעלי מראה משוחרר ונינוח.

44143 - הגברים של לי קופר בקייץ 2021.

בסימן הקיץ המותג לי קופר מציע מגוון רחב של פריטים המשדרים חופשה קייצית ומתאימים לגיחה לים או לקרוז, כמו: בגדי ים, מכנסי קזואל, חולצות פולו, מגוון רחב של טי שרט בצבעים ובהדפסים שונים, חולצות כפתורים קלילות ועוד.

44139 - הגברים של לי קופר בקייץ 2021.

סקאלת הג'ינסים עשירה ומגוונת, נותנת ביטוי ומשתלבת עם כל אחת מהקבוצות שמאפיינות את העונה הן בג'ינס ארוך והן ברמודות ג'ינס. כל דגם מקבל טיפול שלא דומה לשני, סיומות גזורות, פרומות, אסימטריות וקרעים במיקומים שונים. לצג הגזרות המחמיאות ניתן למצוא בקולקציה גזרות חדשות כמו: בונו- גזרה ישרה ומשוחררת באורך קרסול המגיעה בשתי שטיפות- האחת בהירה במראה וינטאג' והשניה בצבע כחול כהה עם קרעים וגזרת ג'וג'- גזרת מותן אמצע עם קרעים בעל צבע קונטרסטי בחלקו הפנימי. קולקציית הג'ינסים שמה דגש עם נוחות, איכות וחדשנות על מנת להעניק ללקוח חווית קניה מעודכנת בכל עונה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]