תערוכת "תלבושת אחידה" – NO GENDER, תוצג בקניון רמת אביב.

תערוכה "תלבושת אחידה- "NO GENDER בעיצוב 13 מעצבי אופנה מובילים

לאחר חודשים שבני הנוער ישבו בפיג'מות בבית, הגיע הזמן לחזור לבית הספר – בסטייל מעצבי אופנה ישראלים כמו דורין פרנקפורט, דורון אשכנזי, מעוז דאהן, לילך אלגרבלי, חן בר כליפה, נדב רוזנברג, קיי לונג, נוי שחר, חגית טסה, מיכל מנגיסטו, יואב מאיר, אסף טטרו ונתנאל מרן שעיצבו לוקים חדשניים שנותנים אופציה להסתכל בצורה מודרנית על המושג "תלבושת אחידה" בתערוכת ה- NO GENDER, שתוצג בקניון עופר רמת אביב.

4460 - תערוכת "תלבושת אחידה" - NO GENDER, תוצג בקניון רמת אביב.
תערוכה "תלבושת אחידה – "NO GENDER, תוצג בעופר רמת אביב.

התערוכה היוצאת הדופן המפרגנת ומעצימה את עיצוב ישראלי כחול לבן סביב נושא "תלבושת אחידה," חושפת אינטרפרטציה מגניבה לדור ה"טיקטוק" ללא מגדר לתלבושת האחידה הנהוגה בבתי ספר. מטרתם של המעצבים היא ליצור תלבושת אחידה שמתאימה לשנת 2021, שנותנת פתרון אמיתי למטרה של "תלבושת אחידה" שתיתן מראה אחיד בין התלמידים, טישטוש מעמדות וקוד לבוש המתאים לבית ספר.

לראשונה בארץ, כל הדוגמנים והדוגמניות הם כוכבי טיקטוק- טיקטוקרים, עם מאות אלפי עוקבים, בני נוער יצירתיים עם אמירה אישית שיוצרים תוכן על בסיס יומיומי ומצליחים לשדר את רוח התקופה. כמו כן התערוכה תלווה באתגר טיקטוק ראשון מסוגו עם סאונד ייחודי שיוצר עבור התערוכה וכן כוריאוגרפיה על ידי כוכבת הטיקטוק היידי שיינה.

4462 - תערוכת "תלבושת אחידה" - NO GENDER, תוצג בקניון רמת אביב.
תערוכה "תלבושת אחידה – "NO GENDER, תוצג בעופר רמת אביב.

לדברי דוד בן משה מנכ"ל קניון עופר רמת אביב: "אחרי חודשים שבני הנוער והתלמידים  ישבו בפיג'מות בבית, הגיע הזמן לחזור לבית הספר בסטייל, לדבריו: "המעצבים עיצבו לוקים מרהיבים וחדשניים שנותנים אופציה להסתכל בצורה חדשה ומודרנית על המושג "תלבושת אחידה".

4463 - תערוכת "תלבושת אחידה" - NO GENDER, תוצג בקניון רמת אביב.
תערוכה "תלבושת אחידה – "NO GENDER, תוצג בעופר רמת אביב.

התערוכה תתקיים בקניון עופר רמת אביב בין התאריכים 18.03.21 – 26.10.20, פתוח לקהל הרחב וממוקם בקומת כניסה מול מייקל קורס.

4461 - תערוכת "תלבושת אחידה" - NO GENDER, תוצג בקניון רמת אביב.
תערוכה "תלבושת אחידה – "NO GENDER, תוצג בעופר רמת אביב.

התיקים והנעליים בחסות WESHOES' אוצרי התערוכה – גילי סיון כהן ויואב מאיר, מעצבת חלל – לימור זוהר שביט, מעצב גרפי – אפי שו, צלם התערוכה – רן יחזקאל, ע. צלם – דור אליהו, איפור ושיער – רונית גלמור ושי אלבז, כל המצולמים מסוכנות LIVE.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]