ומי הגיע לתצוגת האופנה של המעצבת אוריה עזרן?

4015 - ומי הגיע לתצוגת האופנה של המעצבת אוריה עזרן?

על רקע השדות והשקיעה של שוק חקלאי דניאלה במושב מצליח, התקיימה תצוגת אופנה אקסקלוסיבית של קולקציית הקייץ של המעצבת אוריה עזרן המורכבת מבדי משי משחקי שקיפויות, תחרות סולטיס ובדים קלילים שפתחה רשמית את הקיץ עם הבישום האקסקלוסיבית של  DIOR, שפיזרו ניחוחות יוקרתיים בכל האירוע והצטרפו למסיבת הקיץ של המעצבת.

4016 - ומי הגיע לתצוגת האופנה של המעצבת אוריה עזרן?

אוריה עזרן (30), בעלת סטודיו ברמלה שפעיל כ- 6 שנים מתמחה בעיצוב שמלות ערב ושמלות כלה. לאחרונה אוריה עיצבה את שלושת שמלות החתונה של טהוניה רובל, לצד סלבס נוספות שלבשו את עיצובה: אילנית לוי, יעל בר זוהר, עדן פינס, בר זומר, נטע אלחמיסטר ונוספות, אוריה הפכה לאחד השמות החמים בשנים האחרונות.

4018 - ומי הגיע לתצוגת האופנה של המעצבת אוריה עזרן?

נטלי דדון פתחה את התצוגה המרהיבה בשמלת כלה ואילו טהוניה שנמצאת בהריון מתקדם סגרה את התצוגה. הדוגמניות צעדו על שטיח צהוב ארוך שנפרס לאורך המסלול בשדות המושב. רגע מרגש בסיום התצוגה שאוריה הודתה לקהל, בנה הקטן ניגש עם זר פרחים ומסר לה.

4019 - ומי הגיע לתצוגת האופנה של המעצבת אוריה עזרן?

על מראות הביוטי בתצוגה היו אחראיים: מעצב השיער אדיר יעקב והמאפרת אדווה אלמקיאס. צוות הביוטי החליט ללכת על מראה שיער רך המדגיש את הטקסטורות הטבעיות שלו. העיניים בגווני אדמה חמים עם ריסים מודגשים ושפתיים רכות ועשירות בלחות ורדרדה.

4017 - ומי הגיע לתצוגת האופנה של המעצבת אוריה עזרן?

הסלבס הגיעו לצפות בתצוגה באוויר הפתוח: עומר נודלמן, עדן פינס, אנה זק, מור סילבר, נטע אלחמיסטר, נועה בני, בר זומר, דנית גרינברג, אדל בספלוב, טהוניה יחד עם בעלה, רומי פרנקל, רומי גיור, שגית רביבו, אורטל עמר, מיקי בוגנים, אתי קובו, בל אגם,  ונוספות .

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]