קולקציית Exclusive Cosncious, של H&M לאביב – קיץ 2020.

3921 - קולקציית Exclusive Cosncious, של H&M לאביב - קיץ 2020.

קולקצית Exclusive Cosncious של H&M לאביב – קיץ 2020, מתאפיינת בפילוסופיית עיצוב המבטיחה אריכות ימים של הפריטים ואשר שמה דגש על מגוון תהליכי ייצור מתחשבים בסביבה, המשתלבים בפריטים העדינים של קישוטי סרטים והדפסים בהשראת היופי הפואטי של הקרונות האלגנטיים ב"רכבת הכחולה" שעשתה את דרכה מקאלה לקוט ד'אזור בשנות ה- 20 של המאה הקודמת.

3920 - קולקציית Exclusive Cosncious, של H&M לאביב - קיץ 2020.

"ההשראה המרכזית לקולקציית אביב -קיץ 2020 מגיעה מהנסיעות מלאות הזוהר ברכבת, שבעיני צוות העיצוב מסמלות את המסע של M&H כחברה אל עבר המעגליות. "שאבנו השראה מ-Bleu Train Le והאמנים היצירתיים והדקדנטיים כגון ז'אן קוקטו ופבלו פיקאסו שבילו בווילה סנטו סוספיר בקאפ פרה. רצינו להציע קולקציה המתאימה לתקופה הדקדנטית והקלילה ההיא, אך גם כזו הכוללת מספיק פריטים שהלקוחות שלנו יאהבו ללבוש מדי יום", אומרת אלה סוקורסי, מעצבת ב-M&H.

3922 - קולקציית Exclusive Cosncious, של H&M לאביב - קיץ 2020.

קולקציית Exclusive Conscious של M&H לאביב – קיץ 2020:

הקולקציה, מציגה שמלות ערב ראוותניות לצד שמלות אווריריות לשעות היום העשויות כולן מחומרים מתחשבים יותר בסביבה בהם הפריטים המרכזיים בקוקלציה כוללים שמלת ערב ארוכה מפוליאסטר ממוחזר וטנסיל; שמלת מיני מבד RCIRCULOSE ;חולצה מבד טאפטה טאפטה ממוחזר עם קפלים בשרוולים; שמלה ארוכה עם וולנים ממוחזרים עם עיטורים בשרוולים.

3914 - קולקציית Exclusive Cosncious, של H&M לאביב - קיץ 2020.
3915 - קולקציית Exclusive Cosncious, של H&M לאביב - קיץ 2020.

אקססוריז:

האקססוריז המרכזיים כוללים כפכפי קוקטייל שטוחים המעוטרים בחרוזי זכוכית ממוחזרים שנותרו מקולקציה קודמת "עבור אביב -קיץ 2020 ,עמידות הפריטים בקולקציה וגלגל החיים הנוסף שלהם היוו שיקול משמעותי יותר מאי פעם. הצוות הקפיד על עמידות הפריטים ועל שימוש בטכניקות צביעה ש השפעתן על הסביבה קטנה יותר. "אפילו השתמשנו בצבע טבעי העשוי משאריות קפה שנאספו במשרדי הייצור של M&H .אנו מחויבים לגישה הוליסטית ל קיימות וליצירת פריטים מיוחדים שיחזיקו מעמד לאורך כל החיים", אומרת אן-סופי יוהנסון, היועצת הקריאטיבית של Hַ&M.

3919 - קולקציית Exclusive Cosncious, של H&M לאביב - קיץ 2020.

עגילים המשלבים מוטיבים דקדנטיים של אלמוגים מודגשים, טבעת בעלת נוכחות מפליז ואבץ ממוחזר, סרט שיער מרופד, עליונית מעודנת בעיטור אבני חן מזויפות, כפכפי קוקטייל שטוחים בעיטור חרוזי זכוכית ממוחזרת ותיק ערב מעור VEGEA העשוי מקליפות ענבים מספק בן לוויה אולטימטיבי ושימושי לכל אירוע.

3912 - קולקציית Exclusive Cosncious, של H&M לאביב - קיץ 2020.

קולקציית Exclusive Conscious לאביב- קיץ 2020 תוצע למכירה בחנויות נבחרות ברחבי העולם כמו גם בחנות הדגל ב- MALL TLV החל מ – 26 במרץ .

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]