ג'יג'י חדיד ו-Reebok משיקים קולקציה משותפת, Reebok X Gigi Hadid.

3726 - ג'יג'י חדיד ו-Reebok משיקים קולקציה משותפת, Reebok X Gigi Hadid.

ג'יג'י חדיד המשתפת פעולה בעונת חורף 2020 עם ריבוק, עיצבה קולקציה המשלבת פריטים ממורשת המותג עם זיכרונות הילדות שלה ואהבתה לטבע, הקמפיין המלווה את הקולקציה מציג את הטבע המשמש כמקור ההשראה של ג'יג'י ולוקח אותנו יחד איתה למסע אופנתי וסוריאליסטי.

הקולקציה כוללת: את נעל מדגם ה-DMX מתחילת שנות ה-90 שהושקה בעיצוב חדש של ג'יג'י, חליפות נשים, טופים עם כתף אחת, פאוץ', תיק גב, גרבים וכובעים. קשת הצבעים השולטת היא של חאקי מדברי וכחול שמיים לצד השחור והלבן יחד עם מיזוג של פונקציונליות וסטייל, הקולקציה עוברת ממסלול טיולי השטח לחיי היומיום.

3727 - ג'יג'י חדיד ו-Reebok משיקים קולקציה משותפת, Reebok X Gigi Hadid.
שיתוף הפעולה של דוגמנית העל ג'יג'י חדיד של ריבוק.

כאייקונית סטייל ודוגמנית מובילה, ג'יג'י תרמה מכישוריה הידועים כדוגמנית מסלול כמו גם כמעצבת אופנה ועיצבה מגוון של פריטי לבוש ודגמי נעליים חדשים המשלבים את המורשת של ריבוק עם זיכרונות ילדותה מהשהייה בחיק הטבע. "אני שואבת השראה מכל ההיבטים של היציאה אל הטבע: האור, הצבעים, האנרגיה והמורכבות. הקולקציה שלי עם ריבוק נועדה לשמש את הצרכנים בפעילות גופנית בכל טמפרטורה או סביבה", אמרה חדיד.

3728 - ג'יג'י חדיד ו-Reebok משיקים קולקציה משותפת, Reebok X Gigi Hadid.
שיתוף הפעולה של דוגמנית העל ג'יג'י חדיד של ריבוק.

בתשובה לשאלה כיצד המורשת של ריבוק השפיעה על יצירת הקולקציה, סיפרה חדיד, " כשאת מגלה מה גורם לך להרגיש חופשיה, את יכולה לעשות הכול, נעזרתי בקולקציית הווינטג' המקסימה של ריבוק, הנשמרת בארכיון החברה. הצבעים מדהימים והקולקציה שימושית בכל עונות השנה". ואכן הקולקציה משלבת את אווירת דגמי הניינטיז של המותג עם כיוונים רעננים המושגים על-ידי שימוש בטכנולוגיה, פונקציונליות משופרת וצבעים חדשים, האינסופיות של השהייה בטבע – האפשרות לנשום עמוק ולהתבונן בשמיים – גורמים לי להרגיש נטולת גבולות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]