מפריז באהבה: רשת המשביר לצרכן, משיקה את מותג הלאנז'רי "ETAM – איתם".

3537 - מפריז באהבה: רשת המשביר לצרכן, משיקה את מותג הלאנז'רי "ETAM - איתם".

מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM, הנחשב לאחד מהטרנדים המובילים בתחום ההלבשה התחתונה בצרפת, שחרט על דגלו את השילוב של נשים משוחררות עצמאיות וחזקות, אשר לא מאבדות את נשיותן על הדרך, מושק מחדש ברשת המשביר לצרכן.

מותג ההלבשה התחתונה ETAM הוקם בשנת 1916 ונחשב לאחד ממותגי ההלבשה התחתונה הוותיקים והאייקוניים בצרפת. המותג פונה בעיקר לנשים בטווח רחב של גילאים ומציע מגוון פריטים ייחודיים בהם לבני נשים, בגדי ים, בייבי דולס, בגדי חוף ואף בגדי ספורט.

3536 - מפריז באהבה: רשת המשביר לצרכן, משיקה את מותג הלאנז'רי "ETAM - איתם".

עדי גולדשטיין, המנהלת המסחרית של מחלקת ההלבשה התחתונה במשביר לצרכן, מסבירה: "ההחלטה להחזיר את פעילות ETAM לישראל ולשווקו במשביר לצרכן, נבעה בשל הביקוש הגדל לפריטי הלבשה תחתונה איכותיים, עדכניים ובמחיר נגיש. לצד תהליך ההתחדשות ומתיחת הפנים של כלל הרשת ושל מחלקת הלבשה תחתונה בפרט. מדובר באחד ממותגי האופנה האייקוניים ביותר באירופה ובבשורה גדולה לקהל הנשים בארץ".

מותג ETAM מתמחה ביצירת גזרות ועיצובים בסגנון ייחודי ונשי עם טוויסטים עדכניים לצד מחירים נגישים. פריטי המותג מתאימים גם לנשים צעירות וגם לנשים בוגרות בטווח גילאים 18-60 ובטווח מידות של 36-46.

3539 - מפריז באהבה: רשת המשביר לצרכן, משיקה את מותג הלאנז'רי "ETAM - איתם".

כל העיצובים של המותג "ETAM, נעשים בסטודיו בצרפת עם הקפדה על איכויות הבדים ומודעות גדולה לאיכות הסביבה: הקולקציה מיוצרת מ100% כותנה המאפשרת לגוף לנשום וחלקה מיוצרת מכותנה אורגנית כדוגמת ויסקוזה\מודל\לייסול.

קולקציית סתיו חורף 2019-2020, מתחלקת ל-3 תתי קולקציות עיקריות:

3535 - מפריז באהבה: רשת המשביר לצרכן, משיקה את מותג הלאנז'רי "ETAM - איתם".

קולקציית ה- Day wear, מתמקדת בהלבשה התחתונה שאנו לובשות לאורך היום, קולקציה זו מחולקת לתת קולקציה בשם core collection, המורכבת מסוגים שונים של תחרות עם צבעים שונים, לצד קולקציית הבייסיק, המתחלקת גם היא למספר קבוצות: קבוצת התחרה, קבוצת הכותנה, קבוצת המחטבים ללא תפרים.

3538 - מפריז באהבה: רשת המשביר לצרכן, משיקה את מותג הלאנז'רי "ETAM - איתם".

 קולקציית GLAM המציעה סאטנים משובחים ותחרות שבתוכה משתלבים סיפורים שונים הנותנים את העושר הצבעוני ואפשרויות המשחק והשילוב.

קולקציית LOVELY, אשר הינה קולקציית "פנאי לבית ולשינה" מאופיינת בצבעוניות מסחרית, דמויות של דיסני, סאטנים עם שילוב  ג'אקרד וכותנה.

רשת המשביר לצרכן, תשווק בבלעדיות את המותג בסניפי הרשת בשיטת SHOP IN SHOP. טווח המחירים נע בין 60-300₪ לפריט. להשיג בסניפי המשביר לצרכן בקניון מלחה וקניון פתח תקווה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]