"פרדי-FREDDY", מותג מכנסי הג'ינס המחטבים והמעצבים את הישבן הגיע לישראל.

3390 - "פרדי-FREDDY", מותג מכנסי הג'ינס המחטבים והמעצבים את הישבן הגיע לישראל.

זה כבר זמן רב שטרנד הישבן המעוצב, תופס ותפס תאוצה ומקום נכבד בקרב המשפיעניות בעולם ובארץ, לכן אין פלא שהבשורה על פתיחת 2 החנויות של מותג מכנסי הג'ינס האיטלקי "פרדי- FREDDY", בקניוני עזריאלי בתל אביב ובראשון לציון גרמה להתרגשות ושמחה גדולה בקרב כל המבינות, נושמות אופנה, טרנדים ואינסטגרם.

3395 - "פרדי-FREDDY", מותג מכנסי הג'ינס המחטבים והמעצבים את הישבן הגיע לישראל.

המותג האיטלקי "פרדי -FREDDY", הוקם בשנת 1976 ע"י קרלו פרדי, אשר בתחילה התמקד בעיצוב קולקציות בגדי ספורט וריקוד שהפכו במהרה לפופולריים וידועים בגלל איכות הבדים שגרמו לאפקט המחטב והמעצב. לאחר הצלחת קולקציות הספורט והריקוד, קרלו פרדי יישם את טכנולוגית בדי קולקציית בגדי הספורט, על מכנסיים רגילות ומכנסי הג'ינס, שגם אותם הוא פיתח ועיצב בהתאמה עם עור הגוף ועם הדגש על יצירת מראה, מחוטב ומעוצב של קימורי הגוף, הרגליים והישבן.

3392 - "פרדי-FREDDY", מותג מכנסי הג'ינס המחטבים והמעצבים את הישבן הגיע לישראל.

המיוחד בטכנולוגיה החדשניות והמיוחדות של "מכנסי פרדי", הם רצועות הסיליקון המפסלות את קו המותניים וגם בחירת הבדים, שהדומיננטי בהם הוא בד ג'רסי, איכותי המשתלב עם בדים איכותיים, אטומים ואשר הגיעים בדרגת צפיפות גבוהה, היוצרים את אפקט המתיחה, את חיטוב ועיצוב הרגליים ואת הישבן.

3393 - "פרדי-FREDDY", מותג מכנסי הג'ינס המחטבים והמעצבים את הישבן הגיע לישראל.

מכנסי מותג "פרדי-FREDDY", המחטבים והמעצבים את הישבן, מגיעים בגזרות גבוהות ונמוכות. בגזרות הגבוהות קיימות גזרות באורך מלא ובאורך של שבע שמיניות, כאשר שני האורכים מדגישים את המותניים ואת פלג הגוף התחתון. כמו כן המכנסיים מגיעים גם בגזרת האמצע, בגזרות נמוכות של אורך מלא ובאורך של 7/8. גווני המכנסיים: שחור, אפור, את מכנסי הג'ינס ניתן למצוא בגוונים הכהים והבהירים, כולם בורסיות שונות של שטיפות והדפסים.

3394 - "פרדי-FREDDY", מותג מכנסי הג'ינס המחטבים והמעצבים את הישבן הגיע לישראל.

קולקציית הספורט של "FREDDY-פרדי", מורכבת מטייצים ספורטיביים, אשר עוצבו בסגנון הטכנו שיק ובטרנדים החמים של השראת עולם הפופ ארט, עם נגיעות של ניאון, לצד השחור הקלאסי והגוונים הכחולים והאפורים.

3397 - "פרדי-FREDDY", מותג מכנסי הג'ינס המחטבים והמעצבים את הישבן הגיע לישראל.

מכנסי "פרדי-FREDDY" נמכרים גם ביוון, בריטניה, איטליה, ורנה, דרום אפריקה, בלגיה, ארצות הברית,  הולנד, רוסיה, דנמרק, בדאגו בדרום קוריאה, אוסטרליה, שוודיה, ועכשיו גם בישראל. חנויות המותג נמצאות בקניוני עזריאלי בתל-אביב ובראשון לציון.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]