מעצב האופנה מאור צבר, מציג תערוכת כובעים, בהשראת שירי מתמודדי ישראל באירוויזיון, בקניון עזריאלי.

3184 - מעצב האופנה מאור צבר, מציג תערוכת כובעים, בהשראת שירי מתמודדי ישראל באירוויזיון, בקניון עזריאלי.

מאור צבר, מעצב האופנה אשר עיצב את השמלה של זוכת האירוויזיון, נטע ברזילי, מציג: "כובע יכול לספר סיפור", תערוכת כובעים בהשראת השירים של מתמודדיי ישראל באירוויזיון לאורך השנים. התערוכה תוצג  בקניון עזריאלי תל אביב בין התאריכים 12.05-22.05.

3183 - מעצב האופנה מאור צבר, מציג תערוכת כובעים, בהשראת שירי מתמודדי ישראל באירוויזיון, בקניון עזריאלי.

בתערוכה יוצגו 20 כובעים ובהשראת השירים הקלאסיים שייצגו את ישראל באירוויזיון לאורך השנים כמו: "עולה עולה" בביצועו של הזמר יזהר כהן, "הללויה" בביצועם של להקת חלב ודבש והזמרת גלי עטרי, "השקט שנשאר" של הזמרת שירי מימון, "דיווה" של הזמרת דנה אינטרנשיונל, "טוי" של הזמרת נטע ברזילי, ועוד שירים רבים וזכורים. בנוסף, תוצג גם לראווה השמלה המקורית של נטע ברזילי זוכת האירויזיון לשנת 2018 אותה עיצב מאור.

3192 - מעצב האופנה מאור צבר, מציג תערוכת כובעים, בהשראת שירי מתמודדי ישראל באירוויזיון, בקניון עזריאלי.

 

את הרעיון לתערוכה יזמה שרון ויינגרטן, שגם אמונה על הפקת התערוכה והוצאתה לפועל. שרון יזמית ופועלת רבות בתחום ההפקות המקוריות והביאה לעולם בין היתר גם את תערכות הצילומים של יקי הלפרין ז"ל בדיוק לפני כשנה.

3185 - מעצב האופנה מאור צבר, מציג תערוכת כובעים, בהשראת שירי מתמודדי ישראל באירוויזיון, בקניון עזריאלי.

אופיר אורן, מנכ"ל קניון עזריאלי תל אביב: " אנו שמחים ונרגשים על ההזדמנות לשתף פעולה עם מאור. העיצובים שלו מהווים עבודות אומנות מרתקות  בעלות השראה ועניין רב.אנו שמחים על האפשרות להעניק לקהל מבקרי הקניון את הזכות והחוויה ליהנות מתערוכה חד פעמיתשכזו בתקופה בה מתקיים האירויזיון בתל אביב. קניון עזריאלי תל אביב פועל ויוזם כל העת על מנת להעצים את חויית הבילוי והקנייה לכלל לקוחותיו.

3186 - מעצב האופנה מאור צבר, מציג תערוכת כובעים, בהשראת שירי מתמודדי ישראל באירוויזיון, בקניון עזריאלי.

 

המעצב מאור צבר: "כחלק מאהבתי לעיצוב כובעים, בחרתי ליצור תערוכה עם מסר משמעותי למדינת ישראל לרגל האירוויזיון שיתקיים בארצנו השנה. התערוכה תציג 20 כובעים שעיצבתי בהשראת השירים הקלאסיים שייצגו אותנו לאורך כל הזמנים ונתנו עבורי השראה לפרויקט". החיבור עם עזריאלי היה טבעי ואני גאה להציג את התערוכה בקניון עזריאלי תל אביב שהפך לאייקון וסמל לאומי.

התערוכה תתקיים בקניון עזריאלי תל אביב בין התאריכים 12.5.19 ועד ה-22.5.19 בקומה ראשונה הכניסה פתוחה לקהל הרחב.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]