השחקנית נלי תגר נבחרה לככב בקמפיין H&M של קולקציית "CONSCIOUS" לאביב 2019.

3091 - השחקנית נלי תגר נבחרה לככב בקמפיין H&M של קולקציית "CONSCIOUS" לאביב 2019.

 מותג האופנה H&M בחר בשחקנית ובקומיקאית המוערכת נלי תגר,יחד עם עוד שלוש עשרה נשים מעוררות השראה בהן נעמי האריס ורוסריו דאוסון, להוביל את קמפיין קולקציית CONSCIOUS אביב 2019, העשויה כולה מחומרים מתחשבים בסביבה

כידוע מותג H&M מוביל את תחום הקיימות באופנה כבר שנים רבות ומשקיע בעקביות משאבים שונים לקידום פתרונות לסגירת מעגל הטקסטיל, מחזור, קולקציות ייחודיות כגון זו ועוד.

3093 - השחקנית נלי תגר נבחרה לככב בקמפיין H&M של קולקציית "CONSCIOUS" לאביב 2019.

נלי, שכבר לקחה בעבר חלק בקידום אג'נדות סביבתיות וחברתיות ומתכתבת היטב עם הערכים של המותג, נבחרה להוביל בישראל את קולקציית האביב לחג הקרוב העשויה כולה מחומרים מתחשבים בסביבה אמרה: “אני מתרגשת מאד משתוף הפעולה עם H&M, מותג שאני מעריצה מילדות ושנמצא בקו הראשון של האופנה העולמית אך תמיד דואג לקחת אחריות על העובדים שלו, ספקים איתם הוא עובד ועל החומרים בהם הוא משתמש. כפעילה סביבתית אני יודעת שבידינו הצרכנים לבחור בכל יום מה אנו אוכלים ולובשים ומהם הנזקים שאותם מוצרים גורמים לסביבה.חברות שחרטו על דגלם מודעות סביבתית ותודעתית כמו H&M, זהו צעד עצום למען עולם נקי יותר." אומרת נלי תגר.

3092 - השחקנית נלי תגר נבחרה לככב בקמפיין H&M של קולקציית "CONSCIOUS" לאביב 2019.

באפריל הקרוב תשיק H&M את קולקציית CONSCIOUS החגיגית והאופנתית לנשים, גברים וילדים ותציע מגוון פריטים העשויים מ- 100% כותנה אורגנית, טנסל או פוליאסטר ממוחזר, בכוונה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מאופנה בת קיימא במחירים אטרקטיביים.

הקולקציה תגיע לכל חנויות H&M ב- 8 לאפריל.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]