Get you hair story by Shahar Malka…

  מעצב השיער שחר מלכה, מציג את קולקציית הטרנדים בשיער של סתיו חורף 2014-2015…  

 סלוגן הקולקציה: Get your hair story מזמין  אותך למצוא את הסיפור המתאים לך ולהתנסות בקו החדש. "אנשים מחפשים את  הסגנון הטבעי, הקליל, הנוח והלא מתאמץ בכל הנוגע למראה שלהם, אבל מעל לכל הם מחפשים משהו אמיתי להתחבר אליו". מסביר שחר מלכה, "חיפשתי להציג אידיאל יופי, מבלי להשתמש בשפה עשויה ומוקפדת יתר על המידה. Get your hair story  מספרת סיפור יופי טבעי ונגיש שאפשר להתחבר אליו. היא משקפת פשטות, מיידיות והתאמה לאורח החיים הדינאמי המהיר והמשתנה. אני פועל מהמקום בו אני מעורר אצל הלקוחה את התשוקה להתחבר לסיפור שלה בתוך עולם ההשראות הגדול מסביב, זה מרגש אותי.  שאפתי להציג קולקציה שהלקוחה תביט בה ותוכל לומר בקלות "אני רוצה מראה כזה".

 

 

570b97fdec566 - Get you hair story by Shahar Malka...

הקו הגאומטרי – מציג תספורות בעלות בסיס גיאומטרי, במרכזו הקארה הנצחי עם קו ישר וקלאסי ודירוג קל המתמקד במסגרת ובקצוות ואינו משתלט על אורכי השיער הפנימיים, לצידו תספורות קצרות במראה אורבאני.

 

 

570b97fe73062 - Get you hair story by Shahar Malka...

 chic  Wet – המראה בעל הגימור הרטוב, ממשיך אתנו אל תוך הסתיו. זהו מראה המבוסס על תספורת נכונה שהיא הבסיס, ומשחק עם חומרי עיצוב לקבלת תוצאה טבעית וזורמת  בעלת אפיל  מתוחכם ועם זאת לא רציני מדי.

 

 

570b97ff025dd - Get you hair story by Shahar Malka...

טרנד הצמות – כפי שכבר נראה על מסלולי התצוגות של מעצבי העל, וקיבל אדפטציות גם לאופנת הרחוב, גם טרנד הצמות ימשיך ללוות אותנו הסתיו כשהוא מוסיף שיק אדג'י רענן לאופנה הסתווית.

 

 

570b97ff6d73b - Get you hair story by Shahar Malka...

המראה הגלי – סגנונות הWAVY  מדגימים מראות נשיים בהשראה רומנטית בת זמננו, בין אם בגלים פתוחים מוגדרים או מוברשים.

 

 

 

570b97ffd7f90 - Get you hair story by Shahar Malka...

 

שחר מלכה מציג את הקולקציה בשפה המאפיינת אותו כמעצב שיער, תוך שימוש בצילומים מונוכרומאטיים ובצילומי שחור ולבן, אשר לרוב אינם מאפיינים קולקציות שיער. אלו באים להדגיש, שלשיער יש שפה משלו, אמירה איתנה, שאינה זקוקה להבלטות נוספות. כמו בקולקציית הביכורים שלו, time to cut, בחר שחר מלכה גם הפעם, לגייס למלאכת הצילום צוות מקצועי מהשורה הראשונה, הכולל את הצמד המוערך יריב פיין וגיא כושי, הסטייליסט סיימון אלמלם והמאפר אסף באבו. הדוגמנית המובילה את הקולקציה היא קסיה סוואן – המוזה שלו.

 

 

570b980057b2f - Get you hair story by Shahar Malka...

 

 

שחר מלכה, 33, נמנה על נבחרת מעצבי השיער המבטיחים של ישראל.  למרות גילו הצעיר הוא חי את עולמות השיער, האופנה והיופי כבר למעלה מ 18 שנים. את תשוקתו לתחום ינק מילדות במספרה המדוברת של אביו יהודה מלכה בחולון. שחר מלכה הוא הבעלים והמעצב הראשי של הסלון המוביל לעיצוב שיער באזור השרון –  Shahar Malka Hair Stories. בסלון רחב הידיים הממוקם ברחוב הכרמל 18 בכפר סבא והמתפרש על פני 3 קומות של 300 מ"ר מעוצבים, ניתנים מעבר לעיצובי שיער עדכניים, גם מכלול שירותי השיער, שירותי קוסמטיקה, טיפולי פנים, מניקור, פדיקור, ושירותי הלבשה וסטיילינג בבוטיק בגדים בקונספט אישי. בתחילת 2013 משיק שחר מלכה את קולקציית הביכורים שלו time to cut , וזוכה להכרה בינלאומית בשורה הראשונה של המגזינים המקצועיים המובילים את התחום בצרפת, ספרד, רוסיה, בלגיה, גרמניה ואיטליה. בזכות הכישרוןוהקו הייחודי, נמנה שחר מלכה כמעצב שיער ללוריאל פרופסיונל. השפה אותה הוא מביא, הרעננות, הזרימה והדיוק – היכולת "לספר את הסיפור", הפכו אותו למעצב השיער המועדף על מעגלים רחבים של נשים וגברים המגיעים אליו מכל הארץ

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]