מוצרי הטיפוח החדשים לקיץ 2019.

מוצרי טיפוח חדשים לקייץ 2019.

רשת אפריל משיקה את APRIL SKIN CAREליין טיפוח חדש: בשנים האחרונות מעבדות חברת אפריל שקדו על פיתוח שלוש סדרות חדשות לטיפוח הפנים, הרכיב העיקרי והבשורה של הסדרות מצוי במרכיב העיקרי המים הטרמליים המגיעים ממעיינות הרי הפרינאיים שבצרפת. המעשירים את העור בלחות מרגיעים את העור ומסייעים בתיקונים הכרחיים בעור הפנים בעלי תכונות טיפוליות טבעיות, הם שימשו שנים רבות  לטיפולי ספא וטיהורים שונים.

ההבטחה: המים הטרמליים מעשירים את העור בלחות, מרגיעים את העור, מסייעים בתיקונים הכרחיים  (כדוגמת: גיל, עישון, נזקי סביבה) ומותירים את העור קורן.

3367 - מוצרי הטיפוח החדשים לקיץ 2019.

מרכיבים: כל סדרה מכילה בתוכה את רכיב המים הטרמליים ורכיבים פעילים נוספים לפי סוג  העור. בנוסף המים הטרמליים, עשירים ביסודות קורט- יסודות קטנים אשר מורכבים ממינרליים שחיוניים לגוף כמו אבץ וברזל.  בנוסף, מכיל מלחי מינרליים אשר חיוניים לבריאות כל סוגי עור הפנים. ריכוז גבוה של גופרית ידוע כמינרל מוערך מאוד במיוחד בעיקר המאפיינים המרגיעים והאנטי דלקתיים.

בסדרה ניתן למצוא את הסדרות הבאות:

3366 - מוצרי הטיפוח החדשים לקיץ 2019.

סדרת הלחות HYDRATION: מעניקה מקור גבוה ואינטנסיבי של הידרציה + מים טרמליים הפועלות לזמן ארוך טווח. שימוש בסדרה זו משפרת את עמידות יובש העור ושומרת על הידרציה נכונה ברמה אופטימלית בתאי העור. בנוסף, מסייעת לאזן את הלחץ שנוצר מתחת לשכבת העור העליונה. לאחר השימוש העור נותר רך, חזק בצורה שגלויה לעין.

מרכיבים: קומפלקס של מולקולות המורכבות מאצות ימיות אשר שומרות על האיזון הבריא של המים בתאי עור הפנים.

מוצרי סדרת הלחות: לחות במרקם, ג'ל עדין, קרם לחות מלטף במרקם עשיר, סרום מרוכז ל24 שעות של לחות, קרם עיניים מעורר במרקם ג'ל, מסכת פנים דיטוקס מטהרת.

סדרת זוהר למראה זוהר פורמולה המעניקה זוהר טבעי לעור הפנים: השימוש במוצרים מסייעים ביצירת שכבת מגן אשר משפרת את מראה העור- יעילים בטשטוש פגמים, על שכבת העור העליונה מסייע בהותרת העור חלק, זוהר ואחיד.

3365 - מוצרי הטיפוח החדשים לקיץ 2019.

בסדרה ניתן למצוא את המוצרים הבאים: קרם לחות בעל אפקט זוהר וסרום לעור הפנים בעל אפקט הפנינה.

סדרת גלובל אנטי אייג'ינג – ANTI AGING: ארבעה מוצרים לנשים וגברים שרוצים  להילחם בסימני הזדקנות העור.

3364 - מוצרי הטיפוח החדשים לקיץ 2019.

מרכיבים: קומפלקס ייחודי של מים טרמליים ורכיבים פעילים נוספים הכוללים מרכיב עיקרי הסיליקה, מינרל חיוני שהוכר כחיוני עבור תהליכי הגוף. המפתח בניית רקמות, חיזוק והתחדשות התאים, הרכיבים מגרים את פעולות המרצת תאי הדם בכדי לעבור את המכשול שסימני הגיל מביאים איתם ובכך מסייעים ביצור של הקולגן לגמישות עורית טובה יותר.

המוצרים בסדרה: קרם לחות ליום, גלובל אייג'ינג, קרם לחות ללילה גלובל אנטי אייג'ינג'- סרום אנטי אייג'ינג לסיוע במניעת קמטים ולמיצוק עור הפנים, קרם קונטור טיפולי לאזור העיניים גלובל אנטי אייג'ינג.

הסדרה תושק במקביל בישראל, צרפת, גרמניה, בלגיה ובעוד מדינות אירופאיות.

מי מאתנו אינה רוצה לשפר את מראה העור במיוחד באזור הישבן והבטן?

חברת הקוסמטיקה MAELYS משיקה את B  FLAT המסייע להפחתת צלוליט וסימני המתיחה ולהשגת בטן מוצקה יותר.

3371 - מוצרי הטיפוח החדשים לקיץ 2019.

ההבטחה: קרם ייחודי למיצוק הבטן המסייע להשגת מראה בטן מוצקה יותר בעזרת רכיבים פעילים המסייעים  בשריפת שומנים, עידוד ושיפור הסירקולציה, הפחתת צלוליט, הפחתת סימני מתיחה וצמצום סימנים קיימים, כל זאת תוך שיפור מרקם העור והזנה בלחות חיונית ומתמשכת.

מרכיבים: תערובת ייחודית של חומרים פעילים: בנטונייט, חמאת שיאה ותמצית זרעי אבוקדו המבצעת פעולה משולשת של הפחתת צלוליט, הפחתת הופעת סימני מתיחה וצמצום סימני מתיחה קיימים ומיצוק העור.

אופן שימוש: למרוח שכבה על אזור הבטן ולהמתין מספר דקות עד לקבלת תחושת חום קלה. לאחר מכן, יש לעסות את הקרם לתוך העור בתנועות סיבוביות עד לספיגתו המלאה. תחושת החום עשויה להתגבר ולהישאר עד לכשעתיים לאחר השימוש במוצר. אין צורך לשטוף במים את אזור הבטן לאחר הספגת המוצר בעור. יש לשטוף היטב את הידיים בגמר השימוש. ניתן למרוח את קרם הבטן עד פעמיים ביום. יש לשמור על הפרש של ארבע שעות בין השימוש בקרם לבין חשיפת הבטן לשמש.

רשת SACARA משיקה את פרפקט אס, (PERFECT- S), מסיכה למיצוק וחיטוב הישבן טרנד הכובש בימים את העולם והגיע גם לישראל שעליו אחראית קים קרדשיאן, ואשר אותו אמצו מפורסמות רבות בעולם כמו ג'ניפר לופז.

3368 - מוצרי הטיפוח החדשים לקיץ 2019.

ההבטחה: המסכה בעלת פורמולה ייחודית המסייעת להפחתת הצטברות שומן ושמירה על קווי מתאר חטובים יותר, להשגת מראה עור חטוב, חלק וצעיר יותר. עם חומרים הפעילים במסכה מסייעים בשריפת השומן באזור המטופל,  וממריצים את זרימת הדם.

מרכיבים: חומצה היאלרואנית המסייעת למיצוק העור, זרעי צמחים משפרים את זרימת הדם, קפאין, סופח שומנים, לחות קלוגן- מזינה את העור.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]