חברת "פרומדיקס" חושפת את HydraFacial, הסוד של כוכבות הוליווד לעור זוהר.

2772 - חברת "פרומדיקס" חושפת את HydraFacial, הסוד של כוכבות הוליווד לעור זוהר.

האם תהיתם כיצד ומדוע לכוכבי הוליווד עור כזה מושלם וזוהר? אז מסתבר שהם לא רק משתמשים בקרם הכי טוב, או בסרום הכי טוב, אלא בעיקר דואגים ללכת לטיפולי הפנים הכי טובים על בסיס קבוע, כמו הטיפול האהוב עלייהן במכשיר ה – HydraFacial, הגורם לככוכבות העל ומובילות דעת הקהל המובילות כמו האחיות קרדשיאן, בריטני ספירס, ביונסה, השחקנית קייט וינסלט פריז הילטון, לזהור על השטיח האדום.

מובילת דעת הקהל פריז הילטון. 

מובילת דעת הקהל פריז הילטון. 

בארוע ביוטי אשר כלל רופאים בכירים וקוסמטיקאיות חברת "פרומדיקס", חשפה את ה- HydraFacial, מכשיר החדשני לטיפולי פנים של כוכבות הוליווד בעל טכנולוגיה לניקוי עמוק ועור קורן וזוהר. אורח הכבוד באירוע היה ד"ר פבלו נרנחו, מומחה בינלאומי לטכנולוגיות רפואיות, שהגיע מלוס אנג'לס והציג את כוכבות העל שכבר משתמשות במכשיר, בניהן: בריטני ספירס, ביונסה, האחיות קרדשיאן, השחקנית קייט וינסלט ועוד.

בארוע חשיפת Hydrafacial דר אברי רווה, גבריאל חנני מנכ"ל פרומודיקס, דר פבלו נרנחו.

דר אברי רווה, מנכ"ל פרומודיקס גבריאל חנני, דר פבלו נרנחו.

בהמשך הערב הדגים והסביר ד"ר אברי רווה, על התהליך של הטיפול הנערך חצי שעה בלבד. רבים רצו שהטיפול יודגם על פניהם וכדי שאף אחד לא יתאכזב, החליטה ליאת מלכא סמנכ"ל מכירות בחברת פרומדיקס לתרום את פניה למען ההדגמה.

דר פבלו נרנחו מדגים טיפול ב-Hydrafacial, על ליאת מלכא סמנכ"ל מכירות בפרומדיקס.

דר פבלו נרנחו, מדגים טיפול ב-Hydrafacial, על ליאת מלכא סמנכ"ל מכירות בפרומדיקס.

גבריאל חנני, מנכ"ל חברת פרומדיקס פתח את האירוע ואמר לאורחים: "אנו משיקים בישראל את הדור החדש ביותר לטיפולי היופי והקוסמטיקה. מדובר במכשיר עטור פרסים המשלב טיפולי ספא ממריצים עם טכנולוגיות מתקדמות המשפרות את בריאות העור ללא תופעות לוואי או כאבים" והוסיף שעד סוף השנה כ 60 קליניקות, מרפאות וקוסמטיקאיות יחזיקו אותו ברחבי הארץ".

מכשיר ה-HydraFacial.

מכשיר ה-HydraFacial.

כיצד כוכבות הוליווד כל-כך זוהרות?

הטיפול ב-HydraFacial אורך 30 דק' בלבד, באמצעות 3 שלבים ומבטיח ניקוי עמוק של עור הפנים, ניקוי לכלוך מהעור ומעניק תחושת רעננות ואף שיפור האלסטיות של העור ללא כאבים ואינו משאיר את העור אדמומי ופצוע בסיום התהליך.

2773 - חברת "פרומדיקס" חושפת את HydraFacial, הסוד של כוכבות הוליווד לעור זוהר.

ביונסה.

מדובר בהליך הכולל 3 שלבים באמצעות ידית המחוברת למכשיר. השלב הראשון בטיפול הינו ניקוי + פילינג, המגלים שכבת עור חדשה ורעננה ע"י קילוף עדין וחידוש עור מרגיע. בשלב השני מסירים בלחות שאריות מן הנקבוביות באמצעות פעולת יניקה ללא כאבים ומזינים את העור ברכיבים המעניקים לחות ומרווים את העור. השלב השלישי ואחרון, כולל שילוב והגנה. מרווים את העור באנטיאוקסידנטים ופפטידים, המעניקים עור קורן וזוהר באופן מיוחד.

2777 - חברת "פרומדיקס" חושפת את HydraFacial, הסוד של כוכבות הוליווד לעור זוהר.

בריטני ספירס.

קמטים קטנים, פיגמנטציה וכתמים שמנוניים – בעיות עור אלו יהיו נחלת העבר, הודות לטיפול החדשני. הליך הטיפול מנקה ומחטא את הפנים, באמצעות מוט וואקום ייחודי המחובר למכשיר ומסיר את השכבה העליונה של העור. זה מאפשר לעור לספוג חומרים פעילים טוב יותר מאוחר יותר.

2771 - חברת "פרומדיקס" חושפת את HydraFacial, הסוד של כוכבות הוליווד לעור זוהר.

להבדיל משאר הטכנולוגיות הנמצאות בשוק מכוני היופי, מכשיר זה ללא כאבים בתהליך הטיפול ולא משאיר את העור אדמומי ופצוע בסיום התהליך. אלו שהתנסו בטיפול עם המכשיר החדש דיווחו על תחושת רעננות מתמשכת ועור נקי להפליא.

מחיר הטיפול לצרכן: 800 ₪ – 1300 ₪. ניתן להשיג את הטיפול בקליניקות, רופאי עור וקוסמטיקאיות מורשות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]