GLOW & GO – לגלות את הזוהר שבכן, עם הקוסמטיקאית אלומה נתנאל.

WhatsApp Image 2024 01 18 at 10.12.27 - GLOW & GO - לגלות את הזוהר שבכן, עם הקוסמטיקאית אלומה נתנאל.

קליניקת הבוטיק האקסקלוסיבי GLOW&GO, המיזם החדש מבית אלומה נתנאל, שהושק בקניון הזהב בראשון לציון, היא המשך החזון, היוזמה החלוצית והחשיבה מחוץ לקופסא של אלומה, שממשיכה להנגיש את טיפולי הטיפוח והיופי המתקדמים באמצעות חשיבה מחוץ לקופסא תוך כדי שילוב מוצרי הטיפוח האיכותיים ביותר בתחום הקוסמטיקה, שאליהם גם נוספה סדרת מוצרי הטיפוח האיכותית והחדשנית של "ALUMINAL" – שאותה היא פיתחה יחד עם מומחים בתחום הקוסמטיקה.

החזון והרעיון העומדים מאחרי השקת קליניקת GLOW&GO, המיועדת להיות מונגשת בעוד קניונים רחבים בארץ, היא להוסיף לחוויית השופינג בקניון, את האפשרות לקחת פסק זמן מהחיים הלחוצים והדינמיים ומהמתחים במיוחד בתקופה הלחוצה והמאתגרת שבה אנו נמצאים, ולפנק את עצמנו, ללא צורך בלקבוע תור מראש, בטיפול פנים איכותי או לקבל BOOST של זוהר מידיי לפני ארוע, ע" קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת, בשילוב מגוון מוצרי הקוסמטיקה והמכשור האיכותיים והמובילים ביותר בתחום.

WhatsApp Image 2024 01 09 at 17.18.31 - GLOW & GO - לגלות את הזוהר שבכן, עם הקוסמטיקאית אלומה נתנאל.

בנוסף ניתן לרכוש בקליניקה את מוצרי הטיפוח המובילים ביותר של חברות הקוסמטיקה המובילות כמו: חוה זינגבוים, קייביפיור, דרמלוסופי, ביופ פטיקס, ביופור, לומי כשלצידם ניצבת בגאוה קולקציית ה -PRIVATE LABEL ALUMINAL, המכילות פורמולות יחודיות המבוססות על הידע והניסיון העשיר של אלומה, שאותן פיתחה והכימאית ד"ר לירון מזור, עזרה לה בייצור המותג ALUMINAL, שתהיה מותאמת ללקוחות ובהתאם לרגולציה הנדרשת

בנוגע למותג מוצרי ALUMINAL, אמרה אלומה: "הניסיון המקצועי שלי חשף אותי לכל מותג ולכל פורמולה שקיימים בארץ ואיכשהו תמיד הרגשתי שיש עוד לאן לשאוף ויש איך לשפר וזאת הסיבה שהחלטתי לצאת עם מגוון מוצרים משלי, שיבטאו את האג'נדה המקצועית שלי ויביאו לתוצאות שאני יכולה להתחייב אליהן". מדובר במוצרי טיפוח שעומדים בתקנים המחמירים ביותר ומכילים את הרכיבים האיכותיים והמקצועיים ביותר שמעניקים שיפור נראה לעין בכל הקשור לבעיות בעור.

WhatsApp Image 2024 01 14 at 11.33.01 - GLOW & GO - לגלות את הזוהר שבכן, עם הקוסמטיקאית אלומה נתנאל.

אלומה נתנאל, בת ה-32, שכבר בגילה הצעיר, צברה ותק של שנים רבות בתחום, היא הדוגמא האולטימטיבית כיצד ניתן לשלב אמביציה, מקצועיות, פרפקציוניסטיות ומשפחה ואימהות ל-4 ילדים מקסימים עם קריירה מצליחה, שלאחר שנים רבות של התמקצעות וצבירת ניסיון ומיומנות בתחום הקוסמטיקה וטיפוח העור, השיקה בשנת 2017, את קליניקת בוטיק לקוסמטיקה פרא רפואית, בראשון לציון, עם 5 חדרי טיפולים, פינת המתנה ואירוח וחצר רחבת ידיים שהפך במשך השנים לשם דבר בכל הנוגע בטיפולי יופי והטיפוח ומשתפת פעולה עם מיטב חברות הקוסמטיקה המובילות בישראל.

WhatsApp Image 2024 01 09 at 17.19.15 - GLOW & GO - לגלות את הזוהר שבכן, עם הקוסמטיקאית אלומה נתנאל.

ה"אני מאמין" של אלומה הוא יושר, שקיפות וכנות בתהליך הטיפולי, אלומה נוקטת בגישה מינימליסטית ומדויקת בכל הנוגע להיקף הטיפולים ולא מעודדת את הלקוחות להתחייב לסדרות ממושכות ורכישות מיותרות. אלומה רואה את עצמה מחויבת לעמוד בציפיות כפי שהוגדרו בתחילת התהליך ובמקביל, מצפה מלקוחותיה לעקביות ולמשמעת – שיובילו אותם אל היעד המבוקש.

WhatsApp Image 2024 01 09 at 17.18.33 - GLOW & GO - לגלות את הזוהר שבכן, עם הקוסמטיקאית אלומה נתנאל.

אחד ממוצרי הדגל המובילים של מותג ALUMINAL הוא הסרום "דוז פואה": האנטיאוקסדנטים המהפכני המיועד לעור מיובש וחסר חיות עם נטייה לפיגמנטציה ולעור גם בוגר ומתאים לשימוש באיזור הפנים, עיניים, שפתיים, צוואר וכפות הידיים.

WhatsApp Image 2024 01 18 at 10.10.29 - GLOW & GO - לגלות את הזוהר שבכן, עם הקוסמטיקאית אלומה נתנאל.

הסרום דוז פואה: הכולל נורת לד אדום, הידוע ביכולותיו לחדור לעומק שכבת הדרמיס ובכך לעודד יצירת קולגן, בנוסף פונקציית הרטט שבראש האפליקטור, עם המבנה הייחודי שלו מאפשר המרצת מחזור הדם וחדירת חומרים פעילים לכל אזורי הפנים כולל לאזור העיניים בצורה מוגברת, כאשר, התוצאה המתקבלת היא עור שנראה מתוח, מלא חיות ובעל גוון אחיד יותר.

WhatsApp Image 2024 01 09 at 17.18.48 - GLOW & GO - לגלות את הזוהר שבכן, עם הקוסמטיקאית אלומה נתנאל.

מרכיבים: בעל ריכוז גבוה של 12% ויטמין  C המכיל קומפלקס פפטידים ופולארן, משולבים עם ריכוז החומרים הפעילים שבו, מקופסלים בתוך מעטפות ליפוזומליות המצויות בתוך הסרום ומשחררות חומרים פעילים בריכוז גבוה אל עומק הרקמה שאינו גורם לגירוי או קילוף של העור.

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]