טיפולים, אסתטיים וקוסמטיים, עבור סימני העייפות והסטרס.

בקפסולת גלאם מבוססת זהב טהור של גנאו מבית אלפאמדיקס צילום יחצ - טיפולים, אסתטיים וקוסמטיים, עבור סימני העייפות והסטרס.

לפני חודשיים, לוח השנה קיבל משמעות חדשה ואנו נמצאים תקופה ממושכת בתוך הכאוס, אי הוודאות והדאגה, המתח, המחסור בשינה, הבכי העצב והעייפות המצטברת, ניכרים על פנינו ועל עורנו שהופך להיות פגיע יותר, יבש ונטול לחות, חיוניות וגמישות, בנוסף לכהויות סביב העיניים שקעים בעיניים, עור חיוור דהוי, קמטי הבעה וכעס, לכן עכשיו, חשוב שנשמור ונשמר את מה שאפשר ונעודד את עצמנו בנקודות אור קטנות ובשגרת טיפוח וטיפול שתרומם את רוחנו.

אספנו עבורכן כמה טיפולים קלים לריענון מראה הפנים:

pollogen246550 - טיפולים, אסתטיים וקוסמטיים, עבור סימני העייפות והסטרס.

Divine Pro – טיפול בגלי רדיו בשילוב מיקרו מחטים: הינו הטיפול האולטימטיבי להצערה ולמיצוק העור, לשיפור טקסטורת העור, לטיפול באזורים העדינים של הצוואר וסביב העיניים, ולהענקת מראה עור רענן וקורן.

הטיפול קליל ובמינימום כאב והחזרה לשגרה מיידית. מבוסס על שילוב בין מיקרו מחטים וגלי רדיו, ועל שלוש טכנולוגיות מוכחות  קלינית, לייצור קולגן ואלסטין בתהליך ריפוי טבעי של העור, המסייע להידוק ומיצוק העור.

GENEO GLAM – טיפול פנים עם קפסולת זהב: קפסולת הזהב החדשנית  היא כל מה שעור הפנים שלנו צריך כרגע: טיפול פנים במכשיר GENEO שהביא לעולם את קפסולות הטיפול הייחודיות המשדרגות כל טיפול אסתטי במרפאה. הטיפול מתבצע עם קפסולת  GLAM  המבוססת פתיתי זהב טהור ומרכיבים ייחודיים לעור בוגר ועייף, שיהפוך מיידית לעור גמיש ורווי בלחות.

קפסולת  GENEO GLAM מכילה בבסיסה פתיתי זהב טהור, פפטידי קרנוזין וחומצות אמינו משי. לקפסולה יתרון של הענקת גמישות ולחות מוגברת לעור הפנים והפחתה משמעותית של מראה הקמטים והקמטוטים העדינים בפנים. פתיתי הזהב הטהור מסייעים בהבהרת העור.  פפטידי קרנוזין, נועדו לחזק את מערכת ההגנה של העור וחומצות אמינו משי מסייעות במניעת אובדן הלחות ופועלות גם להפחתת קמטוטים.   

LaClicPhotography HebeaProfessional GENEO NOONAESTHETICS 25 - טיפולים, אסתטיים וקוסמטיים, עבור סימני העייפות והסטרס.

BELOTERO BALANCE – לטיפול בשקעי העיניים: חוסר שינה ישפיע מיד על מראה העיניים. עיגולים שחורים, שקעים ושקיות, כל אלו הנם סימני עייפות מובהקים.  הזרקת חומר המילוי – belotero balance  למילוי בשקעי העיניים, הנו יעיל, קצר ובטוח . מבוסס חומצה היאלורונית ייעודית לאזור זה, בצמיגות ואלסטיות מדויקים לפיזור אחיד בשקעי העיניים. באישור ה-FDA. האמריקאי.

MILK PEEL לקילוף העייפות וחידוש העור – החורף הגיע ואיתו עונת הפילינגים וחידוש העור.  MILK PEEL מבוקש במרפאות בשל היותו  פילינג קל עם תוצאות נפלאות של עור בוהק וזוהר. הוא אינו גורם לקילוף מסיבי, אלא מאחד את גוון העור, מבהיר ומשיב לחות, ברק, גמישות וזוהר. מיועד לשיקום העור בתקופת הסתיו והחורף, התוצאה מיידית וכך גם החזרה לשגרה – אין צורך בזמן החלמה.

עם השנים, העור הופך  יבש יותר, פגיע יותר ונטול חיות וזוהר, ניתן לשפר את מצב העור בעזרת טיפול Stylage hydromax, הנעשה עם  מיקרו מחטים לטיפול שטחי ועמוק, לפי צורך הטיפול.  

בי סופט המזרק הארגונומי מוגן פטנט stylage bsoft של חברת אלפאמדיקס ניתן להשיג בחברה ובקליניקות הרופאים צילום יחצ 13 - טיפולים, אסתטיים וקוסמטיים, עבור סימני העייפות והסטרס.

Stylage hydromax: טיפול להשבת הלחות והזוהר ולשיפור מרקם העור

Stylage hydromax: לשיפור מרקם, לחות וגמישות עור הפנים, הצוואר, המחשוף וגב היד.

Stylage hydromax: שילוב של חומצה היאלורונית עם סורביטול (נוגד חמצון). שילוב מנצח המוביל לתוצאה אופטימאלית של השבת לחות ומרקם עור חזק וגמיש וכתוצאה מכך, מיטשטש מראה קמטים וקמטוטים והעור נראה חלק ואחיד יותר.

הטיפולים מתבצעים במרפאות ומכונים מורשים ברחבי הארץ. www.alphamedix.co.il

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]