הסוד לטיפוח גברי נכון ומדוייק – קרם פנים בשילוב סרום.

פריז שגרת טיפוח לגבר צילום יחצ 2 - הסוד לטיפוח גברי נכון ומדוייק - קרם פנים בשילוב סרום.

בשנים האחרונות גברים מכירים יותר ויותר בחשיבות השילוב של מוצרי טיפוח המותאמים לעור הפנים על מנת להשיג עור בריא וזוהר. שגרת הטיפוח הבסיסית הכוללת ניקוי ולחות מתרחבת וכיום יש מודעות עצומה בעולם הגברי לשימוש בשני מוצרים חיוניים: קרם פנים ובסרום.

לדברי מנכ"לית ליראק ישראל, ברברה למפל, מומחית להתאמת מוצרי קוסמטיקה: "הסוד לחוויית טיפוח עור יעילה במיוחד לכל גבר היא השילוב ההכרחי של קרם פנים וסרום. הכוח בשילוב קרם וסרום הוא רב. בעוד שניקוי ולחות הם שלבים חיוניים בכל שגרת טיפוח עור, שילוב קרם וסרום לוקח את העור לשלב הבא. כל מוצר ממלא תפקיד ברור ועובד בצורה סינרגטית ובהרמוניה כדי לספק תוצאות יוצאות דופן. הקרם פועל כמחסום מגן מפני חיידקים ורעלים סביבתייים, מספק לחות לאורך זמן והזנה, בעוד שהסרום חודר לעומק העור, מספק חומרים פעילים חזקים ומתמקד בפתרון בעיות ספציפיות המתמקדים במניעה ועיכוב של תופעות כגון הזדקנות, אפרפרות או גוון עור לא אחיד. 

עור הגבר, העבה יותר מהנשי ב 30%, חשוף לעיתים קרובות יותר לתנאי שטח קשים, לחוסר הקפדה על סביבה היגיינית ובשל כך מפתח זיהומים ובעיות לעיתים קרובות. על מנת לשמור עליו גמיש, מתוח ובעל מראה צעיר לאורך זמן, יש לבחור קרם לחות עמוס ברכיבים טבעיים אשר ידועים גם בתכונות מרפאות כגון תמצית צבעוני שחור, אלוורה ועוד. קרם כזה מחייה את העור ומשפר את החוסן הכללי שלו.

פריז שגרת טיפוח לגבר צילום יחצ 3 - הסוד לטיפוח גברי נכון ומדוייק - קרם פנים בשילוב סרום.

כדי להתמודד עם בעיות עור ספציפיות, יש להשתמש ולבחון סרומים, ובמיוחד כאלו שנועדו בהתווייתם להילחם בתופעות בלאי והזדקנות. סרום טוב,  נלחם ביעילות בסימני ההזדקנות, מפחית קמטים וקמטוטים ומסייע לגוון עור אחיד. עם מרקם קל ואוורירי, הסרום נספג בקלות, חודר ללא מאמץ לעור, ולא משאיר שאריות שומניות. על ידי שילוב הסרום בשגרה, גברים יכולים לחוות שיפור ניכר במרקם העור ובזוהר. לעיתים קרובות, גברים מעידים על כך בהתפעלות, כשהעור מרגיש שונה.

מומלץ לתת עדיפות למוצרים אשר פותחו מתוך מחקר מדעי, הנותנים מענה ספציפית לצרכי טיפוח העור של גברים, לוודא שהתכשירים פותחו בקפידה תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומרכיבים טבעיים להשגת תוצאות מיטביות ולא לוותר על הטבע.

גברים צריכים לשקול את השימוש בקרם ובסרום כהשקעה בבריאות העור לטווח ארוך. פיתוח מוצרי טיפוח וטיפול לגברים נועד לשפר את החוסן הטבעי של העור ולהילחם בהשפעות של גורמי לחץ יומיומיים. על ידי שימוש יחד בקרם ובסרום, גברים יכולים להשיג שגרת טיפוח מקיפה שמטפחת ומגנה על העור."

לדברי למפל: " בעולם טיפוח העור לגברים, הגיע הזמן לנצל את הפוטנציאל האמיתי של העור. על ידי שילוב קרם וסרום בשגרת היומיום, יותר ויותר גברים עושים צעד אקטיבי לקראת עור בריא וצעיר יותר.

מעבר לשגרת טיפוח בסיסית, שילוב קרם וסרום מציע גישה שמשנה את כללי המשחק ומאפשרת לגברים להגיע לתוצאות יוצאות דופן".

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]