מראה עיניים עייפות ואיך לטפל בו.

פריז סדרה טיפולית לעיניים מחיר 129 שח לכל מוצר צילום יחצ חול 2 1 - מראה עיניים עייפות ואיך לטפל בו.

כהויות עור, קמטוטים ועור שאיבד את חיוניותו סביב העיניים משווים  מראה של עיניים עייפות ונטולות אנרגיה. ד"ר סילבי פואניונק, מומחית רפואת עור ורפואה אסתטית ויועצת רפואית בכירה למותג "ליראק פריז" מסבירה בהרחבה על מראה "עיניים עייפות" ואיך לטפל בו.

"מראה "עייף" נוצר בעור הפנים והעיניים עם הגיל – ולרוב אין לו כלל קשר לכמות שעות השינה בלילה. כמובן שמי שישנה 7-8 שעות לפחות מדי לילה תזכה גם לעור פנים מואר יותר, אך המראה עצמו יכול להופיע עם הגיל אצל כלל הנשים, גם אצל הישנוניות ביותר.

למראה העייף יש גם השפעות גנטיות ותזונתיות אבל בבסיסו הוא תהליך טבעי של עור הפנים והעיניים – כוח המשיכה עובד על העור, הידלדלות השומן בפנים, תופעה אופיינית לתהליך התבגרות העור, גורמת לחוסר במיצוק העור והעור הדק ליד העיניים מושפע מכך יותר מהכל. העור הדק "שוקע" לתוך מבנה שקעי העין, בכך מבליט את הורידים וצל העין ויוצר מראה עייף של כהויות.

פריז סדרה טיפולית לעיניים מחיר 129 שח לכל מוצר צילום יחצ חול 2 - מראה עיניים עייפות ואיך לטפל בו.
סדרת "הדיופטי", לטיפוח העיניים של "ליראק".

כמו כן, נוצרת דינמיקה שלילית כל עור הפנים ומתרחשת נפילה ואיבוד אלסטיות העור, דבר שיוצר שקיות ועור רפוי בעפעפיים, המכסה חלקית את העין. כל אלו מצטרפים למראה כללי של עייפות ותשישות גם אם את אנרגטית ביות .בנוסף, ישנם גם צעירים שסובלים ממראה עייף כתוצאה מאורח חיים שבחרו בו. 

נשים סובלות או נהנות (תלוי איך מסתכלים על זה…) מתהליך איטי של התבגרות עור הפנים מגיל יחסית צעיר. עם זאת, נשים נוטות הרבה יותר להקדיש לתחזוקה וטיפוח של עור הפנים והן נעזרות לרוב בתכשירים מצוינים וטיפולים אסתטיים התורמים להאטת תהליך ההזדקנות ולמראה מטופח ומתוחזק גם בגיל מבוגר.

קונסילר וקרם הגנה עשוי בהחלט לשפר את מראה הכהויות תחת העיניים, כדאי להשתמש בכזה הנמצא בסטיק ייחודי ומונע מגע אצבעות.

קרם עיניים טיפולי, בעל טכנולוגית LED, אשר מנטרל השפעות קרינה, מטפל בפיגמנטציה תחת העיניים ומיוצר באופן מפוקח ועם ייעוץ מדעי – יוכל לטפל באופן אפקטיבי ובתהליך מקוצר במראה העיניים העייפות, לסייע בכיווץ נפיחויות תחת העיניים, כהויות וכמובן – קמטים, קמטוטים ודינמיקה שלילית של העור הדק היוצרים מראה עייף ומבוגר. "

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]