המיתוסים בשיזוף בהתזה.

קורל קקון מנהלת מרכז Beauty Place חיפה
PHOTO 2023 04 23 16 31 24 - המיתוסים בשיזוף בהתזה.

קרינת השמש מזיקה אבל לכם עדיין מתחשק להשתזף? הפיתרון: שיזוף בהתזה – לא מה שחשבתם. קורל קקון מנהלת מרכז Beauty Place חיפה עושה לנו סדר במיתוסים.

זה לא בריא לא נכון. להפך, שיזוף בהתזה איכותי עשוי מחומרים טבעיים בלבד והוא לא על בסיס שמן (הנקבוביות נשארות פתוחות). הוא גם מכיל אנטי אייג'ינג, אלוורה, מטרוקסיל, חומצות אמינו, אלסטין. כמובן חשוב לבדוק במקום שמבצע את הטיפול שהחומרים עברו אישור של משרד הבריאות וה-FD.


זה משאיר כתמים לא נכון. החומר שמתיזים על העור זהו צבע מיוחד שמתיישב על השכבה הראשונית של העור – ברגע שהעור מתחיל להתחדש (להתקלף) אז איתו יורד הצבע. ברגע שזה קורה פשוט עושים פילינג.


זה משאיר צבע על הבגדים לא נכון. לאחר שעושים התזה יש להישאר עם החומר על העור במשך כ-6 שעות. במהלך הזמן הזה החומר מתייבש היטב על העור ואז לאחר המקלחת השאריות יורדות.


זה לא מחזיק הרבה זמן לא נכון. שיזוף בהתזה אמור להחזיק בערך כשבועיים, אם שומרים עליו בצורה נכונה – שומרים על העור לח ובריא ע"י קרם גוף ואז עושים על עור חדש ונקי.


זה נראה מלאכותי לא נכון. תמיסה איכותית של התזה מתאימה את עצמה לפיגמנט הטבעי שלך עם תוספת של ברונזרים בשביל מראה זוהר, חלק ויפה

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]